Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: CъH]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано11.06.05 13:20



д-р Кем Кем е доктор, а не й психотерапевт, социален работник, пастор и прочее
в интелигентните семейства пръкне ли се болест - знае се- допълнително е необходимо ангажиране с:
- група за взаимопомощ
- психотерапия /фамилна или индивидуална- касата плаща 20 часа/
- алтернативни методи...

психиатрите са с равен на хирурзите и ортопедите статут т.е. грижат се за медицинския, но не непремено и за психо-социалния аспект на болестта и последиците от нея;
Кем Кем обясни, че в клиниката, в която работи има голям тим от други сециалисти, с които обменят/разпределят задачи и стратегии по лечението на пациентите
при нас психиатърката раздава хапчетата, физиотерапевтката опъва мускули, на логопедката не и спира устата, а аз...знаеш ... с киминету...
всеки си знае кво да си прави ... НО поне два часа в седмицата имаме "тим" т.е обменяме се



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: arte]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано11.06.05 13:59



Я, кажи кво му правиш на кимунету.....хъм?

Не щат да разберат, милите ми събеседници, че не съм социален работник и не върви да терапирам здравите, нито пък мога комплексно да решавам проблемите на обществото и семейството............

Аз лично не обвинявам никого. Аз се интересувам от стабилизирането и правилното лечение на болния, проблемите, които възникват около него и заболяването му са в повечето случаи лавинообразни и непредотвратими.
С тях е редно да се бори обществото и семейството.........подкрепяни от екип спецалисти, ама като се скъса нишката.......ето ви порчния кръг.......


Ника ми не означава нищо.
Преди време видях \бях със счупен крак и принудително у дома\, че жена ми нещо шаварника в дирника........та след това аз поех нейния ник, и свикнах......
Нямах намерение да се заседявам, ама......

Няма мир с две жени у дома, ейййййййй...

Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: kem.kem.]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано11.06.05 14:23



"киминету" е метафора, която само Сън си знае /наши си тайни от студентските години - бяхме в един курс и след 25 години се срещаме тук!/;
иначе работя с музикотерапия, знаеш виенското шуле:
тифпсихологишь => няя_къде_да мърдашь

в БГ им е трудно, защото са все солисти и не искат да се тим-ясват
как да им обясниш, че е по-лесно да ПРИЗНАЕШ опита, квалификацията и КОМПЕТЕНЦИИТЕ на колегите си - от уни.проф. до санитаря и ерциунката; да ги оставиш да си гледат работата, с което САМ СИ ПОМАГАШ!
... но кой знае точно на Балканите може да се пръкне /след столетия/ някоя иновативна пан-лечебна всичко-знаем_ения
щото пък биоенергиите в шопско и родопско не са за подценяване...

припев:
тук от шнитцели и бира
само се отбира



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: arte]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано11.06.05 19:17



Случва се...........
аз преди осем години срещнах тук комшийско момиченце\ма то не беше вече момиченце\
от предучилищна възраст........
след 35 години се разпознахме след разговор кой къде е израсъл...
Много приятно............
Е, и по имената разбира се.

Няма мир с две жени у дома, ейййййййй...

Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: kem.kem.]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано11.06.05 19:27



Аз пък в интернет също срешнах 2-ма кумшии, дет сми си играли пу Бунарджикъ /сега вече твои колеги/
единият- д-р Колев - хирург в Йоханесбург, а другият д-р Таргов д-р в полицията на Мюнхен
.....леле кви запивки бяха в стария град лятутууу....



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.06.05 01:08



Аз пиша в темата...дира ми оговаря че такова мнение вече съществува, не може да бъде...аз проверявам-няма такова мнение...пак го пиша, пак същото...казвам си.... ще изчакам търпеливо...изчаквам -пак същото
Заключение: Търпението и изчакването водят до негативни резултати...Ще трябва да отида на лекар, трябва да питам джипито...или направление...
Еееех лесно им е било навремето на хората, отиват при бръснаря , резне им под езика да им пусне кръв и хайде готово...а сега...терапии, музики...фантасмагории

Няма да ти пиша вече!


Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: kem.kem.]  
Автор dianaxs (frau)
Публикувано15.06.05 14:22



4овек цял живот се у4и да се помирява с 4уства и желаниа.Ти как си се нау4ил, или е индижидуално zа всеки



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: dianaxs]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано15.06.05 14:45



Извини...............
Не ти разбрах въпроса..................?



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: kem.kem.]  
Автор dianaxs (frau)
Публикувано15.06.05 18:38



Пиах се дали 4овек цял живот се у4и да контролира 4уствата и желаниата си, независимо за какво се касае, искам твоето мнение. Според мен вси4ко е индивидуално



Тема Re: Така ли се заклеват докторите?нови [re: dianaxs]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано15.06.05 19:27



Човек се НАУЧАВА да контролира през целия живот чувствата и желанията си доколкото тези подлежат на контрол




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.