Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво Ви измъчва душата?нови  
Авторнeщacтниk (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 09:03



- самотата - липса на каквито и да е приятели
- липсата на любов
- несподелена любов
- липсата на работа
- лъжата
- друго





Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано18.10.03 11:56



Друго...



Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано18.10.03 17:33



да, подредбата е правилна - по-важните неща много повече... което само по себе си показва че пак искаме да ни е лесно винаги



Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано18.10.03 17:55



...какво от всичките тези неща, които са временни има смисъл, че да ми измъчва душата?...
...нищо не ми измъчва душата..., Егото ми някои неща го измъчват, но напоследък и с него се справям...

Вярвам в чудеса!


Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано18.10.03 19:08



Всичко горепосочено плюс дузина "други"

Hasta La Victoria Siempre


Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Автор arte ()
Публикувано18.10.03 19:29



простотията



Тема Re: Какво Ви измъчва душата?нови [re: нeщacтниk]  
Авторlce Tea (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 19:47



Това да са ти проблемите...
И да ги има, те са решими и в голяма степен зависят от нас.

В библията е казано какво мъчи душата... Всеки един от нас се мъчи по един или друг начин, а тези които се изкарват светци и най-вече светици с чисти неизмъчени души, лъжат най-вече себе си. Аз не че съм активно религиозен но мисля че ако основните неща се спазват, ако си даваш сметка за грешките и се поправяш, ако приемеш несгодите като 'изпитание' и наказание за грешките, тогава дори и нищо от споменатите от теб неща да не е наред, няма да се мислиш за нещастник.





Тема Re: Какво Ви измъчва душата? [re: lce Tea]  
Авторнeщacтниk (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 23:38



Ами това са ми проблемите
И как да ги реша? Ей това ми е въпроса.
И да няма думи ти страниш от другите. По-скоро другите от мен, като че ли не ме приемат такъв какъвто съм. Ами айде не съм нещастник - особняк съм, различен съм по характер, прекалено добър човек, де да знам и аз вече. Не знам как да се забавлявам, скучен съм може би, но каквото и да е не мога да се променя, въпреки че искам.

Понякога много ми тежи това, ама страшно много
Самотата най-вече - да няма с кого да излезе човек, да отидещ на дискотека или концерт примерно и да се чувстваш сам сред толкова хора. Много е гадно.
Вече не чувствам радост от нищо, не ме вълнува нищо


А ти ще излезеш ли с мен



Тема Re: Какво Ви измъчва душата? [re: нeщacтниk]  
Авторlce Tea (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 04:03



Как така не те вълнува нищо? Най-лесното нещо е да набележиш 1-2 неща които искаш да промениш в себе си, и да ги промениш. Например кажи си, че няма отчаяно да предлагаш приятелството си, а постепенно и градивно, като процес на взаимно опознаване изискващ време... ...само налучквам... или няма да си прекалено добър с хора които не заслужават, ще казваш 'не' когато трябва... ще очертаеш своята територия и няма да влизаш в територията на другите... пак само налучквам... това са основни неща в отношенията... звучи лесно на думи... помня, че ми беше трудно... отдавна...



Тема Re: Какво Ви измъчва душата? [re: lce Tea]  
Авторнeщacтниk (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 08:42



Проблема е там, че съм стигнал до дъното. Никога не съм имал приятел, на който да мога да разчитам Едва ли някога ще се променя ей така. Само една жена може да ме накара да се променя, но дали ще срещна някога жената на сърцето ми

Случвало ли ти се е понякога просто от мъка да ти протекат сълзите. Да излезеш навън и по улиците изведнъж да ти потекат, просто сълзи от мъка, че няма с кого да се срешнеш. Да не искаш да живеш. На мен ми се случва напоследък доста често дори вчера вечерта.

Иска ми се да почна работа, иска ми се да се промени всичко, което съм изброил в началото. Искам да живея. Не съм се усмихвал от доста време. Но какво ли говоря и аз. Едва ли някой може да ме разбере какво ми е, какво чувствам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.