Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хайде, Донатело, отговаряйнови  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.04 18:32



как се сваля една средностатистическа жена, защото си само на двайсет ще я измислим да е на 19

Тя е 165см висока, 55кг, кестенява коса, кафяви очи, нищо особено като тяло, но си е добре, нищо особено като интелект, нормално за жена:-), нито нахална, нито предизвикателна, нито прекалено скромна. Облечена е с нормални за възрастта и дрехи, без предизвикателства и без да е старомодна и без разни финтифлюшки. Семпло, но и отива.
Но нещо в нея те привлича, и ти не знаеш какво точно, може би жестовете и, може би, защото изглежда едно нежно, ефирно създание, начина по който се смее или по който танцува, начина по който е седнала или походката и.

Значи с нея ви слагаме на едно парти, ти си я виждал и няколко пъти преди това, но сега някак ти прави повече впечатление. Приказваш си с останалите и оглеждаш небрежно обстановката, но погледа ти все минава през нея и все за по-дълго се задържа, на няколко пъти се засичате...

ако за една жена любовта започва с "Той не е като другите" и се хвъря през глава напред

то

за един мъж, по мои собствени наблюдения, любовта започва с "Коя е тя"

та преди още да си я заговорил, поразпитваш съвсем случайно, хора които я познават и не спираш докато поне не набереш информация за едно дискче

и разбираш, че тя скоро се е скарала с гаджето си, да кажем преди 2-3 седмици, че тя са били стархотна двойка, че много са се обичали, но той я изоставил заради някаква друга

въпрос номер 2 за мъжете:" Кой е бившето и гадже?"-големи сте егоцентрици, честно
та разбираш, и го виждаш, че той е един много готин пич, мъжкар от където и да го погледнеш, като мъж го преценяваш, че е много точен

пак да се върнем на нея

та, стоиш си на партито, слушаш нежен блус, пиеш си уискито, смукваш си доволно , замислено цигарата, и с поглед през облака дим я поглеждаш... и после...?

closer than appear


Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Lora_C]  
Автор Donatelo (непознат)
Публикувано03.05.04 18:48



хахаха ще ти отговоря с удоволствие само изчакай няколко минутки щото тукощо излизам от банята



Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Donatelo]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.04 18:58



аз мия прозорците, ще те проверявам от време на време

closer than appear


Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Donatelo]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.04 19:43



ако някой познава тоя Донатело, да взема да се обади у тях, какво направи тоя човек толкова време, взех да се притеснявам вече

closer than appear


Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Lora_C]  
Автор Donatelo (непознат)
Публикувано03.05.04 19:55



писах най-малко 40 мин. и в мига в който пращах отговора нета спря и писмото се изгуби чесно ти казвам побеснях, но няма страшно пак ще го напиша



Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряй [re: Lora_C]  
Автор Moни (новак)
Публикувано03.05.04 20:11



Ако очакваш смислени отговори от дечко-сваляч, мисля, че едва ли скоро ще ги получиш
Остави го детето да се хвали, в реалния живот едва ли някой ще му повярва, нека поне тук да се радва.
Донатело,
ти мило не ми се сърди, ама хич не ти се връзвам на глупостите и ми е смешно какви ги драскаш тук:)))



Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Donatelo]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.04 20:19



ох, ( тежка въздишка) аз помислих че нещо ти е станало, щото то човек като мисли едно пък прави друго...

ама айде пиши да видим какво ще измислиш, защото по принцип, точно в такава ситуация, нямаш никакъв шанс

closer than appear

Редактирано от Lora_C на 03.05.04 20:17.



Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Moни]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.04 23:30



ами аз ама нямам абсолютно нищо напротив да прочета един мъж на около 35-40 какво би написал по въпроса, даже пак ще оставим да е момичето на 19 за да му улесним задачата,

ентусиазъм някакъв?

задачката си е почти нерешима

closer than appear


Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано04.05.04 09:14



Мама му стара. Звучиш така сякаш си свалила много жени.



Тема Re: Хайде, Донатело, отговаряйнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано04.05.04 12:22



ще ми дадеш ли твоята дефиниция на "свалка"

ти никога ли не си разбирала, кога те свалят

айде да си приказваме малко по-открито по женски

да има кажем ли как "изобщо не разбираме, когато ни свалят", ама хич даже не им личи

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.