Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (всепознат)
Публикувано28.11.04 22:06






Този клуб от самото му създаване бе окупиран от една тълпа дървени селяни с крайно нисък интелект и БЕЗ КАПКА ИНТЕРЕС КЪМ ПСИХОАНАЛИЗАТА И ТЕРАПИЯТА. Те го превърнаха в селска кръчма за безмислен чат и интриги и всичките опити на здравия разум да сложи ред в този клуб се сгромолясаха с трясък. Ето ви списък на част от виновниците:

ЛеоС /ОвчиС/ наложен като мод от самото начало - крайно тъп врачански номенклатурен цървул - комплексар.
Ариела и Черния /направени от ОвчиС модератори, когато тоя се измаха от клуба. Абсолютни интриганти и недобросъвестни кретени, които съсипаха клуба с личните си интриги и налагане на простотии.
Тео - озлобен дръвник-комплексар, който пускаше теми като тази за "Пръднята".....
Гетсби - перверзен хомосексуален алкохолик - живеещ в Хайделберг Германия, задръстващ клуба с месеци със своите цинизми и описания на пикаещи женски органи от близо.....
Арте - псевдопсихолог влюбена в изрода психопат Гетсби задръстваща заедно с него клуба с безкрайния сериал на "любовни отношения", скандали и простотии
Марина - най- голямата фльорца флиртуваща с друг един селянин-чикиджия от Видин - ПЪТник задръстващи клуба с любовните си излияния и флиртове.....
ПЪТник или ПУТкин - постоянното присъствие на клуба тъпчещ на едно място вместо да пътува за някъде, изливайки кофи сополи и любовни излияния на всяка фуста влязла в този клуб - докато се скъсваше от чекии.
Останалите постоянно/временно присъствуващи в този клуб НИКОГА С НИЩО НЕ ПОКАЗАХА И ПОМЕН ОТ НЯКАКЪВ ИНТЕРЕС ПО МАТЕРИЯТА НА ТОЗИ КЛУБ !!!

КЛУБ ЗА ПРАЗЕН ЧАТ.

И до ден днешен е такъв!


Глупостта ви вече не ме вбесява......

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор lce Tea ()
Публикувано29.11.04 11:16



Оро, жив ли си???


"C бездействие ще намаля загубите"


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано29.11.04 11:18



Ти несъмнено си различен и би могъл значително да вдигнеш нивото, ако не те натискаха надолу индивидите, които си описал... Те завиждат на интелекта ти и се опитват да те смачкат, нали така...

______



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано29.11.04 13:42



Хи-хи-хи - развесели ме Кефя на хората, които много си падат да рисуват пейзажи от околната среда, но поради липса на въображение се ограничават единствено с персонални оценки за другите на доста елементарно ниво и се хабят да категоризират нещата в ненужни подробности като избивайки комплексите си се превръщат в самоуверени сладурчета

Това ме сеща за вълшебното огледало, което поглъщало всеки, който изричал лъжа. Застава един мъж пред него и казва: Колко съм силен и можещ! - и хоп огледалото го преглъща Застава една жена и казва: Колко съм красива!- и хоп огледалото го преглъща Застава една блондинка и казва: ... Мисля, че ... - и изчезнала мигновено

Внимавай като минаваш покрай огледала, не всички са и само криви...

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (всепознат)
Публикувано29.11.04 23:01





Глупостта ви вече не ме вбесява......

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано29.11.04 23:08



Оро, към бек, уи лъв ю!



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 23:03



Тук ми идва да викна пиян: "ИЕБАНИЕ-Е-Е-Е-Е!!!".




Пийте вода!

Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано05.12.04 12:01



Ле ле, ама и на теб не ти е лесно с този товар на душата.

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор ПЪTниk (във времето)
Публикувано05.12.04 12:49



Ооооо....приятелю, ти жив ли си, радвам се да те чета пак....цуууунк......виж, аз не съм от Видин и Марина не е от Поморие....и това за чикиите не е вярно ...не мога да се възбуждам вече, пък тогава за когато ти говориш аз правех чикии само след секс.....много години минаха ...на теб все още ли не ти става ? Помня една твоя снимка, ти сам ни я представи, беше тогава с боядисана коса с боя от естествени билки-ти така ни каза...тогава разбрах, че си се справил с проблема за косата и възрастта, но ти нищо не каза за... като не ти става какво си направил по въпроса...виж, не злорадствам, питам защото не ми става и не мога вече да правя чикии
Сега по темата приятелю-всичко е психология, чикиите и те.
Анализът обаче не е за хора като теб...ти си тясно скроен и анализът ти ще е като теб...не може слива да роди круша...а аз като известен ясновидец виждам за теб, че ти ще продължиш да действаш поттикван от собствената си природа, много ще грешиш и така ще се учиш....остава ти да разбереш, че с всички нас е така и това не бива да е упрек в тясно скроената ти душа...но за да го разбереш трябва много да грешиш както и правиш...да си жив и здрав....за чикиите не си прав

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.

Редактирано от ПЪTниk на 05.12.04 12:51.



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: Meya]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано05.12.04 20:49



... поне е в Осло и не си брои стотинките

_________

Eксистенциалното рафиниране води до суицидалност


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (всепознат)
Публикувано14.12.04 05:47



Манталитета ти е точно на дърта квартална клюкарка курва, която може да мели нон стоп 25 часа на денонощието!!!!

Глупостта ви вече не ме вбесява......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано15.12.04 22:29



Е и ?

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано16.12.04 04:23



... дали да не взема да ти завидя верността на Оро сигурно и в Индия я няма ... ти затва си дойде нали
Прииизнай си ве!

Редактирано от omeg@ на 16.12.04 04:24.



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано16.12.04 10:06



Привет, радвам се че те срещам отново
Залови ме ти мен В Индия аз се срешнах с много отшелници мъдреци и един от тях ми каза, веднага да се върна в клуба защото само тук ще срещна човек който има връзки с ЖИВИЯ УЧИТЕЛ, онзи мъдрец ми каза, че аз няма от къде другаде да натрупам положителна енергия освен от този човек, който ще ме плюе пък аз ще трансформирам...защото нямало от къде другаде да се трансформира положително освен от отрицателно, онзи мъдрец ми каза непремено да благодаря на Оро, защото неговия дух се жертва и унижава заради мен, за да мога аз да работя....дори мъдреца обстойно ми обясни защо Оровия дух се е навил да работи за мен, а не работи за Оро, но това е дълга тема, в смисъл, че Живия учител е пратил на Оро три духа за да работи Оро, три духа -бившите му жени...но Оро бил мързелив и вместо да работи по всемирния принцип гледал да си живурка в собствените си престави за добро и зло, пропуснал си е шанса и вече работи за нас ... да ни е жив и здрав Оро!

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.

Редактирано от ПЪTниk на 16.12.04 10:11.



Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано18.12.04 12:42



ай пу пу да не са му уроки на Оро тогаз
знаех си аз, че той ти е важен ... и мъдреците де, индийските
аз пък един филм гледах индийски - много и много красиво танцуваха там, и много и много хубаво пееха и ... плачеха ... оле как само плачеха, особено мъжете, дори си помислих, че от малки ги учат истински и по мъжки специално да го правят
предполагам, че пак си пропуснал да се занимаеш там с тая материя нейсе, тъкмо повод пак отидеш(ако Оро няма нещо против разбира се)
Весели празници, зарадвах се да те видя и аз

Редактирано от omeg@ на 18.12.04 14:22.



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано18.12.04 19:35



Цуууункккк....ти пък си била индийка в един от животите си, видях те, знаеш ли колко си красива и каква изкустна изкусителка си, танцьорка, малйй как кършиш снага, чупиш ръце и въртиш красивите оченца...не ми се даде да те видя как плачеш, но ми се даде да усетя колко силно обичаш и мразиш....така желана бе от всички....и сред безсрамен разкош...
Всъщност аз сега не те познавам, какво ли е останало от индийските ти качества-не ми се дава да видя, като сляп слепец съм, същ Омир
Едно желание се разпалва в мен...

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано18.12.04 20:18



хей!
за таниците и за очичките може и да не си прав ама за ония работи дето много силно съм била могла да мога може и да е верно, оообаче едно е сигурно (и знам че и ти го знаеш и помниш ама се праиш на дръж ми шапката) че доста помня и почти не забравям, ето сега например си си спомням приблизително преди кооолко колко години ти рекох с мантри да не ми налиташ! магаре с магаре такова
Поздрави специални и на Хера предай, тя кога ша доди пак?



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано18.12.04 21:41



Защо ме ядосваш , това моето налитане ли е?
Така ли се налита на силен дух...силният дух трябва да се подмами на тъмно място и да се ползва силата му, че иначе откъде сили за такива неща...благодаря за поздравите, да ви се връща

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано18.12.04 21:51



въй сега я объркахме ... кви работи си научил начи в тая Индия на духове налита той, че и на женски при това - хак ти е Оро

нее ти вярвам, хубостнико, на душицата ми око си метнал



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано19.12.04 07:28



....аз винаги съм присъствала тук и сега пак съм тук, само дето не си го знаела....благодаря ти за поздравите....аз ти желая здраве, късмет и мнооооого любов, обичай и бъди обичана.....весели празници....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: arte]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано19.12.04 11:05



Еха, ама като влезем в Ес-то и като почнем да си броим евринките:))тогава да те питам

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Божкееейнови [re: Maйa]  
Автор omeg@ ()
Публикувано19.12.04 18:27



хи хии ... не е вярно
супер! аз помня само един път кат се появи в идин друг клуб, и един втори помня - тогава те взех за тукашен терапевт и съответно ти издумах намлитамкво ... ама сега като е трети път направо си ти вярвам и се радвам да те видя.
кажи Пътник кажа ли ти всичко дето съм му казвала да те пита ... на мъж вяра си немам и туй то



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано19.12.04 19:19



Предавам се, залови ме, но не ти налитам като самолет, а те ухажвам или флиртувам ли каксе вика там, но налитане е друго, като се видим ще ти го покажа, какво е налитане
Не разпитвай много Хера, да не сгафя нещо, знаеш ли колко е лоша като се ядоса

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: Meya]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано19.12.04 19:22



Душичките ни все същите и с дребни стотинки и с евро...ам поне стотинки да не броим, това май искаше да каже тя

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано19.12.04 21:50



че аз да не би да не флиртувам кат ти разпраям, че налиташ ил си рече, че ако верно налиташ тъй ше си приказвам с теб сладко по човешки и къде се разбърза да развяваш байряка сега
тя ако беше лоша или ядослива и ти по-друг би бил ... безвернико
хубу де, няма нея да разпитвам, ти ми кажи - рече ли и дет ти рекох, че в следващата инкарнация ти ще си ми булка, пък аз ще съм ти мъж ... и дет исках да я питаш отсега да си казва жената заръките за тогава, че да смогна с програмирането и аз
виж как сега се сещам ... как все назад ясновидстваш, що тъй?



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.12.04 08:12



....може и да ме бъркаш....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 10:18



Разбира се, че Казах на Майа за желанията си спрямо теб
Аз съм сигурен, че тя ме разбира винаги и в този случай се убедих в нейната практичност на жена. Майа ме посъветва, да не губя време до следващата инкарнация, а да ти предложа още в този живот да ми станеш съпруг, пък аз да ти бъда жена. Майа ми вярвала и щяла да ме изчака няколко живота, за нея били нищо време.
Все още събирам смелост да ти стана съпруга, най- се страхувам като се напиеш да не ме биеш

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: Maйa]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 15:35



може я, аз отскоро и това го мога и много ми е радостно дето го мога ... бъркането, как иначе бих се поставила в зависимост
ти можеш ли го?



Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 15:41



абе допусках аз, че и така може да стане и ти сего квооо? На примерен съпруг дето слуша жена си ли ще опиташ да се направиш? ... инкарнацията да не се окаже и тя жена - какво рекоха мъдреците за нея? - после да не мърмориш дето си попаднал в женски женствен комплот?
И що пак се разбърза да си дириш белята?
за млада булка ли тренираш?



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.12.04 16:14



....пък аз само мъжете бъркам или по-точно ги разбърквам............а този дъртак ще те излъже нещо не го слушай........знаеш за кого ти говоря.....хи,хи,хи....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 16:59



Досто си е страшничко между две огнени жени като теб и Майа, малко глупаци биха се набутали в такава ситуация самоубиваща
Само голямата ми обич към вас ме държи да не избягам...малииии колко ви обичам, как да не се ожени човек за вас

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 22:39



нищо огнено у мен няма, не е като да не знаеш
ами ще вземем да обмислим предложението на Майа - пэрво дали да не се разберем в какво време и по какви земи ще ги праим тия работи ... отнеси се отговорно, че после да няма туй онуй ако сгрешим програмирането ще има ли граници визи паспорти фереджета хареми ... мисли!
кво я подкара пак по мъжката -- ква ше си булка начи не знам, и вземи се потруди сега да те понамразя, че да се наложи тогава да те обичам ... ил шса зимаме по сметка



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 23:02



То си личи, ча аз по сметка ще ги правя тези работи и от сега си правя сметката, моята сметка ти изглежда като налитане, но тя си е и такава...все си мисля че има възможност да направим един пробен брак сега, защо после да губим цилите си животи заради това, че не сме си направили сметките, Майа и тя май добре си прави сметката, тя се казва аз сега да го обичам , пък той да си връща в следващите животи...виж, работата си е за сметка, ако така увлечени от желанията си се самонабутаме без пробен брак много е възможно ние с теб да сме чистачите в бизнесофиса на Майа-нали като не мога да и върна обич трябва да я обслужвам физически през другия живот...търся вариант в който да ви имам и двете и нищо да не ви дължа, но подозирам че ако продължа така то в следващия живот ще бъда арабски шейх и вие и двете ще сте сте ми жени, а ми омръзна да бъда мъж
Сега разбирам колко просто нещо е да си жена и колко малко са изискванията към жената, горко ми, каква отговорност нося аз сега...ти пак си помисли, пред очите ми е все онзи образ как пиян съпруг налага невярната си жена

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано21.12.04 00:15



все такива ще ги измислиш
доста има да те почака Майа еййй, ами да не се ослушва и да не си прави таквиз сметки сега, че не се знае дали ще има скорошно твое мъжко издание пепел ми на клавиша
пък образа пред очите ти вероятно е на някои от предците ми, откога ти разпраям да си наместваш начи очилата
добре, че е Хера та си те знае



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано21.12.04 08:03



Ти не познаваш Майа каква е хитруша, тя понеже ме познава и зная, че аз не обичам да съм задължен за да съм свободен, и сега ме обича за да я обичам и аз сега, понеже съм мързелив и не мога да си върна физически...та исках да ти кажа , че Майа мисли за сега и тук...аз я навивам да започне един обучителен курс за жени , в който да ги учи как се овладява прост мъж и как се ползва такава сила мъжка...Майа ми каза, че не става дума само за един мъж, но това не го разбрах
Аз съм с лещи, не с очила и няма как да ги намествам...замръзна ли реката при вас, нашата още не иска?

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (той)
Публикувано04.01.05 23:39



Дървените селяни все още са тук! С още по-нисък интелект.

Мизерници.

Редактирано от paзвeceлeн oт rлyпocтa ви на 04.01.05 23:40.



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано05.01.05 01:32





Значи започна и клонирането на никове........ какво целиш с това нещастнико? Нямаш ли доблест да пишеш от свое име ???

Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано09.01.05 19:21



Не се прави на луд, това си самия ти, вдигаш си сам темите ...тъкмо си бях отпочинал от простотията ти
Виж го ти какво измислил...хем да си вдигне темата , хем да топне някой друг

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано09.01.05 20:10



Не знам дали колегата се шегувка или наистина е взел толкова присърце клуба, но ще кажа, че споделям неговото мнение. Едно време май бях пускала такава тема - в клуба просто не се говори по темата. Тук сте като едно голямо и щастливо семейство, говорещо за трактори на детско, следобедно парти с торта и чай.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: hater]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано09.01.05 21:56



Хайл!

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано09.01.05 23:20



добра вечер, ПЪТник,
дума да няма, желязна дисциплина, ред и правилник трябва да има в клуба,
не такава разпасана трактористка команда като тази тук

що като си помисля за ред все се сещам за старшата сестра от "Полет над кукувиче гнездо" , м?
утре всички в 7ч. да са строени за физзарядка по бели фанелки и шорти, закъснелите - цял ден "строева" на плаца



Тема Хайл!нови [re: hater]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.05 23:33



В Eврoпейcки фoрум, има кoнcеквенций и за прoвайдера и за пoртала.
IP-тo, oбяcнява на cъда че е билo cичкo майтап.
Cъда не вярва.
Aй-Питo плаче:)

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.05 23:34



И хем ти да му пoмoгнеш, и хем аз да пъшкам cа катo ти пиша.
Баcи китайcкия аcанcиoр, начи)))

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано09.01.05 23:34



..."дума да няма, желязна дисциплина, ред и правилник трябва да има в клуба, не такава разпасана трактористка команда като тази тук..."


Ако имаш адски зъбобол или от сорта и ти трябват хапчета и изтърчиш до близката Аптека / защото това пише на вратата на магазина!/ и те посрещнат няколко пияни цигани излизащи от там и като влезнеш виждаш една развилняла се тълпа от пияници насядали по пода, повръщали, насирали се....и опушили целия магазин......и на щанда те посреща един ухилен до уши чикиджия ПУТкин и те подхваща с ухажвания и лигавене и цунки....докато си праска чикии.....А до него Тренди реди олигофренски куплети и оди, а отровен си е ударил поредната доза и се въргаля в локва с лайна и отрова.....КАК ЩЕ РЕАГИРАШ?
- Абе кво става тук.....?
На входа пише "Аптека" ???
- Ква аптека ........аре стига нацизъм и хитлеристки номера. Ний сме свободна държавааааааааа....Ша си прайм квот си саками........



Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема хе-хенови [re: ПЪTниk]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.05 23:37



Tва не бех прoчел, катo пиcах мoйя "Хайл":)
Извинителнo, ама кактo казва Фюрера, за вcеки има Хайл.
Нали

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Оро...нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано09.01.05 23:41



...бъди моля Те любезен, внимателен и коректен със Сън, защото този сън и само той може да резрешава доминантсептакорди, да свири флатерцунге и да направи от сънищата ни реалност т.е. да ни спонсорира /двамата с Теб лятото/, стига да решим да се из_ДУО_ме в някое концертно хале



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.01.05 00:54



здравей, нaтъжeн oт rлyпocттa ви
разбирам те добре, но...
1. до сега не съм виждала клуб, в който се говори стриктно по тематиката на клуба, така мога да си представя само няколко души да си говорят и то не за дълго
2. в повечето случаи някой ако се нуждае от помощ, едва ли би я намерил тук, освен ако не иска само да поговорим, да му съчувстваме, да дадем някои съвети по скоро от личен опит отколкото от познания по психоанализа,
или ако иска тел.номер на някой специалист
тази точка я подкрепям с теми - примери:
"problem s nervite - kak da imam jelezni nervi" - какво да кажеш в такава тема?
човека явно си има някакви напрежения и проблеми, но ние не ги знаем, няма и да ги узнаем, нито пък можем да му "предпишем" нещо защото той може да не се идентифицира с никой от нас
в "самотата " - на cuddly всички и отговорихме сериозно и с желание да и помогнем...е, помогнахме ли и? - не
тя самата каза, че трябва да изживее тъгата си
имала е нужда да напише това, което чувства и да и посъчувстваме може би
и в "Апатия или...?" пак няма чак толкова несериозно отношение
а и в повечето теми, които изглеждат сериозни, всеки се опитва с нещо да помогне/с каквото може/

сега да ти кажа за "примера" ти,
много грозно описваш всичко
аз не виждам тези хора както ти ги виждаш, виждам го по по-различен начин
ако приема буквално примера ти:
...боли ме зъб, влизам в "Аптека", а там - пияници,
навярно ще ударя една чаша с тях, за да си облекча болката докато намеря истинската "Аптека",
а то, току виж ми поминал зъба и отивам направо при стоматолога, защото само с "обезболяване" проблем не се оправя
ако пък са много "развилнени", може тези хора така да ми "светнат" един, че да ми избият зъба и да ми решат проблема

а ти можеш ли да кажеш това, което мислиш за неправилно без грубости и обиди,
тогава може да те раберем всички, въпреки че може и да не се съгласим
и това не бива да те разстройва толкова
различни хора сме и все Божи творения

колкото до постинга ми, той не визираше този път толкова твоето желание за "нормално" общуване в клуба, а мнението на hater /мразещ/(*ДИКТАТОР*)

тъжно е в 21в., в който идеите на любовта, съчувствието, толерантността все повече си проправят път/ти също мисля, че си един от хората, които ги споделят/,
някой да си избере такъв ник и да си сложи такава картинка

Не знам дали колегата се шегувка или наистина споделя тези идеи
мога да го отдам само на незрелост и незнание
и голяма нужда от любов и разбиране

Редактирано от CъH на 10.01.05 01:06.



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано10.01.05 04:38



Не бива да приемаш това, което написах като лично обвинение с/у теб. Напротив, стори ми се, че си най-путкодяща....../уф каква досадна грешка! - това е една от новоизмислените думи от мен - принос в БГ език/ Подходяща! За да дам примера за аптеката. Добре де - за какво са всички тия табели, които ни се навират в очите щом излезем на една улица? Трябват ти домати напр. влизаш в магазин с надпис "Плодове и зеленчуци" и хоп виждаш една сергия с......second hand обувки.....или от сорта. Трябва ти нещо за пиене и влизаш в магазин с надпис: "Спиртни напитки" и там всякакви бутилки..... с препарати за чистене на килими и паркет, бани и клозет..... Ами ако си наивна и вдигнеш една бутилка с.....сода каустик.....а? Еееее кво става? Светът побърка ли се що ли?

Тук влизат /освен навлеците окупирали клуба от самото му създаване като ПУТкин мазния чикиджия, фетишис женскофил-фустохолик и навлек пубертясал /моя дума също!/ "религиозен" свещопалец ....и "чужди" хора със своите болки и страдания. Споменатите примери от теб - ако бяха попаднали на психоаналитик и терапевт /както те се надяваха/ щяха да получат съвсем друго посрещане и третиране...... Но те получиха "дупка от геврека". Защо? За мен лично областта в науката занимаваща се с човешката психика, причини и поведение - "Психоанализа и психотерапия" е безкрайно интересна и вълнуваща. И ако тук се привлекат поне 2-3 души с необходимите интереси и практика клубът може да стане ЕДИН ОТ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ И СМИСЛЕНИ КЛУБОВЕ В ДИР-НИКА. Не клуб за лични контакти, чат и междуособици - а клуб за ДЕБАТИ И РАЗМЯНА НА МНЕНИЯ ПО РАЗНИ ТЕМИ В ОБЛАСТТА. ФОРУМ-ДЕБАТИ.

Малко са клубовете в дир-ника, където са се оформили групички и посетителите влизат ПО ТЕМАТИКАТА А НЕ ЗА ПРАЗЕН ЧАТ. И е чудесно да влезнеш там и попиташ за нещо, което ти трябва.... И повечето юзъри са услужливи и готови да ти помогнат и упътят за нещо. Аз съм получавал помощи и полезни съвети в областта на компютърен дизайн напр. И съм давал също полезни съвети в клуб "Направи си сам" / как да си направиш клетка за заяк - бе темата. И питащата бе много доволна от моята идея/ В клуб "Българи в чужбина" също пиша понякога и имам невероятен респонз. Защото имам 25 год "стаж" като емигрант и младите, които сега излизат им е много тежко.....и не знаят защо. Обяснил съм им всички симптоми и съм направил "Психоанализа на емигранта" и много хора ми благодарят.....

А тук? ТРАГЕДИЯТА Е ПЪЛНА! ПАДНАЛА Е БОМБА.
"Цунамито" на ПУТкиновите цунк, та цунк и сополи....заливат клуба с едни и същи простотии и пълно отсъствие на разум и интелект..... Оскъдните белези на "ентелект" в зародиш при него и тоя Тренди се изчерпват в това да седнат пред монитора всеки ден /във всеки клуб!/ където пиша и да почнат да пърдят и серат......в свински екстаз.......Грух,грух.....квик, квик.........И това са хора на 40+ и 50+. Би трябвало младите и децата, които шетат из клубовете да понаучат нещо свястно и полезно за живота от батковците и дядовците си..... . А не как да стават навлеци-кърлежи, как да вбесяват някого и как да дрънкат като развалени латерни излияния на празни думи и словоблудства без чет......


В целия дир-ник дали има поне 1 юзър на 30+ до 60+ КОЙТО НЯКОГА ДА Е ПОМИСЛИЛ /преди да се разчатка по клавишите/ ЗА ПОДРАСТВАЩОТО ПОКОЛЕНИЕ ПРОЩЪПУЛНИЧЕТА, КОИТО ПРЕКАРВАТ ЧАСОВЕ НАРЕД ВСЕКИ ДЕН ПРЕД ЕДИН КОМП И.......НА КАКВО ЩЕ ГИ НАУЧИМ НИЕ ПО-ЖИВЯЛИТЕ, ПО-ОПИТНИТЕ, ПО-МЪДРИТЕ / уффф каква мръсна дума изтърсих..../ КАК ДА ПРАВЯТ ИНТРИГИ ЛИ? ИЛИ НЕЩО ПО-ПОЛЕЗНО, ЗА ДА НЕ ПОВТАРЯТ НАШИТЕ ГРЕШКИ..... И.......ИЗОБЩО КАКЪВ Е НАШИЯ ПРИНОС, ЗА ДА СТАВА БЪЛГАРИСТАН ПО-ЕВРОПЕЙСКА, ПО-ИНТЕЛИГЕНТНА И ПО-КРАСИВА /относно човешкия състав и отношения / СТРАНА.


Утопии а?


Оро е луд?


Цунк, та цунк.....Цунками....Аууууууууууу. Дрис, дрис интриги.....грух, грух мутирали дъртофелници - комплексари......

Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.01.05 10:33



съжалявам, не те разбирам
не примерите ти неразбирам, а езика, който употребяваш
изглежда не съм най-путкодяща

с подобни постинги и език/в по-голямата си част/ ти едва ли даваш нещо хубаво на ПОДРАСТВАЩОТО ПОКОЛЕНИЕ ПРОЩЪПУЛНИЧЕТА, КОИТО ПРЕКАРВАТ ЧАСОВЕ НАРЕД ВСЕКИ ДЕН ПРЕД ЕДИН КОМП
мисля, че всеки е отговорен преди всичко за собственото си поведение



Тема и да си прав, Оро...нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор arte (espressivo)
Публикувано10.01.05 13:10



...не можеш нищо да хармонизираш с тези дисонанси, които никога не разрешаваш...елипсисите немогат да се вият до сиемпре е сиемпре дакапо...
...Човешкото ухо очаква каденца: К64; доминанта и после тоника в декрешендо...после паузи и много пианисимо...стакатиссимо е молто молто сензибиле...ако успееш с този тон...ще ти камер-музицираме/партнираме...поне още 2-ма от нас го могат



Тема Re: и да си прав, Оро...нови [re: arte]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано10.01.05 14:28



Ако имате нужда от фалцет, мога да се кастрирам

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано10.01.05 14:49



Съжалявам, че не ме разбираш.....
А то е просто:
На едно дете когато върши нещо нередно
1. Му казваш кротко и с любов да не го прави
2.Ако продължава почваш все тъй кротко да му обясняваш какви са опасностите ако продължава....
3.Ако продължава повишаваш глас - защото виждаш, че си прави оглушки
4.Ако все пак продължава - му викваш, ревваш в ухото: СПРИ !
5. Ако още продължава.....мерките стават все по-строги и драстични. Може и шамарче да отнесе или един здрав пердах....

Нивото на юзърите в тоя клуб е същото и те отдавна са прехвърлили всяка граница на търпението ......и всякакви драстични мерки са допустими, за да спре тази оЛИГЛЬОфренщина.......

Ха сега ...цунк, цунк....цунками......


Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано10.01.05 15:14



Целуваш путкодяща ли?

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Oрo, дядка, днеc е 10.01.05нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано10.01.05 16:43



направи cи кръcтче у каледара.

Виждам, пиcъл cъм тук у темата, ама кактo пocледните 5 гoдини у cички твoй теми. Без да ти чета шарените черги. Знам че cамo на мен верваш че не ги чета.

И cега, на тoзи cлънчев и тoпъл прoлетен 10.01.2005, cлед 5 дълги гoдини видях квo cи пиcъл. Occанна.

Koетo ме пoдcети за тежките ми дни тука, уcпoкoявайки музиканчетo cъc Cтрадиварийчетo Made in China, така влюбенo у циника Гетcби детo мoе да oпиcва как мацките на плажчетo на Лаc Палма..cе cъcтезват кoя мoе пo-далече да пикае c путката cи. Oтпред и навели cе, oтзад. Изпoлзваш cигурнo и ти детайлиранo oпиcаните oт мен техники.

Дoкатo пиcах тва гoрнoтo, cе cетих за еднo твoе приключение, гoдини преди пишканията на мацките. Kатo ме пocети в Хайделберг и аз те заведoх на мъжка турcка баня. Kартинката кoятo ме преcледва oт тoгава е, как cи изпуcна cапунчетo и cе наведа да гo вземеш. И пoнеже е картинка, а не mp3-file, екзалтираните ти кряcъци при oнoжданетo ти oт cички турcки и италянcки coбcтвеници на зелечукoви магазини тук...не ме преcледват.

Oooбаче, тези червенo-лилави, пълни c ocтатъци oт cпечена cтара cперма бръчки на тoзи увехнал, напукан, cбръчкан чувал, виcящ заради ocoбенoтo cъcтрадание на Мадам Гравитация ..детo гo гo наричаш винаги "гъз е, ама е мoетo дупе".....
Негo cи cпoмням c пoгнуcа.


Напиcа ли на маcата нoтите на нoвoтo мoнгoлoйднo учениче c тебишир, или ги драcкаш oще пo cтената c раждяcали гвoздеи.

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.01.05 17:52



ПЪТник, моляте недей ,
след тази новоизмислена дума се почувствах като истинска дама,
много аристократизъм има в нея, без да го заслужавам контактувайки с трактористи



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.01.05 18:45



нaтъжeн oт rлyпocттa ви,
връщам се малко към първия ти постинг,
казваш <"чужди" хора със своите болки и страдания... ако бяха попаднали на психоаналитик и терапевт /както те се надяваха/ щяха да получат съвсем друго посрещане и третиране......
къде ги тези психоаналитици и терапевти?!
ако те имаха интерес да бъдат тук, щяха да са тук независимо от другите посетители и щяха да вършат общественополезния си труд
те обаче си имат кабинети и предпочитат да се срещат с клиентите си там
така мисля и не виждам с какво и как ще ги привлечем
също мисля, че хората с болките и страданията не влизат с мисълта, че отиват при психоаналитик или психолог,
поне до сега у никой не съм забелязала да си мисли и очаква това,
хората идват просто да споделят и да търсят съчувствие и някаква опора
и още мисля, че не срещат грубо или незаинтересовано отношение

апропо, ти защо не пишеш в техните теми?

искам отново да ти повторя/самоцитирам по твой модел/ нещо от предишния си постинг за да разбереш, че приемам всяко поведение , което не вреди

ти можеш ли да кажеш това, което мислиш за неправилно БЕЗ ГРУБОСТИ и ОБИДИ, тогава може да те раберем всички, въпреки че може и да НЕ се съгласим
и това НЕ БИВА да те разстройва толкова
РАЗЛИЧНИ хора сме
и все Божи творения


последните 3 точки, които си описал за справяне с "непослушни деца" са неприемливи за всяко цивилизовано общество и законодателство,
любов, разбиране, толерантност и цивилизован подход трябва да има,
за това говорят най вечре психологията и психоанализата,
насилието никъде не се поощрява и не е давало добри резултати
така мисля, не ми се сърди за това



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано12.01.05 00:09



Ъ...Здравей и ти.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Хайл!нови [re: Gatsby©]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано12.01.05 00:11



Мда, сега се сетих - пусках тема по тоя въпрос...там ви наричах 'пациенти'...Хахаха, ебаси, как можах да забравя - много забавен момент от живота ми. Уникален.
Ами, кажи на Ай Пи-то,че ей сега идвам да го утеша, чакай само да си лъсна кубинките...Ей сегичка!


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Хайл!нови [re: hater]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано12.01.05 01:49



гoлем бабаит cи
без муcтаци мoеш ли да ги биеш, чикийките?
прoвайдера ти cменя Aй-Питo cеки 30-45 минути...краткo пoгледнатo
акo ядocаш някoгo, дocтатъчнo време да те чукне, дечкo
мен не cи уcпял да ядocаш oще...ама пoгледнах набързo кo разправяш)

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано12.01.05 04:09



...."къде ги тези психоаналитици и терапевти?!
ако те имаха интерес да бъдат тук, щяха да са тук независимо от другите посетители и щяха да вършат общественополезния си труд
те обаче си имат кабинети и предпочитат да се срещат с клиентите си там
така мисля и не виждам с какво и как ще ги привлечем "....

Ето една идея!Да се вземат адресите на психотерапевти от списъка, който някой бе пуснал тук и да бъдат поканени в този клуб. Те положително си нямат хабер че има такъв клуб и биха се включили с удоволствия
...."също мисля, че хората с болките и страданията не влизат с мисълта, че отиват при психоаналитик или психолог,
поне до сега у никой не съм забелязала да си мисли и очаква това,
хората идват просто да споделят и да търсят съчувствие и някаква опора
и още мисля, че не срещат грубо или незаинтересовано отношение
"...

Ти не можеш да кажеш това за тези хора. Аз имам точно обратните впечатления. Гледат табелата на клуба и си мислят че ще срещнат професионалисти както става в други клубове "Медицина" "Право" "Компютърен дизайн" и мн. други. в които състава е в ядрото си професионалисти или студенти в областта.
"...апропо, ти защо не пишеш в техните теми? "...
Както казах на няколко места - аз съм от основателите на този клуб и съм писал и писал и писал и превеждал книги по тематиката и какво ли не. За да срещна грухтене и квичене на разлигавените тъпунгери, които ПРОСТО НЕ ИСКАТ ДА ЧЕТАТ И ПИШАТ НИЩО .....ОСВЕН ПРОСТОТИИ И ИДИОТЩИНИ. ЗА ТЯХ ВИРТУАЛА Е.....ЕДИН БЕЗДЪНЕН ...КЕНЕФ. Виж го тоя ГАДсби? Да седиш и се чудиш кво има в болната му гаванка. Мозък не е! Не може да напише едно смислено изречение или мисъл и то без граматични грешики. Циничен, отвратен, безумен и непрестанно мелещ словоблудства във всички клубове. Като обзет от бяс....мутант. И само той ли? А мазния ПУТкин който никога не ругае или си служи със силни епитети......маже си сополите и като го гледаш може денонощно да реди думи и излияния и буламачи и обяснения в любов и ......все едно че е роден за политик - много плямпа и....нищо не казва..... Уж от мъжки пол а оЛИГЛЬОфрен без лично достойнство и себеуважение. Лепнал се е за мен повече от 3 год. неотклонно. Да слага капак на всяка моя дума. Що за занимание, а? Това мъж ли е според тебе? Резил за цялото мъжко съсловие.....

"....искам отново да ти повторя/самоцитирам по твой модел/ нещо от предишния си постинг за да разбереш, че приемам всяко поведение , което не вреди ти можеш ли да кажеш това, което мислиш за неправилно БЕЗ ГРУБОСТИ и ОБИДИ, тогава може да те раберем всички, въпреки че може и да НЕ се съгласим и това НЕ БИВА да те разстройва толкова
РАЗЛИЧНИ хора сме и все Божи творения "....

Отново - ти си от скоро в тоя клуб. Аз съм 2001г. Колко безброй пъти съм повтарял учтиво и любезно и с хумор и как ли не на навлеците да престант да задръстват клуба с идиотщини........ НИКАКЪВ ЕФЕКТ.

ЛУДНИЦА ПЪЛНА С ПСИХОПАТИ А НЕ КЛУБ ЗА НОРМАЛНИ ЖИВЕЕЩИ В 22 век.


..."последните 3 точки, които си описал за справяне с "непослушни деца" са неприемливи за всяко цивилизовано общество и законодателство,
любов, разбиране, толерантност и цивилизован подход трябва да има,
за това говорят най вечре психологията и психоанализата, насилието никъде не се поощрява и не е давало добри резултати
така мисля, не ми се сърди за това
"...

В БГ е станало модерно хората да казват: "Това го няма никъде в цивилизования свят". Или: "В развитите европейски страни се прави така и така и така...." И всичко е.....ЧИСТА ФАНТАЗИЯ!!! защо?
Защото САМО ТОЗИ КОЙТО Е ЖИВЯЛ В ЕДНО ДЕМОКРАТИЧНО ЦИВИЛИЗОВАНО ОБЩЕСТВО И ТО С ГОДИНИ - САМО ТОЙ ИЛИ ТЯ МОГАТ ДА СЕ ИЗКАЗВАТ ПО ВЪПРОСА. !!!

Аз лично 25 год живея нон-стоп в Скандинавия и съм обиколил света поне 3 пъти и си служа с поне 7 езика и имам жизнен опит и ерудиция като никой от хилядите юзъри в тоя дир. Това можеш ли да го приемеш за достатъчно основание и да чуеш следното направо от моята уста:
Демокрацията няма допирни точки с анархията. Демокрацията е ДИКТАТУРА! Но не диктатура на една личност или партия а.....ДИКТАТУРА НА ЗАКОННОСТА И РЕДА. За да се осъществи демокрация и се наложат демократичните принципи в едно общество и държава са необходими следните елементи или фактори:
1.Пълна прозрачност в действията на правителството
2.Неподкупна съдебна власт и цялата юридическа иерархия.
3.Органите на реда - полиция да действуват неподкупно и на корупцията да
се обяви и води непрестанна война с нея на всички фронтове.
4.Органите на управление да бдят и осигуряван във всеки момент на всеки гражданин неговите човешки права и да санкционират тези, които се мъчат да им ги отнемат или да им пречат със своите прояви.

Това го импровизирах в момента но в общи линии без да е изчерпателно дава ясна представа за това какво е Ред и Законност на които се крепят отношенията в една Цивилизована държава. Тук в Норвегия всичко тик-така по часовник. Всеки си знае правата и задълженията и....ги спазва. Има мир, ред, спокойствие и дисциплина и всичко функционира безгрешно. Който дойде от западните страни /да не говорим за другите/ бива шашнат от този ред и спокойствие. Трябва човек да го изпита, за да го разбере....не може да се опише с думи....Всички хора са много сдържани, но винаги усмихнати и любезни, готови да се отзоват когато ги помолиш за нещо. Всички говорят тихо и културно и най-вече изслушват събеседника си и не го надприказват както правят българистанците. Човешката дума има стойност и значение!Няма интриги и задкулисни игри и злоби и проклятия и псувни и т.н. и т.н. Как са станали толкова съзнателни, а?
НАСИЛА !!! Защото правителството пипа яко и не прави компромиси. Миналата Нова година забраниха всякакво пушене навсякъде - също на открити места. И.....хората го приеха без ропот и протести. Така ли постъпи бай Ганьо в БГ след забраната?

Лека нощ

Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Хайл!нови [re: Gatsby©]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано12.01.05 22:32



Дечко? М...тоя па - ясновидец. Аз съм си дечко, да. Само на 11 и половина съм, ама след 6 месеца ке станем пълноправни членове на република България - или с други думи - 12 годишен.

мен не cи уcпял да ядocаш oще

Едва ли някой ден ще съм успял, дори това да ми е целта в живота.
Просто думата диктатор не ми звучи добре в женски род, така става ли?


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано12.01.05 22:40



Какво недей, ако бях аз нямаше да ми простиш-нали?

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: hater]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано12.01.05 22:41



Здрасти, не мога още да те определя, на Хитлер ми приличаш, ама по- млад.

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано12.01.05 22:44



Като вземеш списъка с психолозите да ги каниш тук, вземи и на ясновидците-те и едните и другите и без това нямат друга работа

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор Иcтинckият Eмo (той)
Публикувано13.01.05 00:17



Това, че си служиш с поне 7 (седем) езика сигурно побърква мацките, а?
Доколкото знам, режима на алкохола е много строг в скандинавско. Ти как успя да се докараш така?

Бих ти казал да се ебеш в гъза, но не съм такъв човек да ти го кажа.



Тема Re: Има ли сняг по вашите земи ?нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано14.01.05 19:20



А ти реализираш ли пързалянето ?
Тук и за едно подлизгване ням ....

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: Има ли сняг по вашите земи ?нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано14.01.05 21:06



Няма го приятеля ми или се е баннал или са го баннали

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: ПЪTниk]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано15.01.05 02:12



Май ще ми е по-спокойно, ако ти заприличам на съпругата на Хитлер, макар, че и длъжността фюрер и канцлер в същото време ме кара да се чувствам доста...кхъм....властна - нещо, което /повярвай ми/ не трябва да става


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Витата ти, камбанке мoянови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано15.01.05 19:17



прoлетна, витата.

oкарината ми e на грънци




Тема Re: Витата ти, камбанке мoянови [re: Gatsby©]  
Автор oтвpaтeн oт нarлocттa !!! (всепознат)
Публикувано15.01.05 21:02



Тема Отварянето на досиетата ce почнА......
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано 15.01.05 17:01

Др. ГАДсби си отвори досието сам и доброволно - без бой!

Тема Рoк ми бейби [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано 14.01.05 16:01

" Лили/ Иванова/ требваше да хoди пo прoвинцялни еcтради та да плаща бoрчoвете на мъжлетo cи,/Янчо ТакОв/ кoитo имаше на пoкер при наc. На Eмилчo/Димитров/ му "прoдадoх" мoйта мацка тoчнo у Унгарcкия да cе oжени за нея, че гo беха пoгнали нещo мнoгo пазителите на мoрала. Oженихме гo прo фoрма Aзнавур и аз, кoетo му пoзвoли да пее пo-къcнo у втoрocтепенни тъмни барчета у Прижкo.

Дoкатo шибах 4-тата жена на Панчo/Владигеров/ на "Женева", тoй пoлучи cърдечен у кенефа, намерихме гo cеднал cъc cини уcтни между парчетата на чинията.

Kатo ни oмръзваше да лепим c плюнка педеcетарки на мазните чела на цигуларчетата в Унгарcкия и да ни гoнят cъщите у кенефа та да cвирнат за oще една..изчезвахме у "Руcкия Kлуб", къдетo цигулачета нямаха дocтъп. "


Сега сами преценете що за птица е бил др. ГАДсби
1.Синковец на виден дебелосерко от БКП - с привилегии на "правоимащ" само защото се е родил в такова семейство - безчинствуващ и свикнал да дерибейства от малък безнаказано поради връзките на баща си. Номенклатурен израстък посткомунистически мутант-"баровец".
или
2.Ченге от бившата Държавна Сигурност - мафиот. Пак "баровец" който не го ловят законите.....
И в двата случая имаме налице един селянин парвеню, негрАмотен и първосигнален, със самочувствие на диктатор. И това личи от всяка негова дума и словоблудство в клубовете. Изпратен от татко си да учи в Германия на държавни разноски и влязал в немската система на ред и дисциплина, където номерата му на привилегирован-баровец не вървят и използуващ нета, за да избива комплексите си и задръства всеки клуб с изпражнения. "Хуморът" му е тъп, дебелашки, селяшки и параноиден, олигофренски. Защото нивото на интелекта му е това на циганин каруцар или помак от Родопите с 2 гънки в мозъка.

Какво ще кажете за досието на този другар от номенклатурата ?



Хей цървул, ти беше свикнал да си задоволяваш сексуалните нужди чрез манафите турци, албанци и сърби в Хайделберг - анално. Но този път си го надяна сам с това досие....без вазелин и клизми......Ха-ха-ха-хаааааааа

Zum kotzen meine schweine Kerl !!!

Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано15.01.05 21:19



ъ

oкарината ми e на грънци




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано15.01.05 21:20



.

oкарината ми e на грънци




Тема Kъде cе ежешенови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано16.01.05 23:12



милo?

cвирката cе cчупи, oще въпрocи?




Тема Re: Гей ГАДсби швабски оЛИГЛЬОфреннови [re: Gatsby©]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано17.01.05 02:10



Говедата - в обора.
Тука е за хора!

Др. ГАДсби си отвори досието сам и доброволно - без бой!

Тема Рoк ми бейби [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано 14.01.05 16:01

" Лили/ Иванова/ требваше да хoди пo прoвинцялни еcтради та да плаща бoрчoвете на мъжлетo cи,/Янчо ТакОв/ кoитo имаше на пoкер при наc. На Eмилчo/Димитров/ му "прoдадoх" мoйта мацка тoчнo у Унгарcкия да cе oжени за нея, че гo беха пoгнали нещo мнoгo пазителите на мoрала. Oженихме гo прo фoрма Aзнавур и аз, кoетo му пoзвoли да пее пo-къcнo у втoрocтепенни тъмни барчета у Прижкo.

Дoкатo шибах 4-тата жена на Панчo Владигеров на "Женева", тoй пoлучи cърдечен у кенефа, намерихме гo cеднал cъc cини уcтни между парчетата на чинията.

Kатo ни oмръзваше да лепим c плюнка педеcетарки на мазните чела на цигуларчетата в Унгарcкия и да ни гoнят cъщите у кенефа та да cвирнат за oще една..изчезвахме у "Руcкия Kлуб", къдетo цигулачета нямаха дocтъп. "

..........................................................................

Сега сами преценете що за птица е бил др. ГАДсби
1.Синковец на виден дебелосерко от БКП - с привилегии на "правоимащ" само защото се е родил в такова семейство - безчинствуващ тъп селянин от помашките села свикнал да дерибейства от малък безнаказано поради връзките на баща си. Номенклатурен израстък, посткомунистически мутант-"баровец". Мутраген!
или
2.Ченге от бившата Държавна Сигурност - мафиот. Пак "баровец" който не го ловят законите.....
И в двата случая имаме налице един селянин парвеню, негрАмотен и първосигнален, със самочувствие на диктатор. И това личи от всяка негова дума и словоблудство в клубовете. Изпратен от татко си да учи в Германия на държавни разноски и влязал в немската система на ред и дисциплина, където номерата му на привилегирован-баровец не вървят и използуващ нета, за да избива комплексите си и задръства всеки клуб с изпражнения. "Хуморът" му е тъп, дебелашки, селяшки и параноиден, олигофренски. Защото нивото на интелекта му е това на циганин каруцар или помак от Родопите с 2 гънки в мозъка.

Какво ще кажете за досието на този другар от номенклътурата ?

Хайде, че вече взе кръв да пикае гея му ниеден. Съвсем пубесня......

Хей цървул, ти беше свикнал да си задоволяваш сексуалните нужди чрез манафите турци, албанци и сърби в Хайделберг - анално. Но този път си го надяна сам с това досие....без вазелин и клизми......Ха-ха-ха-хаааааааа

Zum kotzen meine schweine Kerl !!!



Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Безcънна измoдерира Cпoделенoнови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано20.01.05 13:58





format c:


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Maлkoтo злo (непознат)
Публикувано22.03.05 06:46



Оле-мале каква сложна характеристика на знайните и незнайни субекти , подвизаващи/ли се в този форум.Добре, стана ми ясно, че, според тебе, са от кол и въже сбирани. Стана ми ясно, и че ти В РЕАЛНОСТТА ти си много раздразнителен, но го тъпчеш този яд вътре и затова имаш потребност да си излееш отвр.- навреме утайката без да те виждат и да ти държат реална сметка. Ясно ми стана и защо си избрал именно този форум и че пишеш в него от сто години - поразрових архивите - ами защото си няма модератор! Явно си кусал неведнъж попарата на горския, сиреч,банът от модератора, нека и аз те науча на един форумарски жаргон :) Главното ти обвинение към хората тук, че това не било клуб за психотерапия не е съвсем вярно.Дори и "празния" според теб чат е един вид терапия понякога , например когато ти е самотно и имаш нужда да видиш, че една шепа живи същества ти откликват на думите, макар и шеговито, или тъпо, или заядливо - все едно, провокират те да живееш.А на тебе щом не ти харесва, вземи една солидна пачка пари и иди на ИСТИНСКИ психотерапевт. Колкото до правилата на клуба, спри да ги пействаш, така няма да "набиеш" нищо в ничия глава, повярвай ми.Само ги караш да продължават да се заяждат с тебе. Почвам да мисля, че това ти харесва, знаеш ли?



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: Maлkoтo злo]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано22.03.05 08:45



така си е, проявяваш добра прозорливост и отлична ориентация/не че ти трябва моята оценка/
с този си постинг обаче, вече си навличаш само божествения гняв на Оро и влизаш автоматично в черните му списъци
и аз се чудя защо след тази упоритост, "праволинейност", непримиримост и неуморимост не постига желания резултат

сигурно си права и за това
когато някой има нужда от ритници, той отива и си ги търси

като мисли, че това ще го направи борец - мъченик и праведник



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: Maлkoтo злo]  
Автор oтвpaтeн oт rьoнcypaти (непокварен)
Публикувано22.03.05 14:02



"Главното ти обвинение към хората тук, че това не било клуб за психотерапия не е съвсем вярно.Дори и "празния" според теб чат е един вид терапия понякога , например когато ти е самотно и имаш нужда да видиш, че една шепа живи същества ти откликват на думите, макар и шеговито, или тъпо, или заядливо - все едно, провокират те да живееш."
Според твоята логика всеки от 300+ клубове в дирника е "Психоанализа и психотерапия" така ли? Отговори си сам.....ако можеш.

"Колкото до правилата на клуба, спри да ги пействаш, така няма да "набиеш" нищо в ничия глава, повярвай ми.Само ги караш да продължават да се заяждат с тебе. Почвам да мисля, че това ти харесва, знаеш ли?"
Ако постоянното напомняне за правилата на играта не води до спазването им - ТОГАВА КОЕ ВОДИ ? Ако човек неволно сгреши и му посочиш грешката - това досадно ли е? Ако се поправи и извини - значи е нормален. Ако след като му обясниш човешки къде греши и той се сопне: - Ти не мое да ми праиш забележки! Ша си прая квот си знам и квот си сакам! значи е анархист-терорист.Невменяем, тежък случай!

А на мен ако ми харесва нещо - то е ЧЕ ИМА РЕГЛАМЕНТ. Това че неговите създатели не са поставили полицаи да следат за спазването му - е трагедия. Защото българистанецо /пък и останалите двуноги по света докато не им сложиш зъл полицай - пазител на реда не ебава да спазва...../


СПАЗВАЙ РЕГЛАМЕНТА И НЕ БЪДИ ТЕРОРИСТ - АНАРХИСТ !!!


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: oтвpaтeн oт rьoнcypa]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано07.05.05 09:30



Не те ебават и това е...

Главното не е фактът, а отношението към него.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.