Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Сериозно: секстерапия?  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано10.06.04 16:39



Разговаряйки с Глигор за петела Ебчо, Глигорица, Натка, голошиестата и останалите женоря и ярки в Добролево, ми се роди една хипотеза.
Проблемът в цялото Добролево възниква и се разраства, а в основата му е недостатъчното или некачественото е...не. В разговор с Хела се спрях по-скоро на втората причина, но Глигор ме репликира, че въпросът е в количеството. Както и да е. Въпросът е, че страдат всички - Ебчо, кокошките, Глигорица, Натка, Глигор и така нататък (без Владо Мастиката). Говореше се за медикаментозна терапия (хапчета), за оперативни методи (кастрация), за дизайнтерапия (присаждане перца на голошиестата) и за какво ли още не. Имаше и някаква друга тема - за различните терапии. В животът е същото. Тук се сетих за Арте, която работи съвместно с терапевти коне и други колеги и се запитах:
Има какви ли не терапии - психо-, арт-, електрошокова-, медикаментозна и т.н. Но досега не зная да съществува секстерапия, а след като дори според Фройд в основата на душевните заболявания стои проблем със секса, не е ли най-логично един курс качествен секс да разреши в немалка степен психическите проблеми на даден пациент?

Питам съвсем сериозно! Не се ебавам!

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Re: Сериозно: секстерапия? [re: Mesir Voland]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано10.06.04 17:33



Прати ми Владо Мастиката!

АЗ винаги съм подкрепяла секс-терапията!

Действайте!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Сериозно: секстерапия? [re: Mesir Voland]  
Автор Theo (besen)
Публикувано10.06.04 17:51



Явно не си гледал един известен видео филм с участието на Антъни Хопкинс "Пътят на......" забравил съм му името. Разправяше се за една психиатрия. Жесток филм! Смях...смях.... Та там имаше един гост лектор-секс терапевт - немец.
Изкарваше ги жените на една полянка, поставяше две от тях легнали със запретнати поли и докато им бъркаше с пръсти в п...утките пееше нежни немски песнички.
Абе някой сеща ли се за името на филма?

Тео



Тема Re: Сериозно: секстерапия? [re: Theo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано10.06.04 17:56



Хахахахаха, А. Хопкинс е уникален актьор....все със странни роли!
Ако намерите името на филма, пускай на бележка, искам да го гледам!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Theo]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано10.06.04 18:05



Май говориш за "Пътя към Уелвил":





Обаче аз този път говоря съвсем сериозно - не би ли била ефективна такава форма на терапия и защо никой не е пробвал досега?

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Mesir Voland]  
Автор Theo (besen)
Публикувано10.06.04 18:09



Искаш да кажеш, да започнем да си ебеме пациентите ли?
Точно този е филма. Знаеш ли от къде мога да си го сваля? Уникален филм!

Тео



Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Ginger.]  
Автор Theo (besen)
Публикувано10.06.04 18:13



Как си Джинджи?
Не си гледала филма? Ако го намеря някъде из нета ще ти дам нишан да си го свалиш.

Тео



Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Theo]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано10.06.04 18:13



За съжаление, видях само, че можеш да си го поръчаш срещу заплащане Едва ли го има в някоя пиър ту пиър мрежа, защото е старичък - от 1994 г. Макар че знае ли човек - питах за един филм също отпреди доста годинии и приятел ми го намери отнякъде. Този с Антъни Хопкинс наистина беше супер, баси психиатрията беше Но нали помниш как завърши - май баш психиатърът хвърли топа. Та това по повод ебането на пациентите го казвам

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Theo]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.06.04 18:14



Мило, в думата п...утките що има многоточие?



Тема Re: Сериозно: секстерапия?нови [re: Marina]  
Автор Theo (besen)
Публикувано10.06.04 18:18



Хеехехехе..........за пълнеж.

Тео




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.