Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: за тримата/arte, ПЪТник и kem.kem./нови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано15.06.05 23:56



ох, отдъхнах си,
и аз така си мислех, че не може да не дойде някоя почивка...,
май даже успявам и да уловя по някоя
е може би не всички...ако се заблея в някои глупави мисли сигурно пропускам по нещо...ама се опитвам все по -бдителна да ставам...или обратното, да не бдя и да не чакам много, а да се кефя когато ме удари ненадейно по главата някоя почивка

ама как ще те поставям в кавички, никакви кавички
кажи само дали някакви други препинателни знаци не трябва да слагам/по правилника на клуба/, че да не взема да се изложа...
аз даже не съм те цитирала съвсем буквално, но за всеки случай ги пращам хората при теб да потвърдиш, а и да се знае от кого го знам



Тема Re: Сладък сън за Сън!нови [re: Изrpeв]  
Автор dianaxs (frau)
Публикувано16.06.05 00:19



Ако имаше и сладка ношт, приатна ве4ер на вси4ки



Тема Re: за тримата/arte, ПЪТник и kem.kem./нови [re: CъH]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано16.06.05 00:26



има и прагматични елачи против беззъние...тибетски чайчета с билчици от 6000 метра надморска височина...ще ти донеса една кутийчица като си дойда...



Тема Re: за тримата/arte, ПЪТник и kem.kem./нови [re: CъH]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано16.06.05 09:43



Прибирам се от работа.
Поглеждам...Сънят не спал....
Сега като ми се доспи, какво да правя, след като в момента и Сънят спи...
Аз, вчера си нямах работа та пуснах пеперудите.............ако запърхат у всички в клуба, да знаете............късна пролет е така, това е от полените на люляци, липи, кестени...........аааа, и пилците са криви.......
Оня с плюнката, аз го цапнах лично...........това естествено щото не можах да си изконтролирам раздразнението, а можеше и да се раздразня без да го цапна, ама си викам, я глей............акълът и това ли да контролира, стига му толкоз, та.............
Нощес на дежурство около мен пърхаше една такава аспирантка с хубав парфюм и много любвеобилна, дали поради късния час или сезона.......взе, че се появи желание, ама желание ей, не е шега..............аз веднага му наложих контрол, ама не можах да го изконтролирам така, че да не се беше появявало.........ми как да стане като мацата само ме гушка една такава......хъм.......е, тука вече пътникът ще трябва да ме упъти.



Тема Re: Сладък сън за Сън!нови [re: Изrpeв]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано16.06.05 10:13



еееей, разкошни сте всичкииии
снощи като си ви се оплаках и си викам кахърно..." нищо няма да ми помогне...ми я да си се качвам пак на люлката"
...и изведнъж като започнаха да се прескачат едни влюбени делфини в лагунката пред очите ми/нямаш си идея каква гледка са влюбените делфини ;-)/, а от воайорството в такива случай хич не ме е срам, щото то си е пълно ендорфинено участие в купона...,
и едни ми ти русалки омайни песни като запаха...е край ....потънах....ама такъв СъН му дръпнах, че си викам ...никога няма да се събудя от това

липи край нас няма...ама ако знаеш петуниите ми какъв сладък лепкав любовен аромат пръскат нощем... , тууу, не ги е срам



Тема Re: Сладък сън за Сън!нови [re: CъH]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано16.06.05 10:27





Знаех си, пожеланията са били от душа и не само от една...





Тема Re: за тримата/arte, ПЪТник и kem.kem./нови [re: kem.kem.]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано16.06.05 10:34



абе, докторе...,
ти сега кво ми казваш между редовете/щото аз само там чета/
че не трябва хич да си контролирам чувствата, щото така и така няма да успея ли?
ми то щом ти не си успял дето ги разбираш работите, та аз ли?

а няма ли начин само на пеперудите да наблегнем
хайде...работете по усърдно по въпроса , моля ви...

Редактирано от CъH на 16.06.05 10:45.



Тема Re: Сладък сън за Сън!нови [re: Изrpeв]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано16.06.05 10:44



това си е самата истина,
виж колко малко му трябва на човек...
ама това малко ли е?!?

е къде я намери тази русалка?!
довечера се хващам за опашката и...айде към Сатурн...

знаеш ли, че въпреки неласкавите отзиви за тази планета тя ме привлича неудържимо...даже понякога забравям за Луната



Тема Re: Сладък сън за Сън!нови [re: CъH]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано16.06.05 11:10



Имаш стремеж към справедливост, осъзнаваш Законите на Карма...вероятно затова те привлича Сатурн...

Ето нещо по-рамянтично...




Това е адрес, на който ще намериш и други красиви рисунки.





Тема Re: за тримата/arte, ПЪТник и kem.kem./нови [re: CъH]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано16.06.05 11:56



То аз наблегнах на пеперудите, ама на това му викам КОНТРОЛ НА РЕАКЦИЯТА, породена от ПОЯВИЛОТО СЕ ЖЕЛАНИЕ, появата на желанието, колкото и да си мъчих мозъка \някй тук обясняваше, че мозъкът стои над чувства и желания\
не можах да изконтролирам..............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.