Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Любовта е около мен!нови  
Автор Coтиp (от Джебел)
Публикувано31.08.04 17:32



Преди 6 месеца се влюбих в нашият домоуправител. Чичо Стойко му е името. Като споделих това с него и започнах да се возя в асансьора без пари. Не давахме и вече за чистачка на входа. Той имаше 680 компота в мазата си. 140 от круши, 200 от сливи и другите 340 бяха смесени от джанки и шипки - за разхлабване и отделно от череши. Отделно пък имаше и 3 качета с кисело зеле и сланина. А пък Жигулата му - като Ферари - червена с тасове. Имаше и лепенка лепната на задния капак "Ти гониш". Като минаваше с нея покрай блока, винаги плачех от умиление. Той идваше всеки ден на тавана да ми чете стиховете, които беше написал през нощта за мен! Много обичаше да пие чай и затова бях 1 седмица в балкана да му бера липа и жълт кантарион за потенцията му. За 74-те си години се държеше добре. Аз бях само на 15. Родителите ми бяха против наща връзка. Щяхме да избягаме заедно, но не си взе пенсията навреме и не можахме да си вземем билети за рейса до Ивайловград. Оттам щяхме да минем границата незаконно и да работим на черно, но да бъдем заедно. Обичам го и сега, но съм в казармата и ни е трудно да комюникираме.

А ти уважаеми читателю, имаш ли си домоуправител който да обичаш?



Тема Re: Любовта е около мен!нови [re: Coтиp]  
Автор Ariella ()
Публикувано31.08.04 22:01



мноо комерсиална тая любов ве!!!



Тема Re: Любовта е около мен!нови [re: Coтиp]  
Автор Пeт Лиcтa (Свеж)
Публикувано01.09.04 01:10



Не!



Тема Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: Coтиp]  
Автор Ay,ти (камила)
Публикувано01.09.04 12:48



в повествованието ти. Което поставя под въпрос истинността му.
Шипките не действат разхлабващо.

Подозирам, че бай ти Стойко е имал в жигулата боров ароматизатор, затова си се и влюбил в него. То иначе за какво, с тия негови хемороиди, при постоянната му констипация...




Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: Ay,ти]  
Автор Coтиp (от Джебел)
Публикувано01.09.04 14:57



Уважаеми приятелю!
Искам да ти кажа, че не разбирам твоята злоба към мен. Аз съм просто един беден резбар и никому не желая злото. В теб има натрупана много зла енергия и агресия и това вреди само на теб. Това, че желаеш всичките ми мнения да бъдат опровергани само защото не ме харесваш звучи много егоистично, друже. Историята която разказах не е "копирана" а е взета от моя живот - вярно е че е глупав живот, но той е мой. Няма да отговоря с обида на това че ме наричаш лъжец - на мен бог ми помага и аз оставам с добро сърце. Нека бог даде здраве и на теб, братко! А ако някой ден имаш нужда от дърворезба - обади се и аз с удоволствие ще ти помогна.
Обичам ви, приятели!

А ти уважаеми читателю, обичаш ли приятелите си?



Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано01.09.04 19:29



като му прочетох две три писания ми се струва, че това е 'великият клецби', гецби или както там му беше ника на старчето от гдр



Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (минаващ)
Публикувано01.09.04 20:28



Не е гетсбито, оня е алкохолик, а този казва че е резбар, освен това оня лъже, а пък този казва истината, нищо че е поукрасена, че гола ли да ни я предложи- ние съвсем няма да я приемем
Ама аз му вярвам на този, добър човек ми изглежда

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: ПЪTниk]  
Автор Пeт Лиcтa (Свеж)
Публикувано01.09.04 23:57



Ама и пакостник!



Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: Ariella]  
Автор Ay,ти (камила)
Публикувано02.09.04 10:53



Хе, как може да ги сбъркаш - тук липсва специфично обърканият словоред на Гетсби.



Тема Re: Да отбележа едно хлабаво мястонови [re: ПЪTниk]  
Автор My Eye ()
Публикувано02.09.04 11:23



Цунк. Много си напреднал, ПЪТник, докато аз блея по сокаците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.