Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема ПСИХОТЕРАПИЯнови  
Автор doktor_yan4eva (непознат )
Публикувано22.03.05 20:13



Здравейте. Аз съм психотерапевт и желая да помогна на всички, които имат желание да си помогнат. Казвам се д-р Здравка Янчева и ако има нещо, което не можете да споделите очи в очи, може да започнете от тук. Това е форум, където хората би трябвало да си помагат. Ще помогна на всеки с компетентното си мнение ако сами го потърсите. Ако има хора, които могат да ми се доверят и желаят да потърсят директна връзка с мен оставям координатите си. Ако все още не можете да споделите мнението си директно с мен, може да го направите тук - във форума. Ще се радвам да помогна.
За контакти: тел.: 02/ 986 50 03, моб. 088 6 40 75 10. Д-р Здравка Янчева



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: doktor_yan4eva]  
Автор Maлkoтo злo (непознат)
Публикувано22.03.05 22:14



Аз съм първа на опашката . Много съм ревнива. Защо?! Впрочем, очарователен блъф.Но, наистина съм много ревнина, това наистина.Направо ме убива .



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: Maлkoтo злo]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано22.03.05 23:52



що не намина преди 2-3г. през клуба, що приказки и терапии за ревността щеше да видиш
ама сега и аз с любопитство ще чакам да видя каква терапия ще ти предложат

и ако не ти помогне, има тук разни терапевти, напоследък най ми допада терапията на един терапевт Гъцо,
а и един ясновидец има, който веднага ще ти отговори на въпроса "Защо?!", ама сега се е запролетило и Гъцо сигурно е на къра вече,
а ПЪТника някъде по друмищата...ама ще дойдат



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: CъH]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано23.03.05 11:45



Окъсневам с овошките! И нормотворчеството ми е закъсАло пролетно




Гъ Цо - првична копка свеж неврон

КВО Е ТВА?


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: Maлkoтo злo]  
Автор doktor_yan4eva (непознат )
Публикувано23.03.05 12:29



Zdravei "malkoto zlo". Razbiram, 4e si mlado momi4e i bih iskala da znam neshto pove4e za teb. Naprimer na kakva vuzrast si i malko pove4e podrobnosti za tvoiata vruzka, koiato te kara da revnuvash. Az samata su6to sum mnogo revniva, no tova moje da se preodoliava, viarvai mi. Naistina jelaia da komentiram tozi vupros s teb i ako mi dadesh podrobna informacia za tvoia priatel i v kakvi situacii izpadash 4e da revnuvash moga da ti dam prakti4ni suveti, koito moje da te oblek4at ili pone da se otraziat zdravoslovno na vruzkata vi.
A 6to se otnasia do zlobnite napadki na niakoi hora, koito iavno sa se napatili ot razni psihoterapevti ne im se surdia. V momenta naistina e trudno da se nameri svesten psihoterapevt. Moite pacienti mnogo se oplakvat ot trudnoto im "razli4avane"
Pozdravi ot men.



Тема Моите проблеминови [re: doktor_yan4eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.03.05 12:50



винаги са били свързани с началници. Сигурно защото се смятам за по-умна от тях. В момента проблемът е същият - не мога да се подчиня да правя каквото смятам за неправилно, т.е. да излъжа, че няма проблем, когато според мене има. Цяла тема бях пуснала някъде тук.
Каква информация е нужно да дам, за да намеря решение на проблема си ?



Тема Re: Моите проблеминови [re: nbb]  
Автор doktor_yan4eva (непознат )
Публикувано23.03.05 13:28



Ot tova, koeto pro4etoh ti niamash problem. T.e. az ne mislia, 4e imash problem, tui 4e kakto razbiram ti si principna jena, a tova za mnogo hora (v pove4eto slu4ai te sa na4alnici) e problem. Problema e v tiah, a ne v teb. Predpolagam, 4e si po-umna ot tiah i imam mnogo pacienti s podoben problem. Ne mojesh da priemash neshto, koeto spored teb ne e taka i tova e pravilnia podhod. Ne moga da ti dam suvet da premul4i6 neshto samo zashtoto taka iska shefa ti, zashtoto togava ti moje da imash dusheven diskomfort. Taka 4e mojem da diskutirame tazi tema i po-nadulgo ako jelaesh zashtoto tova e mnogo vajna tema. Moga da ti kaja, 4e suveta, koito 6te ti bude polezen e sledniat: kogato se polu4avat takiva neshta i ti imash problemi s shefa ti i ti si sigurna, 4e si prava, spori s nego argumentirano, bavno i mu dokazvai tezite si kolkoto se moje po-kompetentno. Ne se pali i ne izdavai emocia, zashtoto tova se smiata ot pove4eto hora kato agresivno, emocionalno i labilno ka4estvo. viarvam, 4e si po-umna ot tiah i to4no zatova ti si 4ovekut, kogato na momenti triabva da si zamul4i i na momenti da nastoiava za svoeto no po po-diplomati4en na4in. A diplomati4nostta e neshto, koeto se u4i s te4enie na godinite.
6te otgovoria i po nashiroko po tvoiata tema ako jelaesh, zashtoto tova e polezno za vsi4ki.
Uspeh i pak pishi ako jelaesh.
Pozdravi



Тема Благодарянови [re: doktor_yan4eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.03.05 14:32



за отговора, но проблемът в крайна сметка е мой, защото аз в момента съм на успокоителни, а не шефът.
Ще се опитам да се уча на дипломатичност и търпение, защото няма накъде. Ама уста голяма...
Благодаря още веднъж.



Тема Ако се провалиш с дипломацията....нови [re: nbb]  
Автор Trendi ()
Публикувано23.03.05 14:40



...купи си пистолет! Решава проблемите много бързо.

Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Благодарянови [re: nbb]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.03.05 15:32



Прочети "ЖЕНИТЕ, КОИТО УСПЯВАТ... а защо не и вие?" от Кони Глейсър и Барбара Смоли. (ориг.заглавииие: More Power To You / Connie Brown Glaser, Barbara Steinberg Smalley)

Мисля, че някои от възгледите и идеите в нея биха ти допаднали.

Всяка жаба си хвали гьола,
но... фактите са си факти!
М.Н.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.