Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: arte]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано19.12.04 11:05



Еха, ама като влезем в Ес-то и като почнем да си броим евринките:))тогава да те питам

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Божкееейнови [re: Maйa]  
Автор omeg@ ()
Публикувано19.12.04 18:27



хи хии ... не е вярно
супер! аз помня само един път кат се появи в идин друг клуб, и един втори помня - тогава те взех за тукашен терапевт и съответно ти издумах намлитамкво ... ама сега като е трети път направо си ти вярвам и се радвам да те видя.
кажи Пътник кажа ли ти всичко дето съм му казвала да те пита ... на мъж вяра си немам и туй то



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано19.12.04 19:19



Предавам се, залови ме, но не ти налитам като самолет, а те ухажвам или флиртувам ли каксе вика там, но налитане е друго, като се видим ще ти го покажа, какво е налитане
Не разпитвай много Хера, да не сгафя нещо, знаеш ли колко е лоша като се ядоса

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Не се лъжете по табелата на клуба! Това е измама!нови [re: Meya]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано19.12.04 19:22



Душичките ни все същите и с дребни стотинки и с евро...ам поне стотинки да не броим, това май искаше да каже тя

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано19.12.04 21:50



че аз да не би да не флиртувам кат ти разпраям, че налиташ ил си рече, че ако верно налиташ тъй ше си приказвам с теб сладко по човешки и къде се разбърза да развяваш байряка сега
тя ако беше лоша или ядослива и ти по-друг би бил ... безвернико
хубу де, няма нея да разпитвам, ти ми кажи - рече ли и дет ти рекох, че в следващата инкарнация ти ще си ми булка, пък аз ще съм ти мъж ... и дет исках да я питаш отсега да си казва жената заръките за тогава, че да смогна с програмирането и аз
виж как сега се сещам ... как все назад ясновидстваш, що тъй?



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.12.04 08:12



....може и да ме бъркаш....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ретро)
Публикувано20.12.04 10:18



Разбира се, че Казах на Майа за желанията си спрямо теб
Аз съм сигурен, че тя ме разбира винаги и в този случай се убедих в нейната практичност на жена. Майа ме посъветва, да не губя време до следващата инкарнация, а да ти предложа още в този живот да ми станеш съпруг, пък аз да ти бъда жена. Майа ми вярвала и щяла да ме изчака няколко живота, за нея били нищо време.
Все още събирам смелост да ти стана съпруга, най- се страхувам като се напиеш да не ме биеш

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Божкееейнови [re: Maйa]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 15:35



може я, аз отскоро и това го мога и много ми е радостно дето го мога ... бъркането, как иначе бих се поставила в зависимост
ти можеш ли го?



Тема Re: Божкееейнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано20.12.04 15:41



абе допусках аз, че и така може да стане и ти сего квооо? На примерен съпруг дето слуша жена си ли ще опиташ да се направиш? ... инкарнацията да не се окаже и тя жена - какво рекоха мъдреците за нея? - после да не мърмориш дето си попаднал в женски женствен комплот?
И що пак се разбърза да си дириш белята?
за млада булка ли тренираш?



Тема Re: Божкееейнови [re: omeg@]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.12.04 16:14



....пък аз само мъжете бъркам или по-точно ги разбърквам............а този дъртак ще те излъже нещо не го слушай........знаеш за кого ти говоря.....хи,хи,хи....

Връзката поставя в зависимост



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.