Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: CъH]  
Автор cпeциaлиcтa ()
Публикувано12.04.05 14:56



Привет на всички!
Честно да ви кажа, като гледам какво става тук и ме побиват тръпки. На това място има повече проблеми от колкото в който и да е кабинет. В това няма нищо лошо - хората сме така устроени, че имаме нужда да споделяме затрудненията си. Проблемът е в това, че всичко е инициирано от човек, който се представя не само за психиатър, но и за психотерапевт. Казвам представя, защото от това което прави, виждам, че не е:

1. Не може да се поеме ангажимент, които не може да бъде спазен - "Д-р Янчева" не отговаря на всички, както обещава в началото;

2. Никой психотерапевт не се притеснява и не се ядосва, когато клиент/пациент поиска от него да докаже компетентността си - това е част от работата на психотерапевта, "Д-р Янчева";

3. Ако "Д-р Янчева" имаше елементарна представа от психотерапия, щеше да е наясно, че не може да помогне на никого тук. Поне не и по начина, който е избрала;

4. За ра има психотерапевтично повлияване е необходимо да се създадат условия за равноправна комуникация, която тук е невъзможна;

5. Психиатър не означава психотерапевт. Ако наистина сте психиатър е необходимо да се пообучавате поне още 5 години, за да имате право да работите като психотерапевт под супервизия, "Д-р Янчвеа";

Мога да изложа още 5 пъти по толкова аргументи в доказателство на това, че създателя на тази тема си няма представа от психотерапия, а най-вероятно и от психиатрия, но не зная дали има смисъл.
Надявам се тези, които четат това мнение да не се доверяват особено, защото не се знае кой се представя като "Д-р Янчева". А ако наистина имате проблеми, отидете при професионален специалист, които е компетентен да Ви помогне.

Животът е това, което се случва, докато си правиш планове за бъдещето!


Тема така енови [re: cпeциaлиcтa]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (†Заличител†)
Публикувано12.04.05 17:19



някой тук ги разбираме тези материи

ама населението си верва кат з а последно

М
и
н
а
в
а
щ


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: б/ч/д Oro]  
Автор lce Tea ()
Публикувано12.04.05 19:18



ne te li biaha i nae*ali?

(v prenosen smisal, ne skachaj kato nee*an)


"C бездействие ще намаля загубите"


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: cпeциaлиcтa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано12.04.05 19:36



понеже се обръщаш към мен ще ти отговоря
точно така е, може би аз не съм била толкова ясна, но мисля същото като теб, докато други няколко души го казаха в прав текст,

ама нали блюстителя на реда в клуба трябва да има с какво да привлече вниманието върху себе си, за какво да ни нагрубява, да ни хока, да ни кара да се чувстваме виновни за нещо си, което и той вече е забравил какво е/не че успява де/ и да доказва "правотата си"...тааа, екшън да става

иначе и за слепия беше ясно, че това е някоя самозванка, от почитателките му, "любителка психиатърка", минала покрай психиатрията
грозното и некоректното в случая е, че се петни името на психотерапевт и може някой лековерен да се подведе

за побиване на тръпки си е, като знам с какво е пълна...да речем TV-2001 , колко агресивни са във внушенията си "лечителите" там, и колко хора им се връзват
с какво се различава нета?



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: cпeциaлиcтa]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано12.04.05 19:52



Личи си че си специалист, аз също го усещах това , което пишеш, но не мога така да го кажа като теб. Хубаво е и малките да знаят какво може да се случва не само в този клуб но и в живота, защото аз имам този клуб за умален модел на живота.
Аз като неспециалист мога да определя доктор Ианчева... все едно как си играе с моята мека пишка, като обяснява на всички че мекото си е меко и ИЗВЕДНЪЖ пишката ми се втвърдява една голяма такава.
Единствиният изход на доктор Ианчива е да припише това чуда на природата като вследствие от нейните професионални умения като се обоснове че до преди тя да се заиграе с пишката ми, на пишката ми нищо и нямаше и изобщо аз и пишката ми не ставахвме за нищо, ако не бяха докторските и умения и усилия
А що се отнася да докторката, тя има право да ползва даденостите на виртуалния форум така както намери за добре. Но аз неспециалистта, по ползването на нещата си вадя простите заключения...например ползването на нож от ликаря хирург е хуманно нещо, ползването на нож от убийците на хора е отврат...та така и аз като теб по ползването определям Ианчева като неопределима невежа, свикнала да си играе с разни роли и неща и все се изненадва като стане някоя пишка.
Хващам се на бас с теб, че за докторката пишките са виновни защото не разбират от игра!!

Ще се радвам ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото!


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: ПЪTниk]  
Автор My Eye (ego)
Публикувано13.04.05 10:33





Страшна пледоария! Трябваше да си водя записки, но не си нося книжките със себе си.
Мекото може да се свърже и с нрава ти, ПЪТник. Знаеш ли колко е хубаво да стигнеш до женското в мъжа?! И да му вадиш душата...с памук , докато забрави на кой свят живее.

Цунк.



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: cпeциaлиcтa]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано13.04.05 12:27



Ох, най-сетне малко здрав разум тук.



Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: lce Tea]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано13.04.05 13:23



"ne te li biaha i nae*ali?

(v prenosen smisal, ne skachaj kato nee*an) "


Ебането като средсво за отмъщение и наказание съществува само в главите на най-примитивните нации. Иначе е средство за размножение и....кеф.
В този клуб и в дирника изобщо е пълно с "ебачи" които "ебават майките виртуално" на юзъри, които не са по вкуса им, защото са второсигнални....
Те си правят чикии и маструбират и си вярват, че с това са наебали някого...
Всичко става в собствените им глави единствено.

Ти като измаструбира този постинг какво си фантазираш, че постигна?

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: CъH]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано13.04.05 13:33



".....ама нали блюстителя на реда в клуба трябва да има с какво да привлече вниманието върху себе си, за какво да ни нагрубява, да ни хока, да ни кара да се чувстваме виновни за нещо си, което и той вече е забравил какво е/не че успява де/ и да доказва "правотата си"...тааа, екшън да става"

Ако твоето и на всички юзъри внимание бе привлечено първо и преди всичко към Регламента за участие в клубовете и той бе спазван - НЯМАШЕ ДА ИМА НУЖДА КОЙТО И ДА БИЛО ДА ВИ ГО НАВИРА В ОЧИТЕ ОТНОВО И ОТНОВО.
Дали Оро има или няма с какво да привлича вниманието на юзърите /освен с Регламента/ показват безбройните му теми в клубове с различна тематика - някои достигали до 7-8,000 видяно. Ти да имаш случайно някоя тема постигнала поне 100 Видяно....Не се хаби да търсиш - нямаш !!!




Условия за използуване на услугите на Дир.бг

6. ПОВЕДЕНИЕ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини ;
…………………
……………………………..

и) да нарушава нормалната работа на другите ползватели на УСЛУГАТА, да въздейства по какъвто и да е друг начин, който влияе отрицателно върху възможността на другите ползватели да участвуват в обмен в реално време ;
………………
………………………………………..

м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ ;

н) да събира и използва неправомерно персонална информация за други потребители.


Кои точки нарушаваш оставам на теб да откриеш !!!

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: ПСИХОТЕРАПИЯнови [re: б/ч/д Oro]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано13.04.05 18:32



нито една точка не съм нарушила, Оро,
колкото и да ти е мъчно
никъде не виждам забрана да си казвам мнението, такова каквото е

виж, за разлика от мен ти нарушаваш правилника ежедневно и многократно, за теб важи приказката - "Крадеца вика - дръжте крадеца"
и то по толкова досаден начин го правиш, че понякога ми се иска да намине някой админ от тук, да изтрие простотиите ти и да остави само свестните ти постинги
тогава ще се загубиш като вода в пясък и ще има да те търсим с лупата

ако на теб лично някой ти влияе отрицателно на "работата", можеш спокойно да се оттеглиш с достойство и да си работиш на воля където си искаш,
тук не е "работно място"

хич не си и правя труда нарцистично да броя колко души ми четат темите, като знам как мога да си "набирам читатели" отваряйки си ги сама стотици и хиляди пъти /като теб например/

няма да си правя труда и често да ти отговарям, защото ти не си в състояние да разбереш каквото, и от когото да ти се казва/дори и от тези, които не те дразнят толкова/
дишай дълбоко, почивай си повече, слушай музика, разхождай се сред природата и живей спокойно,
стига си се правил на борец- герой-мъченик, не вървиш и ставаш смешен
не си оригинален!

P.S. ама ти пък защо си помисли, че за теб говоря в постинга си?!?
ти наистина ли искаш да ни нагрубяваш, да ни хокаш, да ни караш да се чувстваме виновни за нещо си?!
ми това хич не е психоаналитично ще знаеш
хайде, остани си със здраве и си пази нервите,
може да ти потрябват за по-важни от клуба неща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.