Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За xинaycнови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.08.04 19:39



Здрасти, хайде да сключим споразумение...ти да спреш са спамваш, и да ми кажеш какво би искало в замяна....така постъпват интелигентните хора-споразумяват се и взаимно са доволни от себе си.
Другия вариант е да ти се сложи бан, а третия вариант е да ти врътна една магия, ама много яка...лошото за теб в случая е че аз ти предлагам във възходяща степен най- изгодните варианти и че ти просто нямаш друг избор....или ще предложиш нещо друго?
Преценил съм нещата и съм много ходове преди теб, не подценявай ситуацията защото съвсем не е за подценяване.
Ти избирай дали ще сме интелигентни същества или ще се държим като животни-избирай и постъпи както пожелаеш
С цялото си уважение към теб ти написах всичко това...



Тема Re: За xинaycнови [re: ПЪTниk]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано13.08.04 18:25



не ставаш за американец - те не преговарят с терористи...

а цялото общество се е засилило да става американец - ти цепиш ли се от колектива?



Тема Re: За xинaycнови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.08.04 18:41



Не ставам за американец, признавам си.
Имам много силна вяра и молитва, аз иначе за нищо не ставам, объркан съм колкото всички ни, но с вярата си и с молитвата си мога всичко- абсолютно всичко...забелязал съм че само тези две неща не ми вредят, а иначе нещата са още по- сложни, не ме интересуват при тези условия, не искам да ги зная, но може би точно заради тези условия ми се показва и истината...всичко това не значи, че аз не съм объркан човек....всичко това ти го пиша защото американците не са такива, а и хинаус ми харесва...това което виждаш че показва тук е за да те заблуди....не мога още да разбера защо иска да ни заблуди, няма да го питам, ако то не ми каже само...наистина са сложни нещата Кръг...всеки си мисли че е той и нещата са под личния му контрол, а всъщност контрола е от друго място и наистина нещата са под контрол
Пия една много стара ракия сега и ми се струва че не съм в темата, само зная че общувам с теб и го правя защото ми е приятно...дали е от ракията



Тема Re: За xинaycнови [re: ПЪTниk]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано13.08.04 18:52



О, разбира се и аз смятам че това което ни показва е само това което е показано, и нищо друго, освен ако не каже какво друго е - важното е той/тя да си каже обаче, а не ние да предопределяме какво би искал/а да ни представи, то ще стане факт чак когато... му дойде времето, което пък не ни спира да имаме нашите си представи дотогава, но като наши, а не нейни/негови за него... //всичко това за мен е ясно, но може и да обърква... до ново добавяне на обяснение

Общуваш със стара ракийка в следобеда, и това е много приятно общуване - и за мен също



Тема Re: За xинaycнови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.08.04 19:19



Да, такива са фактите
Повод за общуването ми със старата ракия е, че днес е петък
Никой друг ли не празнува днес...че се сетих и се натъжих...има време за всичко под слънцето, време за радост, време за тъга...време за ракия....ми как да не съм благодарен на съдбата си...или съм щастлив човек защото съм прост, или простите сме щастливи хора, но малко ме притеснява този факт, не демонстрирам с него.



Тема Re: За xинaycнови [re: ПЪTниk]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано13.08.04 19:23



ако за теб "просто" е жаргон за вярно, значи си много верен човек на жена си, защото "простото" е нещо което е вярно... късметлийка е тя,

а ракийката за какво ли беше... а да, и за живот !



Тема Re: За xинaycнови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.08.04 19:40



Изглеждам ли на верен и примерен съпруг Малииий така ли съм се вживял в ролята си
Само за ракийката нямаме разномислия, виждаш ли простите неща колко са ясни



Тема Re: За xинaycнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.08.04 21:16



ПЪТник, шака ти свалям. Честна дума. Ама ще ти обясня по-подробно лично.



Тема Re: За xинaycнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.08.04 19:22



Нека изтече и тази седмица и тогава...нали не бързаш за някъде?
Ще обсъдим с теб темата как човек сам си кове съдбата и почти винаги се случва това което той иска, дори и да не го разбира



Тема Re: За xинaycнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано16.08.04 20:13



Не бързам за никъде. А и тебе мога да те чакам до когато е нужно, нали знаеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.