Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Не се заяждам, анови [re: all.you.need]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано25.03.05 22:59



само питам
последно д-р Янчева психолог ли е или психиатър?
защото това са две различни неща и може някой да се подведе,
освен това не може да става и сравнение с TV-ефира/надявам се, че нямате предвид TV-2001/, защото там тези хора са проверени, специално поканени и "публични", никой не може да отиде в която и да е телевизия сам, нелигитимиран и анонимен и да каже "елате в кабинета ми, аз ще ви излекувам, работя със здравната каса"
човек в TV-ефир може да си прави сам реклама при условие, че си плати и е сигурно, че може да извършва тази услуга
това, че някой е написал имената, телефоните и адреса/ако са нейните/ на д-р Янчева тук, каква гаранция дава, че не е просто някоя нейна пациентка , която е решила да и прави "услуга" от болезнена привързаност и благодарност към нея...
или пък недай Боже да е решила да се пробва самата тя/пациентката/ като психолог, психотерапевт или психиатър
/аз лично добре правя разлика между тези три специалности/

за мен именно въпросите и отговорите на докторката са смущаващи,
на доста любителско ниво са,
а вашите постинги пък изглеждат съвсем неловко режисирани

простете ми "параноята", но тук всеки може да пише каквото си иска и много хора го правят...
след малко и самият Георги Първанов /да не кажа Господ/ може да се появи за да нагледа клуба,
ще повярвате ли?

ако позволите, препоръчвам и на всички възторжени, а и на самата д-р Янчева/ако е тя/ да не правите глупости, защото вместо полза може да уроните авторитет



Тема заблуда енови [re: doktor_yan4eva]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (†Заличител†)
Публикувано26.03.05 10:04



нещо сте се пообъркали...психолога Никога не лекува...


и мисля 4е работата на психиатъра си е за болница а психолога върши неща,които "обремененоста" на психиатъра не му позволяват да свърши..

много модно е да си психотерапевт, социален инжинер и прочее
Моля не бъркайте соматичното с духовното..

не съветвам Хора да ползват психиатър ако психоскрининга им не налага това...

М
и
н
а
в
а
щ


Тема !МЕНТЕ!нови [re: doktor_yan4eva]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (†Заличител†)
Публикувано26.03.05 10:09



мисля 4е не си струва да се ползват "консултациите": ви


с неуважение
.

М
и
н
а
в
а
щ


Тема ПроЗрениенови [re: Maлkoтo злo]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (†Заличител†)
Публикувано26.03.05 10:46



психолог е човек, който решава проблем, за който дори не сте подозирали, по начин, който не разбирате
чедо, не мой се коси оти че ти мине

М
и
н
а
в
а
щ


Тема много си зле щом не виждаш Ментетонови [re: б/ч/д Oro]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (†Заличител†)
Публикувано26.03.05 10:55



да , никой уважаваш себеси психолог не би си позволил подобна лексика..25 г стаж !?
то и пандизчиите след 2 г в килията се "пишат" з а печени адвокати..и най ве4е са съзрели собствената си Невинност :-)

М
и
н
а
в
а
щ


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано26.03.05 11:05



Здрасти, когато ме няма във форума значи съм в Индия, минавам през Париж само когато Марина е там.
Харесва ми новата докторка

Ще се радвам ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото!


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: doktor_yan4eva]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано26.03.05 11:14



Здрасти докторе...цууунк..аз имам проблем с жените, много ги обичам...а съм немощен старец белобрад. Проблема ми е че като съм близо до жена и чувствам, че нищо не чувствам както чувствах когато бях млад.....цуууунк.
Искам да ти повярвам, защото чувствам че вярата е вече половин лечение.
Ти можеш ли да ме накараш да ти повярвам за да имаш по- малко работа с мен или някои сме неизлечимо невярващи?
Моля те, цууунк..., разкажи ми как се научи да даваш вяра на хората?
Много е хубаво, че ти желаеш да помогнеш на хората, аз желая да летя ниско над цъфналите цветя по полето цуууунк...

Ще се радвам ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото!


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано26.03.05 11:18



еее, добре дошъл
как е по оня край?

и на мен ми харесва, още повече, че тя изобщо може да не знае, че е тук,
но ако поостане и помогне на ...знаеш кой
аз лично ще се изпълня с благодарност, респект и дълбоко уважение към труда и опита и
това ще е най-голямата реклама за нея



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: ПЪTниk]  
Автор ice (провокаторка)
Публикувано26.03.05 11:26



Момче, на теб не ти трябва вяра, ВИАГРА ти трябва! А ако мацките са ти на д-р янчева на годините, ще ти трябва двойна доза ....

За победителите лошо няма.


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано26.03.05 11:32



Това че трябва да се помогне на нали знаеш кой бе първата ми мисъл когато прочетох докторката. Викам си, ето това е случай точно за нея
Ако го оправи ще се отдам изцяло и безрезервно на докторката, ако ще и да ми отреже ушите Сега пък си мисля за какво ли са и моите уши Страх ме е да използвам ясновидските си способности за докторката за да не се разочаровам, защото това ще е последното ми разочарование от живота. Омръзна ми да вярвам на хора, толкова сме зависими, измамни и продажни
Но честно да ти призная с докторка не съм имал близки отношения, а така ми се иска
Цууунк...радвам се на срещата ни.

Ще се радвам ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.