Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 16.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема за колегите, изневярата и т.н.нови  
Автор _stranna_ (птица)
Публикувано28.07.05 22:32



Да си питам и аз. Няма да слъгвам, че е за колега, приятелка и т.н. - за мен си е.
Та така ето я и картинката:
Аз - омъжена (може и да липсва нещо в брака ми, но още не съм открила какво - като цяло се чувствам добре в този брак). Той - женен (от малко повече време, вероятно в етап на криза). Аз и Той сме колеги, по-лошо - аз съм шеф на мъжки екип, Той - част от екипа.
Е, доста дълго се правих на неразбираща него, после на непознаваща себе си и на недостъпна (наистина си мислих, че в живота ми може да има само един мъж, ама явно мисля и знам не са много съпоставими). Сега в живота ми има двама мъже - съпруг и колега. Харесвам ги по различен начин, обичам ги по различен начин, секс с колегата няма, но ... знае ли се...
Просто се чувствам виновна от емоционалната си изневяра и от това, че съм адски объркана. Не ми се искаше да съм участник точно в такава "сапунка".
Май нищо не попитах, но не ме нападайте, просто си споделих и малко ми поолекна на душата (до утре)...



Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: _stranna_]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано29.07.05 15:20



Ха така...върви вярвай на жена и гради живота си върху дадената и дума...
мамка му, откъда се взеха тези жени в живота ни...и аз нищо не питам
Особенно като се разгонят.
Представям се крехко създание, мъж работник и разгонена шефка работодателка
Как мислите, скоро ли ще го изпраска?

Истинският мъдрец никога няма да си седне на яйцата.


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: ПЪTниk]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано29.07.05 15:32



.....що пък да не го изпраска...аз бих го изпраскала......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: _stranna_]  
Автор б/4/д Oro (достоен)
Публикувано29.07.05 17:09



Всички го правим,всеки по-различен начи се подмазваме на шефовете!

В случая имаме емоционална привързаност+колагиялност+?

Нещо нормално е да се прави секс!Когато има нужда от секс,защо да не се практикува!

Когато сте колеги,не е задължително да сте приятели или сексуални партньори!

И така:
Вие имате нужда от приятел?
Може да направите секс с колега,но?

до утре!

Достойният войн на слънцето,победителя в "Мисията невъзможна"!!!


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: Maйa]  
Автор б/4/д Oro (достоен)
Публикувано29.07.05 17:11



Ти? наред или подрет ги праскаш?

Достойният войн на слънцето,победителя в "Мисията невъзможна"!!!


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: _stranna_]  
Автор aнeлим (непознат)
Публикувано29.07.05 17:12



Мажете не пропускат...дори не се замислят,само ние глупачките си блъскаме главите.Що не си направиш кефа и да не ти пука.А и с по малко чуства,емоцийте са си емоций,но не смесвай нещата.

Няма шум в света,няма мир в Хималайте,и двете са вътре в теб.


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: _stranna_]  
Автор _stranna_ (птица)
Публикувано29.07.05 22:39



Супер сте - още повече ме объркахте, но ми дадохте и доста посоки за размисъл! 10х



Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: б/4/д Oro]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано30.07.05 08:09



.....ми много внимавам да не пропусна някой щото после ще ми е една мъка, мъка.....абе няма да мога да го преживея.....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: _stranna_]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано30.07.05 08:10



доста ясно виждаш ситуацията за истински влюбена жена
това не е лошо де, решението ти ще е по-лесно
аз предполагам, че ти просто много цениш колегата си и те ласкае мъжкото му внимание,
възможно е да изпитваш и емоционален глад
е каква изневяра има в това да обичаш и друг човек освен мъжа си аз не разбирам,
освен ако това не е променя отношението към него
ако беше казала тук - харесва ми да флиртувам съвсем други отговори щеше да получиш,
питай специалистите да ти кажат как флирта заздравява семейството, как увеличава производството на ендорфини и засилва имунната система и пр...

понякога ми се вижда много безмислено да разискваме точно такива теми, не за друго, а защото нещата са много специфични за всеки, подробностите, които спестяваш толкова различни, че каквото и да ти кажем от личния си опит все ще е невярно за теб
ще засилва чувството ти за вина или пък ще те тласка към решение, което няма да е твоето и ще е основано на твърде оскъдни факти...

ако мислиш, че въпроса е сериозен, може би първо трябва да помислиш какво е това нещо, което може и да липсва в брака ти и да го откриеш, след това да се опиташ да го набавиш ако е възможно и чак след това да мислиш за колегата



Тема Re: за колегите, изневярата и т.н.нови [re: CъH]  
Автор _stranna_ (птица)
Публикувано30.07.05 08:46



Ех, СъН! Колко си прав! Вярно, че в няколко поста тук не можем да кажем всичко за нещо си, но... Поне има място, където да споделим, когато нещо ни мъчи.
Ами ако искаш да ти кажа подробности, мен не ме притеснява, но незнам кои подробности струват нещо, кои не. Вярно е, че ценя много колега като специалист и като приятел (просто приятел), затова и не се отдавам на изкушенията. Истина е, че по природа съм флиртаджийка и мисля,че в това няма никакво престъпление. Средата на работа ми е основно сред мъже и за 9 години разбрах, че сухарките не са на почит. Аз винаги съм си била аз - цапната в устата, лъчезарна и усмихната дори когато около мен бушуват невероятни служебни бури. Лошото е, че когато бях просто новата колежка никой не ми обръщаше внимание като жена - по-скоро бях момиченцето, което се усмихва и винаги минава метър при проблемите. Сега съм шеф на отдел (след майчинство по чиста случайност) - незнам дали променената позиция във фирмата и майчинството променят нещо в излъчването ми.
Харесвя ми да флиртувам, но това с точно този колега далеч не е флирт. Нито от моя нито от негова страна. И понеже не търпя възли около себе си - вече доста пъти сме говорили с него по проблема. Засега сме на етап - вдъхновяващо увлечение (не смея дори да го кръстя любов). НО зарядът между нас определено е доста голям. Понякога въпреки вдъхновението, чувствам и определено почти пълната невъзможност да упражнявам контрол върху външния вид на това, което чувствам. Не искам да наряня никого - нито съпругът ми, нито колегата (и себе си също, но знам че положение сух от водата няма).
ЗАбравих да кажа - съпругът ми работи в същата фирма?????????????

доста ясно виждаш ситуацията за истински влюбена жена
Още един пропуск - по призвание и образовани съм психолог - ясното виждане явно е професионална деформация, която в случая не съм сигурна, че е много полезна.

Редактирано от _stranna_ на 30.07.05 08:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.