Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 19:36



Защо да го правя?



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 19:49



да си докажеш че можеш, че го познаваш, да го оцениш, без да ти липсва, да се позамислиш, да си припомниш някои неща, да си поразмърдаш мозъка



това е интересна игра, изглежда лесничко, а после се позамисляш, много неща ти минават през мозъка, измисляш една дума, после почваш да се замисляш точна ли е или не, после ти щуква друга по-добра идея... и така

както казват канадците- so on and so far...

а като не искаш, недей....никой не те кара насила

closer than appear


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 20:04



и още една сериозна причина

Да му доставим малко нет-удоволствие на ПЪТника, сигурна съм, че наднича и се кефи на темата

колко мъже мислиш, че имат възможност да прочетат две жени какво си говорят за него

closer than appear


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 21:16



Не, не е вярно, че не искам. Просто исках да разбера твоите мотиви.
Ще помися за дума.
А ПЪТника наистина нямам идея дали чете тези неща и даже съм склонна да мисля, че не ги чете, но да се опитаме да му направим кефа. Щом става дума за кефа на ПЪТника аз винаги съм за.

П.П. Ама така не е ли малко неприлично да говорим за човек който не присъства?

Редактирано от Marina на 29.04.04 21:32.



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Джeйн]  
Автор ПacaT (Буреносен Вятър)
Публикувано29.04.04 22:13



Незнам
Но почвам да се пристрастявам, което на мен никак не ми харесва, така че мисля че трябва да бъден създанен клуб-"Как да откажем клубовете", иначе съм имал доста приятни моменти тук.Сега е и мястото да благодаря на Пайнейпъл за хубавата песен на Андреа Бочели.
Но все пак нали за това ни е даден живота-За да си уставяме хубави и незабравими спомени



Шампион


Тема Я да опитм азнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано30.04.04 04:13



предавател

closer than appear


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Джeйн]  
Автор izmislitca (just enjoy)
Публикувано30.04.04 08:10



Здравейте:)
Вчера попаднах за пръв път във вашия клуб, почетох тук и там и съм очарована:). Имам проблем, ъъъ, не знам как да го формулирам...
Ами почти нулева злоупотреба и вялотекуща, затихваща интернет зависимост, като използвам последния термин поради непознаване на друг.
Кофти тръпка, все едно аз не съм аз.
Направете ми психотерапия, плийз.
Или трябва да се примиря с тва, като част от процеса на отпадане на виртуалните жизнени функции на трите ми ника?
А сега от разтроение на личността съм и в процес на раздвоение, пък единия ник го самоубивам. Значи ли тва, че съм диструктивна виртуална личност с абнормно поведение?
Хееелп!





Може би за изясняване на клиничната картинка си требе изреждане на симптомите. Няма да ви отекчавам, просто ще си кажа един от най-страшните:
ма въобще не се дразня като чета някои хора, най-много да се засмея. Нищо не ми трепва, вервайте ми. Знам, свършено е смен.



Положението е страшно, казвам ви.

Редактирано от izmislitca на 30.04.04 08:50.



Тема Поне не му ли се скубятнови [re: Marina]  
Автор Ay,ти (мъртва отдавна)
Публикувано30.04.04 13:03



от време на време крилата? ;)



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Pineapple ()
Публикувано30.04.04 15:56



Знам че много неща са ти ясни и затова ги прескачам, спестявам ти ги.
Усещам че разбираш.
Само едно нещо още.
Станало ти приятно да разбереш, че Пътник ти реагира като други от неговия тип, ...точно като по книга. Лора, моля те , помисли, не го ли провокираш ти това? Различни хора и различни ситуации като повтарящият се елемент си само ти , един и същи резултат. Не може ли да се дължи на теб.
За себе си помисли, аз не държа на някакъв отговор.
Не те познавам и не си правя прибързани изводи.

Права си, че каквото в реалността , така и във виртуалното...аз винаги съм го твърдяла това /ама ти защо реши , че съм мъж, като мъж ли пиша?/
Светът е шарен - да. И няма как влизайки в нета да си оставим окраската или емоиците отвън и да пристъпим съвсем на чисто във виртуалното.




Тема да ама нещо не се връзванови [re: Marina]  
Автор Pineapple ()
Публикувано30.04.04 16:02



Добре де, обаче нали ако много искаме нещо , нещо не невъзможно, просто го правим.
Пък ние с тебе уж го искаме пък не го правим.
Ей това не ми се връзва, Марина.
Излиза, че не го искаме, или че не сме готови.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.