Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови  
АвторCтpax лoзe пaзи (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 10:23



Някой наясно ли е от какво са предизвикани тези страхове?
И още:

1)Може ли наличието на определен субект до теб в леглото нощем да те накара да не се страхуваш повече от мрака ?
2)Страхът да не бъдеш изтрит, свързан ли е с наличието на определени субекти, които искат с акта на изтриването да покажат, че владеят положението и превъзхождат по някакъв начин обекта, подлежащ на изтриване?



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Cтpax лoзe пaзи]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано05.11.03 10:29



Бъзла.



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Marina]  
АвторCтpax лoзe пaзи (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 10:33



мъжко съм! И въпросите ми са съвсем сериозни



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Cтpax лoзe пaзи]  
Автор Lili_Лили (ентусиаст)
Публикувано05.11.03 10:36



и мен ме е страх от тъмното, ама вчера като постнах една подобна тема, веднага ми я изтриха! Дано ти да имаш повече късмет! Успех!



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Cтpax лoзe пaзи]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано05.11.03 10:43



Може и вярно да си мъжко, но досега си се подвизавала като женско тук.

Още няколко въпроса:
1. Велик ли се чувства спамаджията като се опитва да доказва нещо си, което даже и той не знае какво е?
2. Да се забавляваш със нещастието на другарчето общочовешка черта ли е или само на определен тип високоеволюирали индивиди?
3. Модератора да казва ли кой е спамаджията или това ще му прозвучи (на спамаджията) твърде конфиденциално?
4. Спамаджията защо го е страх да се покаже, с който ник е познат? Така и така няма разлика в отношението на клубарите. Всички си те знаят, Лили !
5. Не си чак такъв център на вселената, че всички да ти се занимават с глупостите. Затова само аз!

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Lili_Лили]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано05.11.03 10:44



6. При всички случаи ли, човек който си разговаря сам (не със себе си) е шизофреник или има и изключения?

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.

Редактирано от Spiny на 05.11.03 10:46.



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Spiny]  
АвторCтpax лoзe пaзи (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 10:49



Ти пък кой/я си? И коя е тая Лили? Не ви знам, но аз и без друго съм нов тук!
Кой/и са нещастните? Аз също спадам към тях! На никого не се подигравам, а искам само да преодолея страховете си!



Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Cтpax лoзe пaзи]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано05.11.03 10:55



ок, Лили.
тая тема ще ти я оставя.
но всяка следваща от този род няма да бъде толкова на почит!
и няма и да обяснявам защо е изтрита
понеже си го знаеш пределно ясно

а за другите ще е ясно след този ми постинг.
успех в забавленията!

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит?нови [re: Spiny]  
Автор Lili_Лили (ентусиаст)
Публикувано05.11.03 10:56



по сто пъти ли ще се редактираш!? Ми то така е, когато мисленето не ти се удава от раз!
Това не съм го писала аз! Някой друг явно иска да ме топне и да ми разруши хубавия имидж!
От шизофреници не разбирам аз, ама по принцип зная, че всяко правило си има своите изключения! Та в тая връзка и аз мога да попитам:
При всички случаи ли, манията за величие на хора като теб е провокирана от нужда за компенсиране на липсващи качества, или има и изключения?




Тема Re: Страх от тъмното? Страх да не бъдеш изтрит? [re: Spiny]  
Автор Lili_Лили (ентусиаст)
Публикувано05.11.03 10:59



горкият човек, нямаш ли желание да му помогнеш да преодолее страховете си? Опитай се да усетиш колко е гадно нощем да си сам и тъмнината да те е сграбчила със зловещите си черни и страшни лапи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.