Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: в безизходицанови [re: Niky]  
Авторнeпporлeднocт (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 13:24



Истината не боли!Освен ако не копнееш да живееш в заблуда или с илюзиите си.Ако теб те боли от истината-СЪЖАЛЯВАМ ТЕ.
Според мен не е присъщо за нормален човек да се включва със заядливи коментари,които изместват темата ,замисли се ти (ако можеш ,естествено)?



Тема Re: в безизходицанови [re: gle_zla]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано21.10.03 13:26



ами разбира се, щом е лабилен - на боклука.
необходим е стабилен.

това са 2те крайности. между тях може да се разхождат колкото си искат насам-натам...при желание/общо...

ако липсва разбирателство, липсва всичко.



Тема Re: в безизходицанови [re: нeпporлeднocт]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано21.10.03 13:59




Явно проблема не е в момчето. Не разбрах за какво ме съжаляваш. И с какво изместих темата.
Просто искаш да разкараш момчето, щото ти (ВЪЗРАСТНАТА) нямаш нужда от него. Не ми изглеждаш много притеснена...освен за себе си.
Колкото до мисленето...твоята история, с която направо ни разтърси (горката, какво да прави с тоя мъж) е доста показателна по въпроса мисли преди да действаш.

Хайде. Другия път по -стар и богат.



Тема Re: в безизходицанови [re: нeпporлeднocт]  
Автор Taйнa (непознат)
Публикувано21.10.03 14:24



Имаше време,преди 10 години и аз исках да се самоубивам заради един мъж 12 години по млад от мен.НО когато видях че на него не му пука за моите мисли,разбрах че аз сама си вредя,повече отколкото някой друг може да ми навреди.И се събудих.Не си мисли че е толкова лесно да се самоубиеш.Само те манипулира и си играе с твойта съвест и с теб.Знам го от собствен опит,но не съм му досаждала много.Още първия път когато му казах че не мога без него и ще се самоубия,той ми каза че това си е мой проблем и него не го засяга какво ще правя с живота си.Като че ли ме поля със студена вода и изведнъж изтрезнях.Реших да живея напук на него.Та си мисля че на твоя човек му трябва нещо такова,за да го стресне.



Тема Re: в безизходицанови [re: Niky]  
Авторнeпporлeднocт (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 21:51



Да съм написала,че искам да го изоставям?Да съм написала някъде,че искам да се отърва от него,а?
Нямам комплекс относно годините си.
Още една причина да те съжалявам-вероятно заради възрастта ти плюс личностните ти особености единственият начин да привлечеш женско (или мъжко,знам ли) внимание, са паричките.И банално да звучи,не мога да се сдържа-не съди за останалите по себе си.
Защо ли си губя времето с ограничен нещастник като теб? Повече няма да ти гъделичкам его-то с отговори.
Take it easy, or anyhow you can ge it,man.



Тема Re: в безизходицанови [re: Taйнa]  
Автор dedligan ()
Публикувано22.10.03 01:18



Много е права госпожата! Зарежи го тоз ревльо! Нама страшно няма да се самоубие, не му стиска!


Смъртта ще дойде с мен!


Тема Re: в безизходицанови [re: нeщacтниk]  
Авторlce Tea (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 01:44



Spokoino, ti si nai-normalen



Тема Re: в безизходицанови [re: lce Tea]  
Авторнeщacтниk (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:03



Мислиш ли?
Я да питам Затворените хора към коя категория все пак спадат?
Като човек съм нормален, ама като характер, като начин на живот не мисля. То прекалено добър не е на добро

Както и да е. Повече няма да Ви занимавам с мойте глупости Просто ще Ви кажа едно сбогом и ще се затворя пак в мойта си черупка

Сбогом, някой ден може пак да се върна дано да съм станал поне малко щастлив до тогава.

Всичко най-хубаво и благодаря на всички, които са ми отговорили.



Тема Къде ще ходиш ?нови [re: нeщacтниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.10.03 09:07



Не ти ли е забавно тук ? Пробвай да отвориш малко черупката, макар че и тук боли, когато те захапят, не само на живо.
Я ме научи как се казва " сбогом ", че аз толкова пъти го казвам, но да можех и да го изпълнявам...



Тема Re: в безизходица [re: нeпporлeднocт]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано22.10.03 09:54



Опитай се да му разясниш , че със заплахите, с крайната си ревност, не показва колко те обича, а колко обича себе си и че това те отблъсква от него, а не те пре привлича. Искай от него да се държи като мъж, а не като малко дете, но ако ти го искаш като дете, проблемът не е само негов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.