Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Грешка!!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор тexниk (кабелен)
Публикувано19.07.04 22:15



Ми не съм от Свищов Дори никога не съм ходил в този град, освен ако не съм забравил



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.07.04 22:33



Нямах време да прочета какво са те съветвали другите. Дано да не се повторя. Ето какво мисля аз. Ти я обичаш, ПЪТник обичаш я такава каквато е. Какво като те заключва от време на време в тоалетната. Тя просто си е такава. А ти от тоалетната, заключен й кажи "обичам теееееееее". Ок?



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.07.04 22:45



Ооо, забравих да кажа две неща:
1. Така е, като взе Майа, а не мене. Ако беше взел мене никога нямаше да те заключвам в тоалетната. И стюардесата нямаше да моля за това.
2. Я си признай какви си ги вършил, че да докараш до там Майа да те заключва по кенефите на транспортите? Неприличник такъв.



Тема Re: Грешка!!!!нови [re: тexниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.07.04 22:54



Значи си забравил....интересен човек си ти...значи онова момиче не можеш да го забравиш ако не работиш много, а си забравил че си или в, или около Свищов
Ти съвсем си се объркал ве човек, аз си мислех че на мен ми е най - гадно, хубаво е че те срещнах



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.07.04 22:58



Не можах в момента да се сетя , че мога и от тоалетната да я обичам.
Тя стюардесата ме обърка, като предложи на Майа, ако тя наистина не ме иска да ме вземела тя...аз малко се поуплаших, признавам си.
Дъл да не взема да се разведа с Майа и да се оженя за теб, вярвам ти, че няма да правиш неприлични предложения на стюардесите



Тема Re: Грешка!!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор тexниk (кабелен)
Публикувано19.07.04 23:05



Случва се понякога да се сещам за нея, но това по-скоро е от самота, когато не съм на работа.

Може би си прав. Като си помисля вчера каква случка ми се случи ми избива на смях Най-хубавото е, че това ми прави живота по-весел

Редактирано от тexниk на 19.07.04 23:10.



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.07.04 23:07



Нееее, няма да се развеждаш с Майа. Хади сега. Няма да разваляме готови работи. Обаче ако пак те заключи в тоалетната заплаши я с мене. Кажи й "Марина никога не ме е заключвала никъде и няма и да го направи". Да си има едно на ум тази Майа.
Що те уплаши стюардесата? Страшна ли беше?

Редактирано от Marina на 19.07.04 23:14.



Тема Re: Грешка!!!!нови [re: тexниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.07.04 23:37



Колко време откакто искаш да я забравиш?
Какво ти се случи вчера?
Разкажи ми, че и аз ще ти разкажа.



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.07.04 23:36



Уплаших се от стюардесата защото съм страхливец, вчера го разбрах
Ох как искам пак да ме заключи в тоалетната и да я сплаша аз



Тема Re: Грешка!!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор тexниk (кабелен)
Публикувано19.07.04 23:51



Не е малко

Изгубих се
Бях на работа и по едно време се обаждат за авария. Вземам каквото ми трябва и тръгвам. Да ама от доста време не бях ходил в този район и търся блок Х. Влизам в един дето си мислех, че е този, който ми трябва - да ама няма такъв апартамент и се усещам, че не съм там където трябва. Звъни ми телефона и ме питат къде съм. А аз - "Ми не знам". В края на работния ден вече не можах да се ориентирам къде точно съм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.