Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема стрес?!нови  
Автор !БaбaЯraHaToяra! (кой?)
Публикувано22.06.05 22:14



трябва ми нещо на следната тематика : "Методи за справяне със стреса в работната среда!
Мерси

що така като може и инЪче


Тема Re: стрес?!нови [re: !БaбaЯraHaToяra!]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано22.06.05 22:46



ние тук с подсказване ще избутаме май майка ти в следването, а?

... ето ти моя пищов:

стреса в работната среда справяме с музика ню-ейдж - нищо не съдържащи интонации пенделеещи се в акустичното пространство насам-натам; без беетовеновска драматургия и вагнерова импозантност, без еротична сачмовска тръпка или ритмични степ-изчуквания



Тема Re: стрес?!нови [re: !БaбaЯraHaToяra!]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано22.06.05 22:49



Любовта

Няма да ти пиша вече!


Тема Re: стрес?!нови [re: !БaбaЯraHaToяra!]  
Автор Kpъr ()
Публикувано22.06.05 22:55





Страницата нещо не са си я доработили още от 2003-та, да не би ти да я дописваш ??!



Тема Re: за артенови [re: arte]  
Автор !БaбaЯraHaToяra! (кой?)
Публикувано22.06.05 23:08



хахахааа, едва ли ще я изпуташ точно ти!!!! тя може и сама да се избута, просто и трябваше от някъде да прочете нещо, а не твоите подигравки...или и аз не знам как да ги нарека!!!!!!!!!!! мерси за "помоща"

що така като може и инЪче


Тема хаха, не аз не дописвам нищо!нови [re: Kpъr]  
Автор !БaбaЯraHaToяra! (кой?)
Публикувано22.06.05 23:10



мерси много, мисля че ще е полезно!!!!! А аз нищо не дописвам, защото не разбирам от тези неща и защото това не ми трябва на мен...хахахаа...но може някой друг, който е по-напред с материала да се наеме !!!

що така като може и инЪче


Тема я не обиждай!!!нови [re: !БaбaЯraHaToяra!]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано22.06.05 23:34



това изобщо не са подигравки, а самата дефиниция, формулирана по-научно-популярно ... за още подробности иди питай СъН, тя завежда дискотеката с анти-стрес музика



Тема Re: я не обиждай!!!нови [re: arte]  
Автор !БaбaЯraHaToяra! (кой?)
Публикувано22.06.05 23:46



хахахахааа....не разбирам аз от такива научни дефиниции....!!! и не обиждам!
струва ми се ти обиждаш, поне с предишното което беше написал!!! аз не искам нищо кой знае какво, само малко помощ и то не за мен!....аз лично с каквото мога помагам......

що така като може и инЪче


Тема Re: я не обиждай!!!нови [re: !БaбaЯraHaToяra!]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано23.06.05 01:00



ей,
хем искаш помощ, хем така я искаш, че сякаш с нещо сме ти задължени,
и А не сме помогнали, А си ни наругала
що като ти каже някой нещо ти не го приемаш?...
ми arte e абсолютно права за музиката...,
ама от това не може да се направи тема, нали?
може, може ама трябва някой да се потруди
същото е и за помощта на ПЪТника, и от Любовта става много хубава тема

виж сега, ако майка ти се занимава с нещо такова сигурно или лекции има някакви или са им казали от къде да четат...,
а и щом имате компютър и боравите с него...ми пуснете една търсачка де,
ако няма кой да ви помогне нали ще викате неволята, м?...или няма,
пак ще търсите помощ отвън



Тема хайде да й го кажем...нови [re: CъH]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано23.06.05 08:11



с още по-прости думи:

За преодоляването на стреса на работното място, над писалищата на чиновниците висят радиоточки, по които звучи мелодична, спокойна и безметежно сладка музика. Нейното акустично съдържание предполага липса на дисонантни хармонии, бързи ритмични пасажи и такива във фортисимо.
На всеки 4 часа в помещението влиза младо девойче по аеробик-трико и провежда с чиновниците физ-зарядка за раздвижване и "смазване" на атлас-прешлените им.

...така по-ясно ли е, бабо Яге?...ти получи вече теоретичен сайт, а аз споделям само практически опит...ако не ми вярваш ела ...ще те разведа из учреждението
... сега пък ако не си доволна!

п.с. иронията ми е към друго/другиго насочена... в света на "безпроблемния" бизнес се използват всички средства за изваждане душичките на работещите, достига се до парадокси, граничещи с безочие!
Всичко, което Смирненси и Меркс са написали за експлоатацията в капиталистическото общество е вярно!!!

Редактирано от arte на 23.06.05 08:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.