Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичното.нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор вeлиkoдyшния б/ч/д OPO (възмухитен)
Публикувано14.04.05 01:41



Ииии,дъълга реч!Нулево (0) съдържание!

Хааиййде пак се напъни!

Загубен идентитет! Липса на съзнание за стойността на собственото "аз".
С опитите си да клонираш Оро ставаш само все по-жалък и безинтересен..... Тоя номер отдавна се изтърка и не впечатлява никого.

Радвам се че ме оценяваш!Нали знаеш,че съм великодушен!

Възмухитен,мъдър и dostoen voin!

ОРО-R(оргинал)


Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичното.нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор вeлиkoдyшния б/ч/д OPO (възмухитен)
Публикувано14.04.05 02:07



Хубава ли е дъщеря ти или е грозна,уродлива и с муцуна на магаре акто теб???
!!

Възмухитен,мъдър и dostoen voin!

ОРО-R(оргинал)


Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичннови [re: б/ч/д Oro]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.04.05 02:52



Мисля,че тоя интернет е изпил не само неговия мозък,който и да е той.



Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичннови [re: Anal Beauty]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано14.04.05 10:26



не мога да кажа ужасна си,мада фака,не искам да говоря с теб, когато мисля, че има за какво да се говори с теб
това желание да се Храниш се от чуждата болка и неприязън, да изпитваш удоволствие,когато някой искрено ти се ядосва не е случайно, и не си се родила с него
това ли е единствения начин да изглеждаш уникална в собствените си очи?
на кого си сърдита и защо? много ли си наранявана?
или това е единствения начин да държиш хората на растояние от себе си, да ги плашиш, да си мислиш, че не могат да те наранят или когато те нараняват да викаш през сълзи "не ме боли, убий ме, обичам те" за да не се показваш слаба?
да, ние непрестанно се нараняваме помежду си или се самонараняваме, но това не е от естествен стремеж, силата ни не се състои в това, това е от страха, от несъвършенствата, които носим, от глупостта, от нетолерантността, от неумението ни да прощаваме и да бъдем милостиви

с две думи, всичко идва от неумението ни да обичаме и да се чувстваме обичани, да изразяваме добрите си чувства..., за това се иска повече сила
много по-лесно е да бъдем зли, жестоки и разрушителни и това е страх
този изкуфелник дядо Фройд го е обявил това за наша природа, но така ли е? - не мисля
с това само оправдаваме мързела си, комплексите и недостатъците си, които не осъзнаваме или ако осъзнаваме нямаме желание да преодолеем

грозното и отвратителното е част от живота ни, но не е целият ни живот
и не виждам основателна причина да го множим



Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичното.нови [re: б/ч/д Oro]  
Автор Feniks ( different)
Публикувано14.04.05 16:43



Оро, чакам един по-подробен отговор, обещал си

There is happyness, just keep looking

Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичното.нови [re: вeлиkoдyшния б/ч/д O]  
Автор Feniks ( different)
Публикувано14.04.05 19:03



МИЛИЧЪК, ТОВА, ЧЕ ТИ ИЗГЛЕЖДАШ ТАКА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА.
Разбирам, че истината боли, но бъди мъж и го приеми

There is happyness, just keep looking

Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичннови [re: CъH]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.04.05 19:05



Ох,Сатана,пошегувах се,човече-пошегувах се,когато пуснах първото мнение по темата-за шаблона.Иначе за същността ми-не,за това не се шегувах,но не мислих,че ще го приемете толкова лично и навътре.
Май никой не разбира чувството ми за хумор?А може би нямам???Както и да е.
Наранявам хората често без да искам,понякога нарочно-никога без причина,но това правя по цял ден.Приказката,която си цитирал първа е самата истина-ако някой не ми каже (поне един) в деня нещо такова значи деня ми не е бил реален.Това е от години.
Иначе за живота ми-ами живота ми е като във филм,но доста съм наранявана-имам силна психика (до кога ли?),но и физическите повреди,които са ми нанесли не са малко.Имам доста опасна "професия"...
На фона на стадното чувство,което е обзело всички аз наистина най-съзнателно бягам от това да съм като другите.Макар,че след мен има стадо маготи,които ме имитират-важното е,че всеки знае,че аз налагам стила на обличане,на говорене,на манталитет дори,та макар и бил той превзет.
И въпреки това ме мразят,но кой знае защо аз не се впечатлявам от това...даже мога смело да твърдя,че ми е някак приятно...Патология,прав си.



Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичното.нови [re: Feniks]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано14.04.05 23:41



Задръж на напъна....доста съм зает тези дни. Идиииииииииии......

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичннови [re: б/ч/д Oro]  
Автор Feniks ( different)
Публикувано15.04.05 06:14



Мисля че така просто е сигурна, че ще я запомнят и ще направи впечатление.
Е да наистина няма начин те не те запомня и свързвам с нещо отвратително.
Само че знаеш ли -рискуваш точно заради това да потънеш в забвение, защото никой няма да ти отваря постингите. Не всеки е толкова безкрайно добронамерен да разбере какво те мъчи, щом ти самата не желаеш да го споделиш. Моля те, не си прави труда да ми отговаряш.
Дори и самия ти ник е с цел да привлечеш вниманието върху себе си, считайки се за оригинална-не , мила, за съжаление-не си. Само ми е мъчно за теб, ако наистина това е резултат на преживяна травма, макар че подозирам да е по-скоро необходимост да направиш някому впечатление-пък било и с нещо отвратително. Има и други начини да се пребориш със самотата и огорчението. Света не ти е виновен с нищо-незнам дали можеш да ме разбереш.

There is happyness, just keep looking

Тема Re: Афинитета към грозното, уродливото, патологичннови [re: Feniks]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано15.04.05 10:51



Явно този постинг, който си пуснала до мен е бил замислен за Аналната Красота. Внимавай при адресирането.....

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.