Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: таканови [re: Ariella]  
Автор мнoroзвeзднa (небе)
Публикувано18.02.04 09:44



параноя е



Тема Re: Защо таканови [re: Theo]  
Автор мнoroзвeзднa (небе)
Публикувано18.02.04 09:45



Дай поне жокер де, не ти ли е жал като ме гледаш как се терзая



Тема Re: Защо таканови [re: мнoroзвeзднa]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 09:55



Защото може би не те задоволява?!

И е време да си потърсиш някой, от който в момента имаж нужда, така е в живота едно идва, друго си заминава, не трябва да тъжим, а да се радваме на предстоящото!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: таканови [re: Ariella]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 09:59



Хехехехехе, малеее и аз съм се "заразила" от тази параноя, ама от време на време си пиша квото ми идва отвътре (то пък кво ли има вътре?!?!)!


ПП: Ариелааа, обещала си ми едно излизане, така и не се осъществи!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: е как таканови [re: Theo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 10:01



"чисто и наивно момченце"- аууууу Тео!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: е как таканови [re: Ginger.]  
Автор Theo (besen)
Публикувано18.02.04 13:22



Подмокрих ли те?

тео



Тема Мнооонови [re: Theo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 15:16



ама невинно подмокряне!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: таканови [re: Ginger.]  
Автор Ariella ()
Публикувано18.02.04 20:22



не вярвам да съм ти обещала такова нещо, т.е., сигурна съм, че не съм



Тема Re: Защо таканови [re: мнoroзвeзднa]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано18.02.04 21:57



е, чувството ти си има край, щом си има и начало - това което брои минути, срещи, копнее и т.н. но си е предимно твое чувство, ако не изпитваш и нещо към неговата точно личност, различно от това да ти трябва просто които и да е да ти докарва чувства /с край/, значи не се обичате, и ти също не го. А той как и защо не те обича не е много ясно, добре че си сигурна...





Тема Re: Защо таканови [re: мнoroзвeзднa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.02.04 22:48



Разбира се че мога, нали съм ясновидеца на клуба. Мога всичко да ти отговоряТи си на изпит, никакви енергии не можеш да контролираш, не се измъчвай с глупости. Златото го изпитват в огън , а теб в живота със случките и срещите, живота ти. На изпит си...всичко си има цена...ако положиш усилия и платиш цената, дори и самите усилия да са тази цена...ти печелиш...защото си платила, ако измамиш, откраднеш или дори отложиш за после...ти губиш...така докато живееш ти или печелиш или губиш....та отговора на въпроса ти е, че така както ти описваш нещата и както са си наистина, на теб ти се дава възможност да се самоопределиш като НЕЩО, за това си и тук на тази земя...Отбележи, ДАВА ТИ СЕ ВЪЗМОЖНОСТ, на теб, на теб се дава възможност! Самоопределяй се имаш идеални условия за това и те са онези неща, които ти изглеждат сега като гатанка, но в тях е скрита тайната на живота. Може би , когато се самоопределиш категорично , по самоопределението ти ....няма значение ...ще бъдеш преназначена на длъжност, както съм аз сега

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.