Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 13:26



Ще ти опиша моя съпруг. За него ми е най-лесно да пиша.
Той не очаква аз да го посрещна в къщи. Понякога аз се прибирам първа, понякога той, а много често се прибираме в къщи заедно. Не изисква и да съм усмихната. Иска да съм искрена. Ако ми се усмихва - добре, но ако ми се плаче или тъгува или сърди... просто го правя и той не ме иска друга.
Няма нищо против и му харесва да говори с мене на всякакви теми - и финансови, битови, екзистенциални... всякакви. Обича да прави луд секс, но не го приема като хапче против стрес, а като удоволствие и за двама ни.
В нито една област на ежедневието и съвместния ни живот никой от нас не е в неравнопоставено положение. Това е може би най-важното.

П.П. Няма никакво значение за него дали вечерята е топла или студена, но каквито и претенции за храната да има не ги отправя към мене.

Редактирано от Marina на 29.04.04 13:38.



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 14:09



ще ми опишеш ли и нет-мъжете за теб, ПЪТник, например

closer than appear


Тема Re: Правят ли така хората?нови [re: Marina]  
Автор Pineapple ()
Публикувано29.04.04 15:25



опитвам се.
още търся...



Тема Re: наистина се върнах по-нагоренови [re: Marina]  
Автор Pineapple ()
Публикувано29.04.04 15:41




Чакай, чакай, ти готова ли си вече?
Защо си заслужава цената?
...
засега нямам никой предвид за наемане, смятам да пусна обява в клуб "Счетоводство".
....
засега само търся поводи за очарования и разочарования в мойта тема.
И понеже там има цял един континиум все ще излезе нещо като за теб и за мен...да да знам , че не сме средностатистически, ама и другите не са.



Тема Re: ама какво мачете бе?нови [re: CъH]  
Автор Pineapple ()
Публикувано29.04.04 15:59




Стига сме го викали.
Вземи го при теб накрая.

За Шоуто на Слави.
Отношението ми е същото. Ако се хвана да го гледам - гледам го. Но иначе не бих се сетила за него.
Известно време не можех да се сетя защо.
Мисля че е доста казващо какво , за кого и как точно да мисля...
Това намерих като причина.
Защо ти го разказвам.
Не винаги харесвам лесно смилаеми неща.
Ще потърся филма, благодаря ти, СъН!



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Pineapple ()
Публикувано29.04.04 16:10



Начинът по който се отнасяме към себе си се отразява върху другите.
Те се отнасят към нас по същия начин.
Вътрешната ни система за собствено отношение към външния свят се проектира върху другите.
Жената, която е вървяла по тъмната страна на улицата ще си каже : " Ето го , този дето се усуква , още един , като онзи, който ме нарани така...няма да му се хвана в капана, ясен ми е..." Мъжът ще го усети.
Сега моля те , Лора, без да се сърдиш виж твоя цитат който изпозвах и въпроса ми за encaged.



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Pineapple]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 17:32



какво има да му гледам на цитата, написах точно първото ( не и последното) "сгъчкване в тъмния ъгъл"...ясно ми е защо? какво? къде и как


на много мъже им идвам " в повече', мъжете си имат опредемлена настройка, когато видят жена пред себе си, нагласа, очакване


стана ми приятно вчера да прочета, че ПЪТник ми реагира по точния начин както винаги ми реагират неговия тип мъже( много рядко срещан)

като по книга

винаги по един и същ начин

но

темата е за интернет зависимостта, няма как да сме кой знае колко по- различни тук, нет-а е надстройка на реалния свят

изводите си, които правиш са в пряка зависимост от опита ти

доста изчистено си написал сентенциите ти , света е шарен

closer than appear

Редактирано от Lora_C на 29.04.04 17:49.



Тема Re: наистина се върнах по-нагоренови [re: Pineapple]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 18:29



Амии... не съм много готова... обаче съм почти готова и... думата "почти" може да се пренебрегне мисля.
Защото ако сега съм почти готова, а след един месец се окаже, че съвсем не съм готова значи ще съм изпуснала момента, нали?
Защо си заслужава цената ли? Май е дълго за обяснение. Достатъчно ли е, че го искам?



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 18:41



ПЪТника ми е много добър приятел. В него мога да намеря помощ и подкрепа, мога да му изплача болката си и извикам радостта си. Чувсвам се съвсем свободна с него.
Освен това се възхищавам от мъдростта, спокойствието, ентусиазма му, това че е запазил детското в себе си, готиното му чувство за хумор.
Не на последно място той ме кара да се чувствам жена, много истинска.
И много други неща има.
Стана ми малко срамежливо да пиша всичко това.
Защо питаш?



Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 19:19



ами хайде помисли и се опитай само с една дума да ми опишеш ПЪТник

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.