Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ти пък...нови [re: ПЪTниk]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано17.06.05 20:50



... за кортекс сме учили в 7-ми клас; това е кората на главния мозък;
в анатомията се брои за отделен орган; дето само хомосапиенсите /човеците/ имат; има теория, че кортекса е резултат на мутация...на грешка в еволюциятя...ааа? какво ще кажеш...дедо Боже се запил и пропуснал да прекрати размножаването на екземпляри, способни да мислят като него...и сега те го настигат и си мислят, че ще го минат даже



Тема Re: ти пък...нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано17.06.05 21:07



По някога мненията ти са в съвсем другия край на вселената
Дали да не препрочетеш какво си написала...човешка теория, грешка на еволюцията...дедо боже бил пропуснал....и накрая върхътмисленето на дедо Боже...че как да те разбера какво искаш да кажеш?
Нали не се сърдиш че не те разбирам, защото аз много добре те разбирамч

Няма да ти пиша вече!


Тема така е...нови [re: ПЪTниk]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано17.06.05 21:25



... в моя край на вселената царува Бог-Скепсис, всевишния на природонаучните дисциплини
...всичко е мутация...и ще трае САМО още 40 000 000 години!!
УУУУуууууурррррАаааааа....види му съ краяяя...



Тема Re: така е...нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано17.06.05 21:53



Всичко знаеш вече от прородонауката, а кога ще узнаеш, че света на е това което ние си мислим за него? Включително и природонауката?
Но, пък естествено тържествуваш...това нямаше как иначе да се случи, ако света не е такъв какъвто е...аз ти се радвам от сърце, в същото състояние съм като теб и няма как друго да е!

Няма да ти пиша вече!


Тема Re: така е...нови [re: ПЪTниk]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано17.06.05 21:58



Светът е САМО ТОВА, което възприемаме!
ЧИСТ СУБЕКТИВИЗЪМ! ... и защо ни е да е друго?..... кво би ни стоплило???
..твоят свят е твоят; моят е моят, а нашият си е наш! тук във форума БАШ!!!



Тема Re: така е...нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано17.06.05 22:30



Възприемаме според възможностите си за възприемане, логично е не това да е светаПреди да ти отговоря какво би ни стоплило, ще трябва да намериш отговора на въпроса "какво съм аз"? Ако имаш с какво да го възприемеш...иначе нищо не би стоплило...и това се превръща в яка логика...за някои...можеш спокойно сега да ме попиташ: " Е, и какво от това?"

Няма да ти пиша вече!


Тема Re: така е...нови [re: ПЪTниk]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано17.06.05 22:59



защо да е логично не това да е света, което възприемаме...
какво друго освен върприетото е релевантно?



Тема Re: така е...нови [re: arte]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано17.06.05 23:07



аааа, да де ЧИСТ СУБЕКТИВИЗЪМ, ама точно така..., ние, Сапиенсите не само възприемаме ами и дообработваме, доприбавяме, доукрасяваме с въображението си, под вола теле намираме, лъжем за чест и слава и най - паче това го правят природо-учЕните/е, хадйде, от мен да мине, не всички/

теории и факти.... и какво са теориите и фактите?!?
найш колко теории, уж доказани са заминали в небитието защото са били само плод на неправилно интерпретирани факти и въображението на някой учЕн

с какво ние сме по-добри от древните, които са вярвали, че земята се крепи на три кита?!?...знаем повече от тях ли?!?
...не го мислиш сериозно, нали arte?!?



Редактирано от CъH на 17.06.05 23:09.



Тема Re: така е...нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано17.06.05 23:11



Цялото е другото...и пак те моля не ползвай криви думи....релевантно
Цялото релевантно ли е като друго?


Ако продължиш с тези думи аз те уверявам, че така екстревагантна приятелко, колкото и да се базираш на своите солидни фундаменти, надали ще внесеш резонация в моите абстрактни тенденции

Няма да ти пиша вече!

Редактирано от ПЪTниk на 17.06.05 23:12.



Тема Re: така е...нови [re: CъH]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано17.06.05 23:27



не го мисля сериозно...т.е не ми е убеждение...само е теория, която споменах
за мене кората на главния мозък не е мутация, защото това не обяснява
та-та-та-тааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.