Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: съвпадения и ненови [re: Pineapple]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.04.04 15:59



Вярно, че така праеше. Когато се отказваше от настоящото си хоби никога, никога повече не поглеждаше към него. Тогава ми направи силно впечатление, но после го забравих. Правят ли така хората в действителност? Много извънземно ми се струва.
И аз го гледах на два пъти филма поради заспиване. Което не го прави по-малко хубав. Поне в моите очи.



Тема Правят ли така хората?нови [re: Marina]  
Автор Pineapple ()
Публикувано27.04.04 17:02



Аз много си мислих за това.
Дали правят така хората?
Първо си казах това е само филм, не е задължително да е психологически издържано.
После се сетих, че отървайки се от едно пристрастяване го заменяш с друго.
Обаче и това не ми хареса.
Понеже той не се измъчваше да се отказва от нищо.
Мисля че е по-близко до идеята, че когато постигнеш една мечта и тя стане реалност, ако си изследовател и завоевател по душа, тръгваш да гониш следващата мечта.
Харесаш си нещо. Копнееш по него и постепенно го асимилираш. Изучил си го до най-малка подробност. Знаеш, че това го можеш и те дръпва нещо друго , което не си постигнал още, сега то ти е интересно.
Ти какво мислиш?



Тема Re: Правят ли така хората?нови [re: Pineapple]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.04.04 17:36



Не знам, но това ми дава надежда.
Може пък и аз така да мога един ден да загърбя нета и да нямам нужда да се обърна назад.
В общи линии си представям, че за да спреш да се занимаваш с нещо което е било важна част от живота ти трябва напълно да загубиш интерес към него. А най-логичната причина за загубване на интерес е да си обсебен от нещо друго. Ето, достигнах до това което ти казваш. Обаче моя спомен от филма е, че прекъсването на едното занимание не е свързано със започването на новото. Поне не на пръв поглед.
Ако има нова страст е лесно за обяснение. Може ли да се опитаме да си представим, че няма следващо занимание? Че просто един ден страстта ти към нещото е угаснала. Така случва ли се и защо?



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Джeйн]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано27.04.04 18:15



да, да мислиш (което се получава в добавка)
е кофти идея понякога - не може винаги да се мисли, но пристрастиш ли се, няма "не може"...

ако няма какво да те подтиква, човек "си е по-добре" немислещ... понякога...

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано27.04.04 18:25



в дир.бг е излязал отдавна, все не съм имал време да го гледам

ето линк-а, връзката към файла на филма не е излязла много добре, но все пак може да се препише и изтегли:




Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят

Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Kpъr]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано27.04.04 20:53




Винаги си е по-добре, мен ако питаш.
Ама не може. НЕ може.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Kpъr]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.04.04 21:03



Много е готин филма. Намери време да го гледаш.



Тема ноо си кръвожадна, Вейнови [re: Beй Xaй Beй]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.04.04 21:54



жертвено агне, а? агнешко ти се е прияло, а? тва ли ви е на вас, психолозите човещината, а???? знам си, че дето има "психо", тряа си имам едно наум

IMAGINE...


Тема ъХъ, Вейнови [re: Beй Xaй Beй]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.04.04 22:02



СОВИТЕ НЕ СА ТОВА, КОЕТО СА

помниш ли култовия "Туин Пийкс"?

IMAGINE...


Тема абе, Вей...нови [re: Beй Xaй Beй]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.04.04 22:10



...колко пъти съм ти казвала да не вампирясваш по цели нощи в нета??? виж кво стаа със сивите клетки - апцелютно изпушват. и нема никой у главния мозък.

Лора говори за дамата, с която съм си говорила за нета. анадънму?

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.