Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще ми се да научанови  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано21.11.04 15:56



Има ли хора, наясно със семейна проблематика, да дадат мнение на семейство, което се е сблъскало с подобен проблем?




Във връзка с това попаднах на друг тема.....



и ми се иска да чуя отзиви и за нея.....



Тема бе -нови [re: Roxana]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано21.11.04 20:44



нещо много си се развилняла без никой да те е упълномощавал... активистка...

я си седни на дирника!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: бе -нови [re: ceлянинът]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано21.11.04 20:49



Ти ли трябва да ме упълномощиш?
Я да чуя как издаваш разрешенията...през леглото ти, или през оная ти работа....

Да чуя защо трябва да искам разрешение от някой, за да задавам въпроси? Ти кфо си се разкрещял и развикал? Щото на теб не ти харесва, това не значи, че другите трябва да мъчат и да козируват...я го виж ти него....ти като конституционен съдия ли работиш?


Да чуя тогава какви са ми гражданските права по конституция....


Да мълча, когато селянина ми се скара?



Тема Re: Ще ми се да научанови [re: Roxana]  
Автор Trendi ()
Публикувано22.11.04 08:25



Мисля, че по-добри отговори ще получиш в други клубове на ДИР. Пробвай в клубът на разведените. Там има свестни хора и не вярвам някой да те обиди.

Късмет!



Тема Re: Ще ми се да научанови [re: Trendi]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано22.11.04 13:12



И ти си мислила повърхостно. Нито си прочела за какво става дума, нито си казала нещо смислено. Да беше погледнала за какво става дума поне, а?
И защо темата е така, семейна проблематика, а не такава за разведени.

Жалко за високите претенции на доста хора....ами чети бе човек! Поне това знам, че можеш да направиш, стига да искаш! Но не, по-лесно е да махнеш с ръка и без да помислиш, да дадеш некфо такова.....жалко.....на теб май има повече смисъл да ти се пожелае късмет!


Шаблоните са нещо много опасно.....но съвети няма да ти давам, както ти на мен си позволяваш...то това си е до културана общуване....



Тема Re: Ще ми се да научанови [re: Roxana]  
Автор * ()
Публикувано22.11.04 15:30



Ах, каква приятна изненада, не мога да не се въздържа да не ти благодаря за това, че ме подсети за времената, когато си сменях никовете като носни кърпички. Да ти споделя, понеже ти очевидно си новичка тук, пък аз си тръгвам - навремето всеки ден пишех с поне четири-пет ника. И сега направо се разнежих като видях pink panther, дето по-длъжко време го използвах преди.... ъъъ 5 години. Мерси, че ме подсети за *** - и това ми никче от същото време. Абе, старото остави в дира много никнеймове, много чудо - случайна минувачка, пираня, genious mause, имаше още много balls.
Така че по темата нямам какво да ти кажа, просто минах оттук да кажа на месир Воланд, ПЪТника и въобще на клуба чао, тука поколения психоаналитици ми дължат мнооого, те си знаят какво, пък и ти ся ме хвърли в тия спомени...
Моля те, само не ме изпращай с лошо, плз, щото аз само така, с най-хубави чувства, хвана ме носталгията... ЪЪЪЪ
Впрочем, другичко си беше в дира преди, ех, какво знаете вие младичките никчета... То и скендълите бяха майсторски, ако ме разбираш какво искам да кажа...
Дерзай, успех в шеметната виртуална кариера. Четох те, малко си импулсивна, ама пусто младост, пориви и др.
Аз се пенсионирвам от дира, та малко старческа логорея, шъ знаиш...
Поздрави, клуб,
сбогом и на вас.
Мерси за гостоприемството:))


Редактирано от * на 22.11.04 15:37.



Тема Re: Ще ми се да научанови [re: Roxana]  
Автор Trendi ()
Публикувано23.11.04 07:56



За семейните проблеми няма по-компетентни от разведените хора (като цяло). Те най-добре знаят къде и какво се греши. Но както искаш. Аз не съм агитатор на този клуб, понеже от много време не влизам там, но познавам отлично повечето членове на клуба.

Нападките ти са напълно неоснователни и не се засягам от тях. Като и да е...



Тема Re: Ще ми се да научанови [re: Trendi]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано23.11.04 22:38



За твое огроно разочарование и съжаление не е точно така. Има такова нещо, като раздел на психологията, наречено семейна консултация, което се занимава специално с проблемите на семейни двойки......да, представи си. Ако още не го знаеш, а то изглежда е така, поинтересувай се.....но не заблуждавай куцо и сакато колко много знаеш и колко си компетентна и как твоето мнение е последна инстанция.

Мила моя, много си далче от истината. Едно най-обикновено интернет търсене ще ти даде доста информация. Ти си обаче толкова нагла и самоуверена, че се смяташ за всьо и вся. Ок, бъди...но за своя сметка......


Познавай когото си щеш, не това ще те направи щастлива, нито можеща, нито знаеща....да беше врътнала един телефон поне да научиш за какво става дума, а?

Или е по-лесно да се похвалиш със съмнителни познанства...дори да ги имаш, как мислиш, дали на някой му пука за това?


ЕЕЕЕЕЕЕеееее, санкта симплицитас!



Тема Прекалено арогантно пишеш.нови [re: Roxana]  
Автор Trendi ()
Публикувано24.11.04 08:24



Погледни инфото ми и ще видиш, че някак си не върви да държиш подобен тон на вехтото.

Опитах се да те посъветвам, като с това не съм ти се налагал и не съм предизвикал по никакъв начин поведението ти.

Хайде, със здраве!



Тема Re: Прекалено арогантно пишеш. [re: Trendi]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано24.11.04 16:19



Добре, приемам упрека. Но съвета е леко погрешен, в смисъл те са пострадали и могат да проявят известно разбиране, но понякога има нужда от компетентна помощ.
Мисълта ми беше, че много хора смятат, че контролират проблемите си, а всъщност не е така. И не е нужно. Защото не може да знаеш и да умееш всичко. Тогава търсиш съвет от специалист.

Реагирах така, защото е очевидно, че никой не е прочел за какво става дума. В клуб семейство на две теми сума ти хора даваха съвети...затова може би е по-добре да се чуе някой с по-компетентно мнение. И това, което виждам, е ирония, сарказъм и непознаване на темата...ами поне да бяхте прочели......не за друго, но няма смисъл просто......

Разбираш ли, няма смисъл просто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.