Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Всичко се срина...!!!нови  
Автор Trendi ()
Публикувано03.07.05 04:01



Всичко, което градях в продължение на много време се срина.Ей така - за един миг.... А с нищичко не го бях предизвикал. Какво ли не правих за да запазя
съграденото от мене... Живота си бях посветил на него. Вече го няма.

Не зная как ще я карам сега. Гледам и не мога да повярвам. Въобще възможно ли е да се приеме факта, че повече нищо не може да се промени, да се спаси каквото може? Повярвайте ми - сторих всичко възможно за да го предотвратя. Струваше ми неистови усилия. Бях вложил цялата си интелектуална и физическа мощ, на коятое способен човек. Но кой може да знае, че някой идиот ще отвори вратата и вятърът ще събори къщичката ми, която построих от блокчета на домино - любимото ми домино, от баба...!!! Струва ли си отново да я редя, да лазя по пода и запотен да влача блокче по блокче....., за да може някой друг ненормалник пак да отвори вратата?

За какво беше всичко това? Защо трябваше точно на мене да се случи?


============


=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Trendi]  
Автор Жeнa (непозволена)
Публикувано03.07.05 09:54



събирай блокчетата едно по едно от изправено положение - действа заслабващо :)



Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Trendi]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано03.07.05 10:00



Ако вместо да се гъбаркаш бе вникнал в това, за което Оро и други в Окултизъм се опитваха да ти кажат вместо да си градиш пясъчни кули нямаше да дойде вълната и да ги отнесе. Това е в природата на нещата......

Причината не е в скапаната клавиатура.....

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Жeнa]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано03.07.05 10:26



Това не е Разрешението!

Живота има друго предназначение.......

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Trendi]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано03.07.05 13:15



......ти пък защо трябва да лазиш...просто се търкаляй....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Trendi]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано03.07.05 13:20



Би могъл само да се радваш на съдбата, започва нов етап от живота ти, и колко още хубави неща те чакат...ох, чак не ми се говори...:)
Влизаш в първия магазин и си купуваш ново домино, и пак започваш да редиш.От време на време като го наредиш го събаряй профилактично...

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Всичко се срина...!!! [re: Trendi]  
Автор wonderer (търсеща)
Публикувано03.07.05 13:29



Знаеш ли, Тренди, вятърът има понякога тази склонност - да руши! Кога сам, кога с помощта на някой "ненормалник". Не можем да искаме от него само да ни разхлажда... и нежно да развява косите ни, нали .

А и не винаги е достатъчно да: "сторих всичко възможно за да го предотвратя. Струваше ми неистови усилия. Бях вложил цялата си интелектуална и физическа мощ, на коятое способен човек".

Понякога просто трябва да се оставим на течението и да имаме малко повечко доверие в хората...

И накрая, прости ми, че се намесвам в темата ти толкова грубо, но искам само да ти припомня, че ние имаме само това, с което сме съгласни! - Нито грам повече, нито грам по-малко!!!



Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано03.07.05 13:36



.........Ех батка интересен си ти, оригинален ....но защо не го разбирам другото предназначение.....може би така по ми харесва, по ми изнася а....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Всичко се срина...!!!нови [re: Trendi]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано03.07.05 18:52



за кариера ли говориш...
за проект, художествен?
питам, защото съм желязна прагматичка и на общи фрази не се вързвам да състрадавам...
разкажи, обясни къде са "загубите" и ни дай възможност да ги видим от другата им страна, каквато ВИНАГИ има... носталги и сантименталност помагат само в началото...после е нужен таланта на Феникс, който притежава всеки от нас



Тема За страхотен проек, Арте, много страхотен!нови [re: arte]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.07.05 19:03



Не зная колко дни и нощи редях плочка по плочка за да построя моя замък от плочки за домино. Точно го построих и нямах щастието да му се порадвам - той се срина, като че ли имаше терористичен атентат срещу него, респективно към мене.

Кажи ми, Арте, честно ли е това!
Ти навярно неяма да ми кажеш. Прагматичка си и надали ти е познато усещането да живееш в замъци, строени от плочки за домино.
Пътникът ще каже, зная си аз....



======
Анекдот:

Нервноболният строи от пясък замъци
Психически болният си мисли, че живее в тях.
А Психиатърът прибира и от двамата наем...

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.