Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Да питам  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.07.04 21:24



Може ли някой човек да е с много висок интелект, много по- висок от този на психолога, и такъв човек да е луд?, хайде да не е луд а да е с психически проблем?
Не е ли малък шанса знанието на психолога да се справи с интелекта на оня с проблема?
Може ли високия му интелект да прикрие психичното му заболяване и пред обществото и пред психолога....и пред тестовете?
Към интелекта ако се прибави и находчив ум...и житейски опит, какво се получава?
Май попаднах на такъв случай, кой ще ми помогне?



Тема Re: Да питамнови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано02.07.04 21:36



добра вечер, ПЪТник
абе какви хора срещаш ти и на тях попадаш?
ама много ходиш насам натам, за това все на теб се случва
виж аз като си дремуцам кротко как не попадам

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено


Тема Re: Да питамнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано02.07.04 21:37



Ами ще трябва да ти помогне някой психолог с много висок интелект. Мноооооого висок. Ей такъв като моя.

Сериозно, ако психолога има клиент с много по-висок интелект от неговия и с психичен проблем е много вероятно психологът да не може да помогне.
Въпреки, че тестовете ще разкрият проблема. Да измамиш качествено тестовете, особено ако са повече от един е доста трудна работа и изисква специфични знания и умения. Но дотам. Психолога ще може да установи проблема, но няма да може да помогне за разрешаването му.

Колкото до твоя случай... не вярвам човека с проблема да е с по-висок интелект от твоя. Изобщо даже не вярвам.



Тема Re: Да питамнови [re: ПЪTниk]  
Автор heaven (sky)
Публикувано02.07.04 21:51



Психолога трябва да разшири съзнанието си ,да разбие стандартните стереотипи на обществото ,да види какво има зад егото.......да си види страховете и копнежите вътре в душата,да се рафинира и пречисти .....,а колко такива психолози има???
Така ,че и да е средно интелегентен човека малко психолози могат да му помогнат.

Редактирано от heaven на 02.07.04 21:54.



Тема Re: Да питамнови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.07.04 21:55



Добра да е и за теб вечерта
И ти палиш отвреме намреме, ей така насън, но аз съм емоционално неустойчив и преминавам от крайност в крайност, като люляна от вятър тръстика съм И в главата ми въпроси, въпроси, ще откача пак
Направо да ти кажа като на приятел, не мога да преценя Алегрото будалка ли ме или е откровена с мен, ако е откровена с мен защо не ми казва всичко, а ако ме будалка защо аз не и вярвам, от мен крие истината, пред администраторката от дира не я крие? Дали да не я подложим на тест или сам да я тествам?
Може да направим така в името на истината-ти ще тестваш мен , пък аз Алегрото, ще помолим Марина да тества теб, пък тя ще помоли някой да тества нея-истината трябва да излезе наяве

Редактирано от ПЪTниk на 02.07.04 21:58.



Тема Re: Да питам [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.07.04 22:01



Разбрах те добре, твоето мнение е, че на мен не може да ми се помогне. Права си и аз се убедих в това



Тема Re: Да питам [re: heaven]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.07.04 22:05



Май наистина е така, но пък, то в пропорционално съотношение силите са равни-то колко такива интелегентни има
Аз съм попаднал на уникален случай



Тема Re: Да питам [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано02.07.04 22:15



чакай малко,
спри с въпросите докато не си откачил,
направо преминавай към тестването насаме
и виж там как ще се оправяш с Майа, Марина
а онзи мръсник Тео, може и той да иска да тества насаме, с него как ще се оправяш не знам
колкото до мен, ако Марина ще ме тества искам веднага да знам резултатите от теста
тя недвусмислено трябва да ми заяви устно и писмено, ставам ли за ръководна длъжност, щото мисля да се кандидатирам за админ
пазя всякава конфиденциална информация, щото я забравям тутакси

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено


Тема Re: Да питам [re: ПЪTниk]  
Автор heaven (sky)
Публикувано02.07.04 22:26



Е то всеки случай донякъде е уникален.............само ми е интересно ти как видя болеста в душатаму/й ?



Тема Re: Да питам [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано02.07.04 22:27



Е, хайде сега.
Знаеш, че винаги съм готова да ти помогна.
Ето например, няма да те оставя насаме с Алегрото да не се забъркаш нещо в тестването. Можеш да разчиташ на мене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.