Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ципралекснови  
Автор kapriana (незнаеща)
Публикувано29.01.04 21:47



Здравейте,ползвал ли е някой ципралекс и какво му е мнението за него?Благодаря ви.



Тема Re: ципралекснови [re: kapriana]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано29.01.04 22:06



Докторите имат познания и мнения за лекарствата, не вярвам да са ползвали всички лекарства, аптекарите също...и едните и другите добре знаят кой от кое лекарство е умрял.
За съжаление аз нито съм лекар нито съм ползвал лекарството, тук съм за да си дърдоря с някой по- знаещ от мен, но не питам как са получили знанието, налага се сам да преценявам.
Ти може би заради това питаш?

^Коя дата сме днес?^


Тема Re: ципралекснови [re: ПЪTниk]  
Автор kapriana (незнаеща)
Публикувано29.01.04 22:24



Искам сериозно отношение,зададох сериозен въпрос и искам сериозен отговор.
Ципралекс е вид антидепресант.Пия го от 4 месеца и се чувствах много добре,
но от 10 дни се усещам ,че започвам да изпадам малко по малко в същото състояние преди започване на лечението.Затова Ви моля за сериозно отношение.



Тема Re: ципралекснови [re: kapriana]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано29.01.04 22:36



Как така пропи такова нещо изведнъж? Ей така пропи сама по желание?
Като пропи защо не ни попита, а сега ни питаш? Питай този който ти го даде да го пиеш, той трябва да знае защо и как и какво, аз да не съм ясновидец?
Той какво казва по въпроса-луда ли си?
Върви да се прегледаш при друг и ни кажи той какво ти е казал и ни остави адреса му, за да можем да корегираме диагнозата и терапията му.
Това вече е по- сериозно, нали?

^Коя дата сме днес?^


Тема Re: ципралекснови [re: kapriana]  
Автор aндoнчo ()
Публикувано30.01.04 08:04



емиии аз това лекарство не го познавам но все пак щом е почнало да не ти се отразява много добре можеш да го смениш с някое друго като се консултираш с лекара, който ти го е предписал или да го спреш ако се чустваш достатъчно уверена че можеш и без него пък то нали е лекарство то не може все да се пият лекаства. При този тип лекарства май ефекта е временен т.е. че помагат до време и после не ти помагат толкова, даже може и да ти става малко гадничко предполагам защото се свиква с тях. Идеята според мене май е да не се пият много дълго а за времето в което се пият да се опиташ да се справиш с причините за депресията и да почнеш поначисто тъй да се каже :)
Иначе в гугъл има немалко сайтове за него пишеш cipralex и ще се наредят , явно е доста популярно :) Ето ти един

за повече инфиормация :)



Тема Re: ципралекснови [re: ПЪTниk]  
Автор Champelovier (Мълниеносец)
Публикувано30.01.04 11:37



Има нещо съмнително тука
1. Ципралекса не може да се дава за срок от 4 месеца (пне не знам такъв случай досега - малко е)
2. ДАВА се само с лекарско предписание - трябва ти протокол от ЗК

Изводите
- некадърен лекар
- самоволно прекратяване на лечението
- проблема няма да се разреши ТУК!



Тема Re: ципралекснови [re: Champelovier]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.01.04 18:13



Здрасти, твоето е доста сериозна и професионална информация, но аз си мисля още че проблема въобще няма да се реши скоро и не е този, а друг
Но, какво си мисля аз не е важно за проблемите, те така и така ни съпътстват.
Аз лично съжалявам, че не се обесих на тази Нова Година! Беше много хубав празник.


^Коя дата сме днес?^


Тема Re: ципралекснови [re: Champelovier]  
Автор kapriana (незнаеща)
Публикувано30.01.04 22:56



Здравей,Champelovier Ц. се дава с лекарско предписание ,но се купува без рецепта от аптеката и не ти трябват никакви протоколи от ЗК.Писах,че го пия от 4 месеца и не означава ,че съм го спряла.Днес вече влизам във форма и се чувствам по-добре.И последно мисля ,че проблема може да се реши тук.
Бъди малко по учтив и не толкова съмнителен.



Тема Re: ципралекснови [re: ПЪTниk]  
Автор kapriana (незнаеща)
Публикувано30.01.04 22:56



ПЪТник ,защо смяташ,че проблема въобще няма да се реши скоро и не е този
а друг?



Тема Re: ципралекснови [re: kapriana]  
Автор Champelovier (Мълниеносец)
Публикувано31.01.04 00:16



Като знаеш толкова защо питаш?
Не ми отговаряй...това е реторичен въпрос!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.