Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: знаещи/многознаещи :-)нови [re: ПЪTниk]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано30.06.05 17:14



Влюбваш ли се ПЪTниk?
Нетьрпелив си да дадеш,,сиренцето,,....не те ли научи опита че то се заслужава и изстрадва.....
Знам ПЪTниk, искаш да помогнеш и някак си да ускориш нещата но ми се струва , че това или ще се случи или не......
Искаше ми се да сьм те чела по рано ПЪTниk,но тогава нямаше да разбера.
Радвам се за теб , че владеш словото......
Това ли е мисията ти?
Казваш ние....кои сте Вие?



Тема Re: проблемите на общуването...нови [re: Cтpaннa]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано30.06.05 18:42



... и с какво би го заменила...???..."обучението, като такова в съвремения свят"... ???



Тема Re: знаещи/незнаещинови [re: Cтpaннa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано30.06.05 22:21



Привет, приемам го и аз катоизвинение, но не разбирам защи ти си мислиш че аз ти дължа извинение...или че и аз така си мисля...аз мисля че нямаме проблеми и не си дължим извинения...но, ако някога неволно съм те засегнал с нещо то моля те да ме извиниш, уверявам те неволно е било и без зла умисъл...иначе за живота добре...и аз живея като че ли всеки един ден ми е подарък в повеме...дори телефона ми звъни на всеки час, с което ми показва че съм още жив...за да не забравя...унесен от потока

Няма да ти пиша вече!


Тема Re: знаещи/многознаещи :-)нови [re: valenty]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано30.06.05 22:29



Не valenty, не съм нетърпелив и не искам да помагам на никого...аз отдавна съм разбрал колко съм нищожен и слаб и не мога да помогна на никого...докато не се справя със себе си аз няма да мога да се справя с нищо друго извън мен...това добре го зная....искам да се овладея и да се поставя под контрол...
Не зная каква е мисията ми...а винаги когато казвам ние, аз имам предвид аз, ти и те-ние сме едно Цяло-това сме ние. Това е една от причините да мога да обичам хората..просто съм си намерил причина защото все още не мога без причина, слаб съм..

Няма да ти пиша вече!


Тема за съвременния святнови [re: arte]  
Автор Cтpaннa (...)
Публикувано01.07.05 15:07



с какво бих заменила обучението?

вече съм го направила
замених го със собствено търсене и откриване
колкото ми стигат силите...както се казва

имам "трайни психически" недоразумения...от всичкото обучение, през което съм преминала...от малка.

непоносимо е, да се налага върху теб нечие чуждо мнение или опит.
това определено вреди.
особено на някои органи и системи

И аз..често се чудя...защо толкова много хора...все още продължават съзнателно да си причиняват такива неща?
необходимост ли е да се докажеш пред някого " на всяка цена" ? подчертвам "на всяка цена"



Тема доказателство ли енови [re: ПЪTниk]  
Автор Cтpaннa (...)
Публикувано01.07.05 15:10



защо ли ? ;-)
мисля си, че и аз имам нужда, понякога от хубави човешки постъпки
като... да благодариш на някого... заради факта че го има...
или да поискаш извинение
или да дадеш извинение някому
ей тъй...
мерси. наистина.

водовъртежа, като завърти - и като се приеме за даденост че всичко е ОК, щото е предопределено да е така.... и като се самозабравим ..."като отнесени от вихъра"... става положението...

аз от известно време...се отказах от надежата, телефона ми да ми прави такива приятни изненади...той , моя звъни, по правило...само ако някой друг има проблем. а не, както си поисквам аз ...да звънне ...когато на мен не ми е добре....примерно...

навярно при мен действа някой нов закон на Мърфи или... на брат му, или.. не знам още кой измисля нелогичните закони,
когато НЕ СТАВА както искаш, а по някакъв друг начин...



Тема Re: за съвременния святнови [re: Cтpaннa]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано01.07.05 15:12



...а какво да правим в твоята "Утопия" с училището...началното, средното и висшето...ще ги закриваме ли?



Тема Re: за съвременния святнови [re: arte]  
Автор Cтpaннa (...)
Публикувано01.07.05 15:22



и аз съм мислила по тоя въпрос...

със сигурност няма да бъдат в тоя вид, .. както са сега

ама, ... много навлязохме в сферата на въображението ми...

а ти нямаш ли идея, в .... тоя смисъл ?



Тема Re: за съвременния святнови [re: Cтpaннa]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано01.07.05 16:45



... не нямам...
на мене светът, такъв какъвто си е ми пасва...



Тема Re: доказателство ли енови [re: Cтpaннa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано01.07.05 22:03



Плашиш ли се като звъне телефона
Нищо, това те подържа във форма...то и при мен е така...защо ли не ги изхвърлим тези телефони...обаче пак ще ни намерят...те тези или някоите, които ни спрятат тези номера нарочно са ни уредили с телефони, за да им е лесно да ни стряскат...говоря за онези или ония, които могат да ни стряскат...от толкова много страх аз бях принуден да се срахувам само от Бог ...всички други са само средства за изявата Му...и вече не ме е страх от нищо....виж търси начин да си уредиш нещата с Него, и Той да направи забележка и корекция на Мърфи...представи си че Той привика закона на Мърфи и му каже: Ей Мърфи, стига със Странна, няма ли други за теб, миии Странна е мой човек, ти все едно против Мен си тръгнал...:
Такива Мърфита са много по - от нас и въобще не допускат Той да им каже това...защото има вариант и нищо да не им каже, а да им покаже да разберат какво е, както показва и на нас
Аз съм спокоен като разбрах че винаги греша и в това се състои развитието ми...винаги съм сигурен, че пак ще сгреша...и няма край...но за Мърфи не си и мисля...много е дребен той за мен

Няма да ти пиша вече!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.