Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано15.01.05 21:19



ъ

oкарината ми e на грънци




Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано15.01.05 21:20



.

oкарината ми e на грънци




Тема Kъде cе ежешенови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано16.01.05 23:12



милo?

cвирката cе cчупи, oще въпрocи?




Тема Re: Гей ГАДсби швабски оЛИГЛЬОфреннови [re: Gatsby©]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано17.01.05 02:10



Говедата - в обора.
Тука е за хора!

Др. ГАДсби си отвори досието сам и доброволно - без бой!

Тема Рoк ми бейби [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано 14.01.05 16:01

" Лили/ Иванова/ требваше да хoди пo прoвинцялни еcтради та да плаща бoрчoвете на мъжлетo cи,/Янчо ТакОв/ кoитo имаше на пoкер при наc. На Eмилчo/Димитров/ му "прoдадoх" мoйта мацка тoчнo у Унгарcкия да cе oжени за нея, че гo беха пoгнали нещo мнoгo пазителите на мoрала. Oженихме гo прo фoрма Aзнавур и аз, кoетo му пoзвoли да пее пo-къcнo у втoрocтепенни тъмни барчета у Прижкo.

Дoкатo шибах 4-тата жена на Панчo Владигеров на "Женева", тoй пoлучи cърдечен у кенефа, намерихме гo cеднал cъc cини уcтни между парчетата на чинията.

Kатo ни oмръзваше да лепим c плюнка педеcетарки на мазните чела на цигуларчетата в Унгарcкия и да ни гoнят cъщите у кенефа та да cвирнат за oще една..изчезвахме у "Руcкия Kлуб", къдетo цигулачета нямаха дocтъп. "

..........................................................................

Сега сами преценете що за птица е бил др. ГАДсби
1.Синковец на виден дебелосерко от БКП - с привилегии на "правоимащ" само защото се е родил в такова семейство - безчинствуващ тъп селянин от помашките села свикнал да дерибейства от малък безнаказано поради връзките на баща си. Номенклатурен израстък, посткомунистически мутант-"баровец". Мутраген!
или
2.Ченге от бившата Държавна Сигурност - мафиот. Пак "баровец" който не го ловят законите.....
И в двата случая имаме налице един селянин парвеню, негрАмотен и първосигнален, със самочувствие на диктатор. И това личи от всяка негова дума и словоблудство в клубовете. Изпратен от татко си да учи в Германия на държавни разноски и влязал в немската система на ред и дисциплина, където номерата му на привилегирован-баровец не вървят и използуващ нета, за да избива комплексите си и задръства всеки клуб с изпражнения. "Хуморът" му е тъп, дебелашки, селяшки и параноиден, олигофренски. Защото нивото на интелекта му е това на циганин каруцар или помак от Родопите с 2 гънки в мозъка.

Какво ще кажете за досието на този другар от номенклътурата ?

Хайде, че вече взе кръв да пикае гея му ниеден. Съвсем пубесня......

Хей цървул, ти беше свикнал да си задоволяваш сексуалните нужди чрез манафите турци, албанци и сърби в Хайделберг - анално. Но този път си го надяна сам с това досие....без вазелин и клизми......Ха-ха-ха-хаааааааа

Zum kotzen meine schweine Kerl !!!



Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Безcънна измoдерира Cпoделенoнови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано20.01.05 13:58





format c:


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Maлkoтo злo (непознат)
Публикувано22.03.05 06:46



Оле-мале каква сложна характеристика на знайните и незнайни субекти , подвизаващи/ли се в този форум.Добре, стана ми ясно, че, според тебе, са от кол и въже сбирани. Стана ми ясно, и че ти В РЕАЛНОСТТА ти си много раздразнителен, но го тъпчеш този яд вътре и затова имаш потребност да си излееш отвр.- навреме утайката без да те виждат и да ти държат реална сметка. Ясно ми стана и защо си избрал именно този форум и че пишеш в него от сто години - поразрових архивите - ами защото си няма модератор! Явно си кусал неведнъж попарата на горския, сиреч,банът от модератора, нека и аз те науча на един форумарски жаргон :) Главното ти обвинение към хората тук, че това не било клуб за психотерапия не е съвсем вярно.Дори и "празния" според теб чат е един вид терапия понякога , например когато ти е самотно и имаш нужда да видиш, че една шепа живи същества ти откликват на думите, макар и шеговито, или тъпо, или заядливо - все едно, провокират те да живееш.А на тебе щом не ти харесва, вземи една солидна пачка пари и иди на ИСТИНСКИ психотерапевт. Колкото до правилата на клуба, спри да ги пействаш, така няма да "набиеш" нищо в ничия глава, повярвай ми.Само ги караш да продължават да се заяждат с тебе. Почвам да мисля, че това ти харесва, знаеш ли?



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: Maлkoтo злo]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано22.03.05 08:45



така си е, проявяваш добра прозорливост и отлична ориентация/не че ти трябва моята оценка/
с този си постинг обаче, вече си навличаш само божествения гняв на Оро и влизаш автоматично в черните му списъци
и аз се чудя защо след тази упоритост, "праволинейност", непримиримост и неуморимост не постига желания резултат

сигурно си права и за това
когато някой има нужда от ритници, той отива и си ги търси

като мисли, че това ще го направи борец - мъченик и праведник



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: Maлkoтo злo]  
Автор oтвpaтeн oт rьoнcypaти (непокварен)
Публикувано22.03.05 14:02



"Главното ти обвинение към хората тук, че това не било клуб за психотерапия не е съвсем вярно.Дори и "празния" според теб чат е един вид терапия понякога , например когато ти е самотно и имаш нужда да видиш, че една шепа живи същества ти откликват на думите, макар и шеговито, или тъпо, или заядливо - все едно, провокират те да живееш."
Според твоята логика всеки от 300+ клубове в дирника е "Психоанализа и психотерапия" така ли? Отговори си сам.....ако можеш.

"Колкото до правилата на клуба, спри да ги пействаш, така няма да "набиеш" нищо в ничия глава, повярвай ми.Само ги караш да продължават да се заяждат с тебе. Почвам да мисля, че това ти харесва, знаеш ли?"
Ако постоянното напомняне за правилата на играта не води до спазването им - ТОГАВА КОЕ ВОДИ ? Ако човек неволно сгреши и му посочиш грешката - това досадно ли е? Ако се поправи и извини - значи е нормален. Ако след като му обясниш човешки къде греши и той се сопне: - Ти не мое да ми праиш забележки! Ша си прая квот си знам и квот си сакам! значи е анархист-терорист.Невменяем, тежък случай!

А на мен ако ми харесва нещо - то е ЧЕ ИМА РЕГЛАМЕНТ. Това че неговите създатели не са поставили полицаи да следат за спазването му - е трагедия. Защото българистанецо /пък и останалите двуноги по света докато не им сложиш зъл полицай - пазител на реда не ебава да спазва...../


СПАЗВАЙ РЕГЛАМЕНТА И НЕ БЪДИ ТЕРОРИСТ - АНАРХИСТ !!!


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е изманови [re: oтвpaтeн oт rьoнcypa]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано07.05.05 09:30



Не те ебават и това е...

Главното не е фактът, а отношението към него.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.