Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Дайнови [re: nbb]  
Автор rhum (объркан)
Публикувано11.05.04 18:36



Е, това вече си е пълен ужас! Колкото до приблизителната дефиниция - дадена е в твоя постинг - развили се неочаквани чувства във виртуала. Или както казват повечето от писалите - като в реала, без малко...



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: ПЪTниk]  
Автор rhum (объркан)
Публикувано11.05.04 18:41



Тъкмо почти се уверих, че има виртуална любов и това сякаш не е съвсем екстравагантно чувство, и сега ти май въвеждаш ново понятие "виртуална страст", то пък какъв пълнеж има? Съвсем ме обърка.



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: Marina]  
Автор rhum (объркан)
Публикувано11.05.04 20:33



Ти изпитвала ли си някога разочарование? Ако да, винаги ли обвиняваш себе си?



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: rhum]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.05.04 21:29



Зависи как го разбираш виртулна сексуална страст ли или друга страст, толкова много видове страст има...дори и от страст към пари може човек да виртуализира упорито и страстно.
Та нали и страстите ни движат било реално или виртуално



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: rhum]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано11.05.04 21:42



Разбира се, че съм изпитвала разочарования. И да, първо обвинявам себе си. Че съм изпортила работата, че съм имала неправилните очаквания... изобщо винаги ще се намеря за какво да се обвиня. Но се уча да не го правя, защото най-често всъщност вината не е в мене. Само дето не се сещам за това.



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: Marina]  
Автор rhum (объркан)
Публикувано11.05.04 21:51



Значи не винаги сами си го правим, както беше писала по-горе. Можем ли да се обвиняваме за очакванията, които сме имали? Не са ли те естествени? Нали се казва, че любовта е сляпа...



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: rhum]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано11.05.04 21:59



Сами сме си виновни за очакванията. Това имах предвид по-горе.
Ако човек съумее да живее без очаквания ще си спести много неприятности.
А това, че очакванията са естествени е вярно. Но е вярно и това, че може да се научим да живеем без тях и това много ни улеснява живота.



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: rhum]  
Автор d8a (осанна! :)))
Публикувано11.05.04 22:46



Съществува, според мен :))) Но не разбирам защо й се вика виртуална, след като чуствата са напълно реални...



Тема Защонови [re: rhum]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.05.04 23:25



да е ужас, напротив - много е красиво. Видях колко съм предубедена. Така че вече не съдя за хората по мнението на някой друг или само от една - две техни постъпки.



Тема Re: Виртуалната любовнови [re: rhum]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано12.05.04 00:37



Много малко неща в живота на човека не се сриват...въпреки че са били истински.

Всичко си има край - и истинското, и илюзорното. Т.е., краят на нещо не е критерий какво точно е било "нещото", според мен. Просто всичко е цикъл - повтаря се до без край, макар и всеки път да е с нов аспект. За да се появи нещо ново - нещо старо трябва да се отдръпне, за да направи място. А времето някак тихомълком се ускорява. И нещата все по-внезапно започват и все по-бързо стигат до края си, за да започне нещо друго. На мен ми се вижда логично да е така...
На времето в училище най-кошмарно ми беше да превключа от химия на физкултура и от физкултура - на руски език... хъм... ама се налагаше според програмата, просто.

Тъ, има любов. А конкретното й измерение - виртуална или не - с нищо не променя факта, че я има. Когато чувствата в теб са истински - каква е разликата?!?

П.П.: Същото важи и за страстта, и за компромисите, и за очакванията, и за разочарованията, и за следващото влюбване...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...

Редактирано от Джeми на 12.05.04 00:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.