Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Недей да си толкованови [re: Ay,ти]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано02.09.04 16:21



Не е от скромност. От недовиждане е.



Тема Re: неманови [re: Ay,ти]  
Автор Theo (бесен)
Публикувано02.09.04 16:32



И добре си направила. Пълна пародия.

Тео



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Ay,ти]  
Автор My Eye ()
Публикувано02.09.04 19:04



Ами. Не съм запозната с Лакан. Действам по усет.



Тема Re: хахахха....нови [re: Theo]  
Автор My Eye ()
Публикувано02.09.04 19:06



Дъ топ съм я. Как да ти разтълкувам ника, Тео. Ти направо си го казал.



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Marina]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.09.04 22:52



знаеш ли оня мн. стар виц, дето един имал страшно разстройство /диария/ и отишъл на лекар, обаче объркал вратата и влязъл при психиатъра и казал 'дофторе, имам разстройство' а психиатъра го разбрал, че има душевно разстройство и му дал некви розови хапчета и му казал след няколко дни да дойде на преглед...оня отишъл след няколко дни осран до уши и дофтора го пита 'е, как е, как е, оправяш ли се?' а човечеца отговорил 'не дофторе, ама вече и не ми пука'



Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (минаващ)
Публикувано02.09.04 23:14



Ти да не спиш в едно легло с нея ве
Това не може да засегне вътрешното ми състояние? Не засяга и външното ми състояние, изобщо не ме засяга, освен това че трябва и пиша нещо тук, защото нали така си пиша тук
Най - важното ако ме питаш мен е твоето отношение, а още по- важното от най - важното е да си го разбереш, но чак такова нещо не бих се надявал да ти се случи.... в такъв случай какво да ти кажа и аз не зная
Здавей, как си, щажи още нещо...

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: хахахха....нови [re: Theo]  
Автор ПЪTниk (минаващ)
Публикувано02.09.04 23:27



Тео , подценявал съм те въпросът към оченцето за Хинауса и виждането ти на пациенти от морето...какво да кажа...нищо не мога да кажа....наистина снощи гледах малко телевизия и си помислих също като теб, че тези авторитети наистана са болни Тео , притеснява ме факта, че тези болни добре се оправят в живота, въпреки , че им личи, аз и ти ги забелязваме....има нещо друго Тео...мамка му, че не владея психологията и да си го обясня...нали психологията дава тези обяснения?
Ти разбра ли как закарах оченцето на морето, а то горкото, няма нищо общо с морето....ееех че не съм един велик психолог...каква тема щях сега да спретна

Главното не е фактът, а отношението към него.


Тема Re: Предварително съобщениенови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано03.09.04 09:14



Ъхъ. Точна илюстрация на позитивната терапия.
Големият философски, пък и психологически въпрос е, ако този човек си е осран до уши, но се чувства добре, не е ли той добре всъщност и няма нужда от намеса в живота си да го правим неосран? Така, да го оставим така щом пък си му е добре, но... има поне едно но... той като си ходи насам натам в това положение ще пречи на хората около него, ще им мирише, ще ги цапа, значи има нужда от намеса, ама заради другите. Етично ли е обаче да се месим в живота на другите заради собствения ни комфорт?
Виждаш ли колко въпроси може да намери човек в един виц.
Де да можеше и отговорите да намери...



Тема Re: хахахха.... [re: ПЪTниk]  
Автор My Eye ()
Публикувано03.09.04 10:47



"Морето пак ще бъде до колене" Цунк.
Остави Тео да се прочува из клубовете като най-великият ПСЕВДО- психиатър, а ние ще си видим морето ПАК.



Тема Re: нема [re: Ay,ти]  
Автор My Eye ()
Публикувано03.09.04 10:50



Как ще те интересуват, наистина?! Какво тук значи някаква си личност?! Пък и от Созопол. Да ти разчленявам ли по Лакан или сама ще прочетеш какво си за мен в последното изречение за Созопол?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.