Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Предварително съобщениенови  
Автор eolina (непознат )
Публикувано20.08.04 02:44



***

От 15.10.2004 до 17.10.2004 на Златни пясъци ще се проведе поредният четвърти "виртуално-реален" семинар на тема: " Индивид, общност, глобално общество".

Семинарът ще бъде организиран в 3 секции, едната, от които е "Приложна психология". В тази секция ще бъдат представени следните примерни направления:

*Позитивна психотерапия
*Краткосрочна терапия
*Холотропна терапия
*Нервно-лингвистично програмиране
*Ароматотерапия
*Клиентоцентрирана терапия
и други.

Поканват се всички желаещи да участват с изложения да изпратят своите заявки до 10.09.2004г.

Изложенията трябва да са с продължителност час и половина, в 2 части: теоретично експозе, представящо направлението в съвременната приложна психология и практическа част, представяща ефективни техники, подходящи за самопомощ, както и в групи за взаимопомощ.

Окончателната програма, както и всички подробности - настаняване, нощувки, хранене, цени, заявки, транспорт ще бъдат представени на 15.09. в съответните клубове.

Заявки за участие, както и всякакви въпроси можете да задавате на: еоа@abv.bg



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: eolina]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано22.08.04 14:38



...хееей, хайде не се правете на дръж ми шапката, възползвайте се и направете заявка..

Знам, че клубът Ви бъка от специалисти и не светнали още светила на науката...)))

дава Ви се шанс да блеснете.. при това аудиторията, поради ранният стадий на зараждащата се интернет-семинарна тенденция, ще е достатъчно снизходителна, благоразположена, позитивно настроена...



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: EOA]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано22.08.04 14:54



Специалистите и светилата на психологията биха постъпили точно както постъпват хората в клуба. Биха се въздържали от коментар по по-голямата част от видовете психология които предлагате в семинара си.



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Marina]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано01.09.04 17:07



Значи, драга тук бъка от светила и спецове, а..

и ти си една от тях...

би ли ме осветила тогаз по въпроса, как да направим нашия семинар такъв, че да отговаря на твоите свръхвисокиинтелектуални изисквания и претенции!?

Щот ний, семинар-инициаторите нямаме претенции, тази секция да е на високонаучно и неприложимо за обикновените виртуали ниво..

напротив, искаме да бъде на абсолютно достъпно, приложимо и ефективно за обикновено равнище...

затуй и не щем самовлюбени, високомерни, претенциозни, студенокръвни светила.. да ма извиняваш за дебелия намек...





Тема Re: Предварително съобщениенови [re: EOA]  
Автор Champelovier (Мълниеносец)
Публикувано01.09.04 17:28



"дебелия намек" ... това ми хареса, няма да крия



Тема Re: Предварително съобщение [re: EOA]  
Автор ПЪTниk (минаващ)
Публикувано01.09.04 19:56



Ми като не щеш такива като нас, що щеш тук?
Марина ти каза мнението си честно и откровено, аз мисля също като нея, че не си дорасла за психология....и ще се обоснова...това може да се случи едва тогава когато овладееш себи си, а това което показваш тук аз ти го казах...силно се надявам семинара ви да не е такъв като теб, но едва ли бих си губил времето с такива като теб...и вие семинар-инициаторите да си знаете че и ние не ви щем...две човешки думи не можеш да завържеш в диалог, семинар-инициатор ще ми се пишеш, психология...хайде махай се от тук....хубаво че децата в детските градини нямат пари...и тях щяхте да поканите на психоложки семинар...или не става дума за това...ти кажи... остават власт и слава....защото обич към хората не ти личи от думите, нали и аз това ти казвам, че си елементарна като семинара ви....сега върви да мислиш какво са ти отговорили от клуб психология и като мислиш не забравяй че си елементарна, да не би да си измислиш нещо друго...и да ме извиниш за тънкото намекване...

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Предварително съобщение [re: EOA]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано01.09.04 23:13



Не става дума за това как поднасяте семинара - дали на високо равнище или не, а какво поднасяте на него. С тези видове психология семинара ви е обречен от към светила, това е ясно.
Не искам да коментирам отделните направления които си изброила - всеки може да си вярва в каквото си иска, но пък и ти не искай от хората тук да вярват в нещата в които ти вярваш.



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: ПЪTниk]  
Автор Ay,ти (камила)
Публикувано02.09.04 10:48



Ти да не си пиян бе??

Що не я оприличи и със свиня, цопаща в блатото?
Ама това няма да засегне изобщо вътрешното ти състояние, а това е най-важното, нали?



Тема Добре де, аз ще го направя:)нови [re: Ay,ти]  
Автор Theo (бесен)
Публикувано02.09.04 10:52



Нали съм по ветеринарната част.
Тази свиня що ще в медицински клуб за да разпространява психолошки щуротии и сбирки, които нямат нищо общо с лечението на писхичните разстройства?

Тео



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Marina]  
Автор Theo (бесен)
Публикувано02.09.04 10:53



Що бе , аромотерапията е много добро направление.
Ще ме светнеш ли какво става по тия сеанси. Седят и миришат парфюми ли?

Тео




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.