Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лошо предчувствие  
Автор *karla (дивачка)
Публикувано09.08.04 18:13



когато имам лошо предчувствие....се сбъдва....а хубавите ми предчувствия не се сбъдват .... и докога така... не знам....
сигурно защото е понеделник...а съм родена в понеделник и това е най-кривия ми ден в седмицата ....

от няколко дни имам лошо предчувстие за нещо което е важно за мен.... и май ще се сбъдне..отново.... а не знам как да го предотватя.... как да го превърна в хубаво предчувствие..... и това не знам......


крив понеделник.... за проливния дъжд няма да споменавам дето ме намокри....

Да бъдеш човек е много.... но жена - още повече


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: *karla]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.08.04 21:45



Добре де, няма ли нещо хубаво да забележиш, кога....Христос вървял с учениците си по път и насред пътя един вмирисан вълчи труп....учениците на Исус гнусливо си запушили носовете и заобиколили вмирисания труп.
Исус, се спрял погледнал трупа и казал: "Вижте, колко красиви и бели зъби има този труп?!!"
Искаш ли да ти помогна...всеки "гаден" твой ден влизай в банята и се къпи, радвай се на водата, която те пречиства, освежава, благодари на Бог, че ти е дал това, без ти да си направила нищо за него, така е и с въздуха, който дишаш, със Слънцето, със силата с която пишеш тук....ако те не съумееш да оцениш и се радваш на тези неща, защо да ти се дават други...за да заливаш света с мрачните си мисли ли? Ти само така ще разбереш, че ти е дадено и имаш всичко необходимо и достатъчно, ти само не съумяваш да му са зарадваш и така се правиш сама нещастна...това няма да продължи дълго...неоцененото от теб, което ти е дадено ще ти се отнеме и ЧАК тогава ти ще го оцениш...ЗАЩО?
Помисли колко нищожно нещо си ти от Огромната Вселена, колко много неща получаваш наготово и какво си направила ти за Вселената, дори и благодарност към нея не проявяваш в мисленето си...ти ако си Вселената какво би направила с такива като теб?
Извини ме, че си позволих да си фантазирам- та аз не те познавам



Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: *karla]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано10.08.04 04:21



и на мен винаги ми е крив ден, без да съм родена тогава. мисля, че понеделник е крив ден по дефиниция. неслучайно има такъв английски израз blue monday -нещо като "тъжен понеделник".

има едно хубаво класическо парче на Fats Domino от 1957 г. - Blue Monday. цяла вечер се опитвам да си го дръпна с WinMX и все не става :( като го дръпна, ще го кача на един сайт и ще ти дам линк. знам, че това изобщо няма никакво значение за това, което е важно за теб. но парчето ще ти хареса.

и я майната им на предчувствията. защо ти е да го превръщаш в хубаво, след като сама казваш, че хубавите не ти се сбъдват? по-добре помисли можеш ли да направиш нещо, за да предотвратиш това, от което се опасяваш? ако наистина разбереш, че не можеш - зарежи предчувствията и просто се надявай.

стискам ти палци


IMAGINE...


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: Джeйн]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.08.04 07:48




и хич даже не е blue
нито пък понеделника като ден е blue /и аз съм родена тогава/

какъв ще е денят зависи само от мислите ни
[url=http://ftlbg.com/ma3x/music/Collections/METALLICA/[1998]%20GARAGE%20INC/METALLICA%20-%2010%20-%20TUESDAY'S%20GONE.MP3]чуй[/url] колко по-кахърно може да звучи вторника, но има ли сми да ни звучи така

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено

Редактирано от CъH на 10.08.04 07:49.



Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: CъH]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано10.08.04 08:15



..ето на, разбира се че в мисленето му е майката, ако сутрин като станеш насочиш мислите си позитивно, то тогава това понеделници, вторници, лошо време, сънища, предчувствия лоши изобщо няма да съществуват....тогава ще ти е готино, весело и прекрасно....това се мъча да науча и донякъде съм успяла....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: Maйa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.08.04 08:38



така си е, ама всички си имаме слабини
едни се сдухваме повече, други се сдухвате по-малко
кофтито е, че всеки гледа от собствената си камбанария/в т.ч. и аз/,
и тази тема е стара като света
можеш да разбереш другия само ако си на неговото място, в противен слуай винаги ти си "най-"
или най-страдащия, или най-непукиста и железния

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: CъH]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано10.08.04 08:44



...ето аз искам да съм от последните непукист и железен...е не чак толкова, че като вървя и да дрънкам....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: Maйa]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано10.08.04 09:06



да си бронирана толкова здраво в гърдите и това не е най-добрия вариант/според мен/
може да загубиш всякаква чувствителност, а това за теб няма да е много хубаво

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено

Редактирано от CъH на 10.08.04 09:09.



Тема Re: Не съм....нови [re: CъH]  
Автор *karla (дивачка)
Публикувано10.08.04 10:14



не съм непукист но започвам да ставам безчувствена.... прекалено дълъг стана лошият период в живота ми - а на болката се свиква и в един момент ти е все едно.... често ми минават мисли че вече не искам нищо, имах мечти - дори не ги помня.... няма сили и да давам от себе си защото резервоарите ми са празни.....а непрекъснато срещам хора искащи нещо....и кажеш ли им - вече не мога да давам те гледат с недоволство защо на другите си дал а на тях не искаш....не правят различа между 'не искам' и 'няма вече какво'..... интересно че хора неискащи да им се отказва нищо, не дават нищо от себе си на другите... и мислят това за нормално....да искат и да получават а да не дават ....

не е хубаво да си чувствителен..... поне за мен не е..... започвам да тренирам да бъда нечувствителна ..да опитам и това какво е..... иначе цял живот едно и също.....

Да бъдеш човек е много.... но жена - още повече


Тема Re: Лошо предчувствиенови [re: ПЪTниk]  
Автор *karla (дивачка)
Публикувано10.08.04 10:47



Благодаря ти ПЪТник за съветите...ще се опитам.....

Да бъдеш човек е много.... но жена - още повече



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.