Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (всепознат)
Публикувано28.11.04 22:06






Този клуб от самото му създаване бе окупиран от една тълпа дървени селяни с крайно нисък интелект и БЕЗ КАПКА ИНТЕРЕС КЪМ ПСИХОАНАЛИЗАТА И ТЕРАПИЯТА. Те го превърнаха в селска кръчма за безмислен чат и интриги и всичките опити на здравия разум да сложи ред в този клуб се сгромолясаха с трясък. Ето ви списък на част от виновниците:

ЛеоС /ОвчиС/ наложен като мод от самото начало - крайно тъп врачански номенклатурен цървул - комплексар.
Ариела и Черния /направени от ОвчиС модератори, когато тоя се измаха от клуба. Абсолютни интриганти и недобросъвестни кретени, които съсипаха клуба с личните си интриги и налагане на простотии.
Тео - озлобен дръвник-комплексар, който пускаше теми като тази за "Пръднята".....
Гетсби - перверзен хомосексуален алкохолик - живеещ в Хайделберг Германия, задръстващ клуба с месеци със своите цинизми и описания на пикаещи женски органи от близо.....
Арте - псевдопсихолог влюбена в изрода психопат Гетсби задръстваща заедно с него клуба с безкрайния сериал на "любовни отношения", скандали и простотии
Марина - най- голямата фльорца флиртуваща с друг един селянин-чикиджия от Видин - ПЪТник задръстващи клуба с любовните си излияния и флиртове.....
ПЪТник или ПУТкин - постоянното присъствие на клуба тъпчещ на едно място вместо да пътува за някъде, изливайки кофи сополи и любовни излияния на всяка фуста влязла в този клуб - докато се скъсваше от чекии.
Останалите постоянно/временно присъствуващи в този клуб НИКОГА С НИЩО НЕ ПОКАЗАХА И ПОМЕН ОТ НЯКАКЪВ ИНТЕРЕС ПО МАТЕРИЯТА НА ТОЗИ КЛУБ !!!

КЛУБ ЗА ПРАЗЕН ЧАТ.

И до ден днешен е такъв!


Глупостта ви вече не ме вбесява......

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор lce Tea ()
Публикувано29.11.04 11:16



Оро, жив ли си???


"C бездействие ще намаля загубите"


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано29.11.04 11:18



Ти несъмнено си различен и би могъл значително да вдигнеш нивото, ако не те натискаха надолу индивидите, които си описал... Те завиждат на интелекта ти и се опитват да те смачкат, нали така...

______



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано29.11.04 13:42



Хи-хи-хи - развесели ме Кефя на хората, които много си падат да рисуват пейзажи от околната среда, но поради липса на въображение се ограничават единствено с персонални оценки за другите на доста елементарно ниво и се хабят да категоризират нещата в ненужни подробности като избивайки комплексите си се превръщат в самоуверени сладурчета

Това ме сеща за вълшебното огледало, което поглъщало всеки, който изричал лъжа. Застава един мъж пред него и казва: Колко съм силен и можещ! - и хоп огледалото го преглъща Застава една жена и казва: Колко съм красива!- и хоп огледалото го преглъща Застава една блондинка и казва: ... Мисля, че ... - и изчезнала мигновено

Внимавай като минаваш покрай огледала, не всички са и само криви...

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (всепознат)
Публикувано29.11.04 23:01





Глупостта ви вече не ме вбесява......

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано29.11.04 23:08



Оро, към бек, уи лъв ю!



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 23:03



Тук ми идва да викна пиян: "ИЕБАНИЕ-Е-Е-Е-Е!!!".




Пийте вода!

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано05.12.04 12:01



Ле ле, ама и на теб не ти е лесно с този товар на душата.

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор ПЪTниk (във времето)
Публикувано05.12.04 12:49



Ооооо....приятелю, ти жив ли си, радвам се да те чета пак....цуууунк......виж, аз не съм от Видин и Марина не е от Поморие....и това за чикиите не е вярно ...не мога да се възбуждам вече, пък тогава за когато ти говориш аз правех чикии само след секс.....много години минаха ...на теб все още ли не ти става ? Помня една твоя снимка, ти сам ни я представи, беше тогава с боядисана коса с боя от естествени билки-ти така ни каза...тогава разбрах, че си се справил с проблема за косата и възрастта, но ти нищо не каза за... като не ти става какво си направил по въпроса...виж, не злорадствам, питам защото не ми става и не мога вече да правя чикии
Сега по темата приятелю-всичко е психология, чикиите и те.
Анализът обаче не е за хора като теб...ти си тясно скроен и анализът ти ще е като теб...не може слива да роди круша...а аз като известен ясновидец виждам за теб, че ти ще продължиш да действаш поттикван от собствената си природа, много ще грешиш и така ще се учиш....остава ти да разбереш, че с всички нас е така и това не бива да е упрек в тясно скроената ти душа...но за да го разбереш трябва много да грешиш както и правиш...да си жив и здрав....за чикиите не си прав

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.

Редактирано от ПЪTниk на 05.12.04 12:51.



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама! [re: Meya]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано05.12.04 20:49



... поне е в Осло и не си брои стотинките

_________

Eксистенциалното рафиниране води до суицидалност



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.