Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Конфликтитенови [re: Джeйн]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 12:30



Искаш да ме разсмееш - това е ясното... А войните как ги определяш - аз като бъгове.



Тема Re: Конфликтитенови [re: Kpъr]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 12:34



мерси за "прекъсването", ще продължим през второто полувреме:)



Тема Хм,нови [re: hella]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.06.04 13:30



интересно - хем си отстъпчива, хем побесняваш. Нещо тези двете не ми се връзват.



Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 13:38



Аз ли не обяснявам като хората или другите трудно схващат. Отстъпчива съм доколкото мога, не безкрайно, но по конкретика, не и относно метода на решаване, защото имам силно убеждение, че пренебрегването и избягването на конфликтните точки не решава нищо.



Тема Не се ядосвай,нови [re: hella]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.06.04 13:46



в процеса на разговор дано се разберем. Нали знаеш, че всеки гледа от собствената си камбанария.
Е, аз не съм отстъпчива и говоря, докато разреша конфликта. Понякога повече го задълбочавам с тези си действия, но какво да се прави. Не се отказвам, макар вече да давам малко време на другата страна да обмисли нещата. И тъкмо си мислят, че съм оставила нещата и пак почвам отначало, няма отърване.



Тема Re: Не се ядосвай,нови [re: nbb]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 13:57



Да не се окаже, че с тебе сме едно и също лице и сега си търсим конфликта?
Определено е голям недостатък в общуването разностилието. Например да пътуваш до Ню Йорк с кораб или самолет? Със самолета печелиш скорост - това е стила на целеустремените хора, с кораба - преживелица, такъв е стила на хората, за които пътя е по-важен от целта. Е?



Тема Какво " е " ?нови [re: hella]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.06.04 13:58



Чакай първо малко да ти свикна на стила, че много трудно се ориентирам какво ме питаш.



Тема Re: Какво " е " ?нови [re: nbb]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 14:03



Стилът ми когато се разпиша из клубовете е в зависимост от дразнителя, който ме е подтикнал - но обикновено или да се майтапя или да провокирам мислене. Рядко за да дам мнение по някакъв въпрос или да пиша за себе си.
Ако това може да те улесни. Всъщтност отговора на това "Е?" е, че "такива хора не пътуват заедно", "не мелят", казано на добролевски диалект



Тема Да,нови [re: hella]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.06.04 14:08



но когато се налага да мелят, какво се прави ?
Щях да ти дам пример със себе си и шефа, но гледам, че ти не пишеш за себе си, та и аз ще се въздържа.



Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор hella (новак)
Публикувано16.06.04 14:13



Е, казах рядко, не никога ;), обикновено във вразка с даването на мнение, като подкрепяне с пример един вид.
Ами като се налага да мелят се гледат изпод вежди, и вижда повече този, на който не са му гъсти като на Моканина и сбръчени кат на вещица.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.