Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПУТкин Чикиджиев плаче за ритник...нови [re: ПЪTниk]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано19.04.05 22:31



Понеже само ти още не се бе довлякъл в темата ми като жива илюстрация за "грозното, уродливото и патологичното" ето ти отново, това, което знаеш че ще получиш:

Вече 4 год ти набивам в затъпялата от чикии кратуна влашка ДА ПРЕСТАНЕШ С ДЕЙНОСТТА СИ НА НАВЛЕК - ГНИДА И ДА СЛАГАШ КАПАК НА ВСЯКА МОЯ ТЕМА И ПОСТИНГ..... не 4 пъти, 4 дни, 4 месеца а - ЦЕЛИ 4 ГОДИНИ !!! Но ти продължаваш тази си отвратна дейност доказвайки - ЧЕ СИ НЕСПАСЯЕМ НЕВМЕНЯЕМ МУТАНТ !!!

Това написа ти - пачавро безволева:

"Моля ви за прошка Темата е видяна: 1238
Автор ПЪTниk (лелекъфпутьо)
Публикувано 14.02.05 10:04

Моля ви да ми простите, че волно или неволно с мисли, думи и дела съм ви засегнал и обидил при общуването си с вас.
Специално към Оро като най- засигнат...Оро моля те прости ми!
Няма вече да правя така!
Това е сериозно от мен!"


ЕТО РЕГЛАМЕНТА ОТНОВО:

"ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини ;
.................
..........................
...................................

и) да нарушава нормалната работа на другите ползватели на УСЛУГАТА, да въздейства по какъвто и да е друг начин, който влияе отрицателно върху възможността на другите ползватели да участвуват в обмен в реално време ;
........................
................................
......................................

м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ ; "
...................
............................

ТОВА Е РЕГЛАМЕНТА НАПИСАН ОТ АДМИНИТЕ И ПРИ НЕГОВОТО СПАЗВАНЕ ЩЕ БЪДЕ ГАРАНТИРАНО ЕДНО КУЛТУРНО И ИНТЕЛИГЕНТНО ОБЩУВАНЕ М/У ВСИЧКИ. "


ВЗЕМИ СИ ЕДНА ТЕТРАДКА ОТ 100 ЛИСТА И ПРЕПИШИ НА ВСЯКА СТРАНИЦА ПО 20 ПЪТИ ТОЧКА "м" ГНИДО СЕЛЯШКА !!!

Това тук не е клуб за любовни излияния на дъртофелници неизживяли младост и ергенлък - комплексари чикиджии !!! Ти си наричан ПУТкин заради путкиното ти курвенско поведение и путколизаческите ти изяви в този сериозен клуб. От сега нататъка всеки път, когато пишеш в моя тема или ми пуснеш постинг - ЩЕ ПОЛУЧАВАШ ТОЗИ ПОСТИНГ.......БЕЛКИМ МИРЯСАШ ОТВРАТЕН КЪРЛЕЖ. И ЗНАЙ, ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТИ ПРОБЛЕМИ В МИЗЕРНИЯ ТИ ЖИВОТ СА ПОРОДЕНИ ИМЕННО ОТ ТАЗИ ТИ ПРОКЛЕТИЯ !!! ЯЖ КАКВОТО СИ СИ НАДРОБИЛ САМ !!! Оро не можеш да вбесиш - станал е дуракоустойчив за мекерета като тебе !!!


И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Абе аз подозирах...нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (добър)
Публикувано20.04.05 08:23



... че с Оро си водите скрита кореспонденция и той затова така те толерира в сравнение с мен.
Виж сам - мен ме кара да преписвам по 20 пъти точки "и" и "м" от правилника, а теб само точка "м".
Къде тук е справедливостта?
Искам и теб да накаже с точка "И"!!!






ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: Хайдукатщината се наказва......нови [re: abettor]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано20.04.05 14:30



Когато един адвокат започне да се гаври с законите и регламентите за ред, той се превръща в ХАЙДУКАТ.
Една държава, която търпи хайдукатите-мафиоти-лумпенизирани оЛигльофрени-престъпници е обречена на мъки и страдания......... а хайдукатите си трупат лоша карма, която ще се стовари на тиквите им обратно....един ден. И ще има вой и плач......но "На каквото си си послал - на това ще си легнеш" или "Каквато каша си си забъркал - такава ще си я сърбаш".... дори и да си от номенклатурата !!!

КОРУПЦИЯТА В СЪДЕБНАТА ВЛАСТ Е ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ В БЪЛГАРИСТАН !!!

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: ПУТкин Чикиджиев плаче за ритник...нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано20.04.05 17:28



Селски, няма се ядосваш за кармата на адвоката, кво ти пука за неговата карма
А за мен дето си написал че съм влязал в твоята тема ще имаш много здраве.
Живия ти Бог не те ли научи вече че всичко е Негово и ти нищожеството нямаш нищо твое...пръдлю

Ще се радвам ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото!


Тема Re: Писнахте минови [re: б/ч/д Oro]  
Автор Feniks ( different)
Публикувано20.04.05 18:42



Днес тържествено на всеослушание заявявам повече никога да не стъпя в този клуб, който няма нищо общо с името си.
Не спряхте да се джафкате и да се надпреварвате, кой е по, по-най
кой е крив и кой е прав.
Май Ви е доста скучно на всички.
Много Ви здраве , писнаха ми тези инфантилни изпълнения.
Чао и приятно изкарване на всички.



Тема Re: Писнахте ми. И на мен вече.....нови [re: Feniks]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано20.04.05 22:11



"Днес тържествено на всеослушание заявявам повече никога да не стъпя в този клуб, който няма нищо общо с името си. "
Добре си решила! Аз от 4 год. повтарям, че клуба няма нищо общо с името си.

"Не спряхте да се джафкате и да се надпреварвате, кой е по, по-най
кой е крив и кой е прав. "

Аз НИКОГА не съм се джафкал и надпреварвал "кой е по-, по-най и т.н."
АЗ ВИНАГИ СЪМ КАЗВАЛ, ЧЕ СПАЗВАНЕТО НА РЕГЛАМЕНТА ЗА УЧАСТИЕ ЕЛИМИНИРА ВСЯКАКВО ДЖАФКАНЕ.......но този прост факт не се приема и прилага от българистанците...... Проклетия по българистански......


Ще се срещнем разговаряме в друг клуб с тебе.... Тук е задръстено от грозно, уродливо, патологично и смрад.......

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: ПУТкин Чикиджиев плаче за ритник...нови [re: ПЪTниk]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано20.04.05 22:14



Вече 4 год ти набивам в затъпялата от чикии кратуна влашка ДА ПРЕСТАНЕШ С ДЕЙНОСТТА СИ НА НАВЛЕК - ГНИДА И ДА СЛАГАШ КАПАК НА ВСЯКА МОЯ ТЕМА И ПОСТИНГ..... не 4 пъти, 4 дни, 4 месеца а - ЦЕЛИ 4 ГОДИНИ !!! Но ти продължаваш тази си отвратна дейност доказвайки - ЧЕ СИ НЕСПАСЯЕМ НЕВМЕНЯЕМ МУТАНТ !!!

Това написа ти - пачавро безволева:

"Моля ви за прошка Темата е видяна: 1238
Автор ПЪTниk (лелекъфпутьо)
Публикувано 14.02.05 10:04

Моля ви да ми простите, че волно или неволно с мисли, думи и дела съм ви засегнал и обидил при общуването си с вас.
Специално към Оро като най- засигнат...Оро моля те прости ми!
Няма вече да правя така!
Това е сериозно от мен!"


ЕТО РЕГЛАМЕНТА ОТНОВО:

"ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини ;
.................
..........................
...................................

и) да нарушава нормалната работа на другите ползватели на УСЛУГАТА, да въздейства по какъвто и да е друг начин, който влияе отрицателно върху възможността на другите ползватели да участвуват в обмен в реално време ;
........................
................................
......................................

м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ ; "
...................
............................

ТОВА Е РЕГЛАМЕНТА НАПИСАН ОТ АДМИНИТЕ И ПРИ НЕГОВОТО СПАЗВАНЕ ЩЕ БЪДЕ ГАРАНТИРАНО ЕДНО КУЛТУРНО И ИНТЕЛИГЕНТНО ОБЩУВАНЕ М/У ВСИЧКИ. "


ВЗЕМИ СИ ЕДНА ТЕТРАДКА ОТ 100 ЛИСТА И ПРЕПИШИ НА ВСЯКА СТРАНИЦА ПО 20 ПЪТИ ТОЧКА "м" ГНИДО СЕЛЯШКА !!!

Това тук не е клуб за любовни излияния на дъртофелници неизживяли младост и ергенлък - комплексари чикиджии !!! Ти си наричан ПУТкин заради путкиното ти курвенско поведение и путколизаческите ти изяви в този сериозен клуб. От сега нататъка всеки път, когато пишеш в моя тема или ми пуснеш постинг - ЩЕ ПОЛУЧАВАШ ТОЗИ ПОСТИНГ.......БЕЛКИМ МИРЯСАШ ОТВРАТЕН КЪРЛЕЖ. И ЗНАЙ, ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТИ ПРОБЛЕМИ В МИЗЕРНИЯ ТИ ЖИВОТ СА ПОРОДЕНИ ИМЕННО ОТ ТАЗИ ТИ ПРОКЛЕТИЯ !!! ЯЖ КАКВОТО СИ СИ НАДРОБИЛ САМ !!! Оро не можеш да вбесиш - станал е дуракоустойчив за мекерета като тебе !!!


И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Писнахте ми. И на мен вече.....нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано21.04.05 14:29



С това искам да направя обобщение и завърша моето участие в темата ми.

1.
Видяхте как "грозното, уродливото и патологичното" в лицето на габровския отровен наркоман, който пише с моя ник, защото е тъп, ПУТкин и мръсника-хакер-хайдукат - интриганта абеТОР - оборска смрадлива се лепнаха и изявиха тук.

2.
Стана явно също, че никой не се застъпи за СПАЗВАНЕ НА РЕГЛАМЕНТА за участие написан от админите. И това потвърди общото желание да се поддържа анархията и простотиите и интригите в този клуб.



Много жалко! Печално и безизходно........ то важи за цяла БГ също.

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Писнахте минови [re: Feniks]  
Автор observe (усмивка)
Публикувано21.04.05 15:02



Е? Какво сега, Madam? Влязохте с някакви ва6и си о4аквания. Дадохте си оценките без никой да Ви ги иска. Поосрахте пейзажа с изказвания базира6ти се на бегли дву-тридневни наблюдения по отно6ение присъства6тите и сега се врътнахте гордо и надменно напускате. Браво!!!
Инфантилни изпълнения, казвате? 6те ме уморите от смях. Едва ли би имало по-добър пример от Ва6ето поведение за скука и инфантилно изпълнение. Трябва6е о6те с влизането да кажете, 4е искате да ви забавляват тук, за да не се 4увствате сега така дълбоко разо4арована.
Вси4ки ужасно съжаляваме, Madam, че така Ви огор4ихме.



Тема Поненови [re: Feniks]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.04.05 15:36



да беше отговорила на въпросите от темата за шефката или вече не ти е интересен този проблем ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.