Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 16:59



Досто си е страшничко между две огнени жени като теб и Майа, малко глупаци биха се набутали в такава ситуация самоубиваща
Само голямата ми обич към вас ме държи да не избягам...малииии колко ви обичам, как да не се ожени човек за вас

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 22:39



нищо огнено у мен няма, не е като да не знаеш
ами ще вземем да обмислим предложението на Майа - пэрво дали да не се разберем в какво време и по какви земи ще ги праим тия работи ... отнеси се отговорно, че после да няма туй онуй ако сгрешим програмирането ще има ли граници визи паспорти фереджета хареми ... мисли!
кво я подкара пак по мъжката -- ква ше си булка начи не знам, и вземи се потруди сега да те понамразя, че да се наложи тогава да те обичам ... ил шса зимаме по сметка



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 23:02



То си личи, ча аз по сметка ще ги правя тези работи и от сега си правя сметката, моята сметка ти изглежда като налитане, но тя си е и такава...все си мисля че има възможност да направим един пробен брак сега, защо после да губим цилите си животи заради това, че не сме си направили сметките, Майа и тя май добре си прави сметката, тя се казва аз сега да го обичам , пък той да си връща в следващите животи...виж, работата си е за сметка, ако така увлечени от желанията си се самонабутаме без пробен брак много е възможно ние с теб да сме чистачите в бизнесофиса на Майа-нали като не мога да и върна обич трябва да я обслужвам физически през другия живот...търся вариант в който да ви имам и двете и нищо да не ви дължа, но подозирам че ако продължа така то в следващия живот ще бъда арабски шейх и вие и двете ще сте сте ми жени, а ми омръзна да бъда мъж
Сега разбирам колко просто нещо е да си жена и колко малко са изискванията към жената, горко ми, каква отговорност нося аз сега...ти пак си помисли, пред очите ми е все онзи образ как пиян съпруг налага невярната си жена

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано21.12.04 00:15



все такива ще ги измислиш
доста има да те почака Майа еййй, ами да не се ослушва и да не си прави таквиз сметки сега, че не се знае дали ще има скорошно твое мъжко издание пепел ми на клавиша
пък образа пред очите ти вероятно е на някои от предците ми, откога ти разпраям да си наместваш начи очилата
добре, че е Хера та си те знае



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано21.12.04 08:03



Ти не познаваш Майа каква е хитруша, тя понеже ме познава и зная, че аз не обичам да съм задължен за да съм свободен, и сега ме обича за да я обичам и аз сега, понеже съм мързелив и не мога да си върна физически...та исках да ти кажа , че Майа мисли за сега и тук...аз я навивам да започне един обучителен курс за жени , в който да ги учи как се овладява прост мъж и как се ползва такава сила мъжка...Майа ми каза, че не става дума само за един мъж, но това не го разбрах
Аз съм с лещи, не с очила и няма как да ги намествам...замръзна ли реката при вас, нашата още не иска?

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (той)
Публикувано04.01.05 23:39



Дървените селяни все още са тук! С още по-нисък интелект.

Мизерници.

Редактирано от paзвeceлeн oт rлyпocтa ви на 04.01.05 23:40.



Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор нaтъжeн oт rлyпocттa ви (всепознат)
Публикувано05.01.05 01:32





Значи започна и клонирането на никове........ какво целиш с това нещастнико? Нямаш ли доблест да пишеш от свое име ???

Какво направи днес, за да не ставаш за смях......


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: нaтъжeн oт rлyпocттa]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано09.01.05 19:21



Не се прави на луд, това си самия ти, вдигаш си сам темите ...тъкмо си бях отпочинал от простотията ти
Виж го ти какво измислил...хем да си вдигне темата , хем да топне някой друг

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано09.01.05 20:10



Не знам дали колегата се шегувка или наистина е взел толкова присърце клуба, но ще кажа, че споделям неговото мнение. Едно време май бях пускала такава тема - в клуба просто не се говори по темата. Тук сте като едно голямо и щастливо семейство, говорещо за трактори на детско, следобедно парти с торта и чай.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама! [re: hater]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано09.01.05 21:56



Хайл!

Главното не е фактът, а отношението към него.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.