Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Правят ли така хората?нови [re: CъH]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано28.04.04 21:34



Във финалната сцена няма никакво значение какво й е казал в ухото.
Сцената си беше достатъчно красноречива и без думи.
Измисли си какво й е казал.
Може да й е казвал най-банални неща. Може да й е казал "пази се" или "грижи се за себе си" или "радвам се, че те видях пак" или... разбираш ли ми идеята? Чувстово и спонтанността между тях в този момент беше важното, а много често в такива моменти хората от смущение или от нещо друго говорят какво ли не.



Тема Re: Правят ли така хората?нови [re: Marina]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано28.04.04 21:51



ааа, много те е развълнувала тази сцена
и версията ти ще приема,
не искам аз да си измислям, че аз може цяла реч да си измисля

допълних си предишния отговор

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Ginger.]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано28.04.04 22:03



Ginger, а къде хукват печените пичове, като стане напечено?

closer than appear


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Pineapple]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано28.04.04 22:59



да ти отговоря по принцип, защото е тъпо да се обобщава, но все някак си трябва и да се прави

по принцип жените, харесват пълното ангажиране във връзката, т.е. отдадеността, чувството че той ти принадлежи, че за него си нещо значимо, разни такива неща, затова и жените са повече склонни да харесват "сериозни мъже" , да не говорим за вечното женско желание " да променяш" "превъзпитаваш" и "подкрепяш" мъжа който е благоволил да те хареса

докато мъжете
в по-голямата си част, биха били 100% задоволени, ако си имат една усмихнато хубавичко същество да ги посреща вечер с топла храница, да ги остави спокойно да си изгледат новините и да смъкне след това" тежкия ден от плещите му) с един луд секс
Без да го занимава с философски, битово-комунални и финансови проблеми

Мъжете мнооого се пазят и се дразнят от връзки в които са "използване" за "вечните помагачи", " изслушвачи" или "успокоители"
Те винаги имат страшно много работа, която на всичкото отгоре и е невероятно отговорна и най-важното никой друг не може да е толкова добър

и някакви си женски истории са просто досада

така че, мисля се обосновах, не защото мисля че не го знаеш и не защото не са го разбрали преди хиляди години, просто си драскам

когато ме питат, отговарям!

closer than appear


Тема требе!нови [re: Ginger.]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано28.04.04 23:19



глей ся, Джиндж, твоята болест е ноо запусната и тряат сериозни мерки. само с хапове и с психодоктори нема да стане. ако не щеш да паднеш върху клавиатурата, геройски загинала в сблъсък с нета, требе радикална операция - гадже. по животоспасяващи индикации завъждаш гадже - ама истинско, разни фиктивни гаджета не вършат работа. и само тъй са спасяваш. нищо повече не тряа правиш, то гаджето си знае работата.




IMAGINE...


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: reader]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано28.04.04 23:27



няма как, природата изисква и други плащания преди да допусне танто за ... нет кукуригу

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема reader,нови [re: reader]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано29.04.04 01:54



как я осъзна?

IMAGINE...


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Lora_C]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано29.04.04 07:30



Слава Богу, не всички мъже са това което описваш.
А ти трябва да си претърпяла сериозно разочарование от мъж за да пишаш така?



Тема Re: reader,нови [re: Джeйн]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано29.04.04 07:38



започна със заместване на часове за сън с нет
яко безсъние
никакво излизане навън, "на въздух"
един ден от любопитство засичах - 18 часа нон стоп не бях излизала и интересното - хич и не ми липсваше "въздуха", както и хората навън междувпрочем.
абстиненция и тн - затова доста хора вече говориха

но най-страшното - осъзнах, че абсолютно всички мои връзки и отношения с хората в реала се базират на нетски отношения. до една. тогава разбрах, че е станало страшно.

за съжаление в момента не е по-различно...

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Интернет злоупотреба и Интернет пристрастеностнови [re: Marina]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано29.04.04 10:27



Опиши ми ти мъжете, Марина?

ако ти е по-лесно,опиши ми нет-мъжете

да прочета как са мъжете по слъчевата страна на улицата

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.