Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ПСИХОАНАЛИТИКнови  
Автор CENTAVER ()
Публикувано24.05.04 05:28



Много ви моля бихте ли ме ориантирали към някой добър психоаналитик.Всъщност ако някой от вас е такъв ще бъде от достатъчна полза.Положението е сериозно.Трябва ми някой на когото мога да нахвърлям бележки върху текущ проблем и да си каже мнението.



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: CENTAVER]  
Автор white_angel (сребърен)
Публикувано24.05.04 11:43



Първо си изясни какъв точно специалист ти трябва:
1. Психоаналитик?
2. Психиатър?
3. Психотерапевт?
4. Психолог?

И тогава потърси компетентна помощ- Успех!
P.S. Психоанализата е метод за самопознание, а не за решаване на кризистна житейска ситуация- тя няма да ти помогне в случай на "спешност"!!!



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: white_angel]  
Автор kopнeт Oбoлeнckий (корнет)
Публикувано24.05.04 11:53



Ти защо се връзваш на тази очевидна щуротия? Първо прочети какво написах на Пътника в темите за за модераторите и "Кой" и после помисли дали да предлагаш помощта си

Все будет прекрасно, поручик Голицын,
За все, тот кто должен, получит сполна.


Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: kopнeт Oбoлeнckий]  
Автор white_angel (сребърен)
Публикувано24.05.04 11:58



Аз не я предлагам, опитах се да разясня някои основни положения, защото неграмотността в тази област е огромна, а все от някъде трябва да се започне- нали?



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: white_angel]  
Автор kopнeт Oбoлeнckий (корнет)
Публикувано24.05.04 12:14



А на бас, че този Центавър изобщо няма да ти отговори, защото му е през *$^%@%$ На кой му пука за основните положения? 99% влизат тук защото знаят, че е Фройд е нещо като Говорим си за секс и като Попържните и се омитат като разберат, че е малко по-сложно

Все будет прекрасно, поручик Голицын,
За все, тот кто должен, получит сполна.


Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: white_angel]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.05.04 12:20



Кажи му, кажи му на корнета, че не е важен факта а отношението към него
Корнета е сухар фактолог, книжен плъх и мисли ограничено.
Предизвикай му отношението с факти



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: kopнeт Oбoлeнckий]  
Автор white_angel (сребърен)
Публикувано24.05.04 12:21



Хахахаха- каза го много точно, едва ли може да се даде по- реално и истинно определение С теб съм, но все пак- да опитваме от време на време, може пък да го прочете някой друг..... така той вече ще има някакво знание за нещо и т.н.



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: ПЪTниk]  
Автор white_angel (сребърен)
Публикувано24.05.04 12:36



Не само отношението, а самото възприятие, което имаме към него, колкото до тези, които непрекъснато цитират, а избягват САМИ да правят или да откриват причинно- следствените връзки- знаете ми мнението по въпроса



Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: white_angel]  
Автор kopнeт Oбoлeнckий (корнет)
Публикувано24.05.04 12:59



Окей Обаче да се уговорим да не го превръщаме в замеряне с копипействани цитати, а да го използваме според индивидуалните знания и потребности на конкретния индивид

Все будет прекрасно, поручик Голицын,
За все, тот кто должен, получит сполна.


Тема Re: ПСИХОАНАЛИТИКнови [re: kopнeт Oбoлeнckий]  
Автор white_angel (сребърен)
Публикувано24.05.04 13:06



Мисля, че съм се придържала точно към това изискване, копвам рядко и то когато ми трябва някакъв наистина твърд аргумент




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.