Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хипохондриянови  
АвторPeacemaker (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 11:00



Не знам какво ми става, но от време на време ме прихващат някакви хипохондрични пристъпи. И най-малкото нещо да не е наред в тялото ми започам да се страхувам, че съм болна. И то не от какво да е, а от нещо страшно, неизлечимо. Честно казано вече много ми писна, но не знам как да се справя. Имате ли идеи?



Тема Re: Хипохондриянови [re: Peacemaker]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:22



да имам, питай Джунглата:)))



Тема Re: Хипохондриянови [re: Lili]  
Автор Champelovier (Мълниеносец)
Публикувано13.10.03 10:43



Много зле си Лили...гледала ли си филма "Усещане"?
Май не!
Просто си жалка...

No battle No victory


Тема Re: Хипохондриянови [re: Champelovier]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:51



в тази връзка усещам, че темата е предназначена за нея май:))) Не съм го гледала, но съм гледала друг: "Единствено за тъпотата няма лечение":)))



Тема Re: Хипохондриянови [re: Lili]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано13.10.03 11:10



Lili, можеш ли поне по една тема да отговориш по същество, без да си въобразяваш излишно, за кого е темата и без да се заяждаш глупаво...
...така ще покажеш на всички ни, че освен, че имаш някакви неоснователни претенции към хората от клуба...можеш да свършиш и нещо градивно, можеш да мислиш и положително, можеш да проявяваш разбиране и търпимост, които предполагам искаш да проявяваме и към теб...
...само на теб на ухото ще ти прошепна ;-)...свършиха се тези дето укротяваха опърничави..., хората вече нито време, нито желание имат за това...
...не се обричай сама на изолация...

Вярвам в чудеса!


Тема Re: Хипохондриянови [re: publika]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 11:26



аз преценявам на кои теми да отговарям и на кои - не. Не мога да огрея всички:))) Не зная, защо Вие всички си мислите, че Вашите отговори "по същество" ще имат някакъв положителен резултат??? Виждам, че дългото ти кибичене в този клуб не е довело до особен обрат.



Тема Re: Хипохондриянови [re: Lili]  
Автор Champelovier (Мълниеносец)
Публикувано13.10.03 11:34



Мисля че няколко души от този форум(или клуб) ти обясниха, по колко грешен път си тръгнала като ме обявяваш за тъп.
Не си мисли че ще ме трогнеш много...
аз може да търся повече забавление тук, но теми които по принцип са ми непонятни не зачеквам, за разлика от теб.

No battle No victory


Тема Re: Хипохондриянови [re: Champelovier]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 11:52



Ти май нищо не зачекваш, защото се интересуваш единствено от себе си:))) Е , няма лошо в това, стига да не е за цял живот!!! Това не е най-подходящото място за забавления:)))На мен н-мер, не ми е никак забавно вече, но тук научавам много нови неща за живота, старая се пребиваването ми тук да ми е от някаква полза, за разлика от твоето! Вече съм казвала - който няма съответното образование, не може да претендира за качеството на съветите си, нито аз, нито другите, защото дори хората, които го имат, трудно се справят!!! Какво остава за лаиците тогава??? Във връзка с едно по-предно конско, което ми бе прочетено от Публиката, ще ти кажа, че хора тук, които желаят да помагат все още ги има, но аз им се чудя как намират сили да го правят предвид всепрояждащата злоба на "пациентите" им!!!



Тема Re: Хипохондриянови [re: Lili]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано13.10.03 12:11



...от къде видя, Lili-нце ?...познаваме ли се?...имам някакви подозрения
, които може да се окажат верни, само съм много любопитна как толкова бързо успя да оправиш правописа...;-)
...мисля , че "кибиченето" ми все пак е довело до някакъв поне минимален обрат..., на такива като теб, които освен на себе си много държат да пречат и на другите, вече мога да кажа спокойно, без да се притеснявам, че някой ще ме сметне за невъзпитана и груба....ДГД..., това пожелание пък може и да те зарадва

Вярвам в чудеса!


Тема Re: Хипохондриянови [re: publika]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 13:06



спомни си за стаения гняв, който напира в теб и се опитай да го овладееш. Не съм те охарактеризирала аз така, я! Да, не се познаваме и не зная от какво е причинин той!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.