Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема na kakvo se dulji problemat miнови  
Автор SUPERMEN (jenkar)
Публикувано25.08.03 22:38



znachi ot niakdue godina,nemoga da si prikazvam sus jena koiato ne me privlicha,nenavijdam i me otblsukvat,daje za obiknoven razgovor kogato sa v komapniata i nekoi gie dovel,izbiagvam gi nemoagd a gi ponasiam,ave nbapravo ako ne iskam da spa s jenata nemoga da govor a snea,neiskam gnus ma e da govora napravo,ako me razbirate kakvo imam predvid,be to ako iam psiholog tuka shi razbere ko mi e problema.aide kajete kakvoe tova neshto,shtoto ima nekoi jeni deto nemoga da ne govoria s tiah a gi izbigvam,puk i se shi mis a naloji v jivota da govora s takiva jeni.kajete kuv e problema mi molia va.p[ozdravi na vsichki

ama mnogo si mi sladka be bonbon


Тема Re: na kakvo se dulji problemat miнови [re: SUPERMEN]  
Автор Kpъr (Sans Logique)
Публикувано26.08.03 02:11



не обичаш да те критикуват, затва...

ама то си има и това смисъл, ако извлечеш и от там...



Тема znam az che siaka grozna si ima krasiva priatelka [re: Kpъr]  
Автор SUPERMEN (jenkar)
Публикувано26.08.03 03:03



obache nemoga da si govora be,az seiozno pisha problema ne s ebuzikam.kaji ako moejsh neshto

ama mnogo si mi sladka be bonbon


Тема Re: na kakvo se dulji problemat miнови [re: SUPERMEN]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.08.03 09:05



По някаква причина ми се струва , че подсъзнателно си приравнил "разговор с жена"="спя с жената"( не като желание, а като последствие от разговора), затова когато се опиташ да говориш някоя, която не те привлича, в съзнантието ти се задейства асоциация, че спиш с нея - това те отблъсква и плаши. Може да има и още някакви неприятни спомени прикачени към същата асоциация.



Тема Re: na kakvo se dulji problemat miнови [re: lmBlack]  
Автор Vaia (непознат )
Публикувано31.08.03 14:14



Здравей!
Не можеш да искаш от себе си разговорът с всяка срещната да ти доставя удоволствие. Все пак в ежедневието си в повечето случай общуваме с хора, които не са ни особено приятни, нали? Въпрос на мобилизиране е да не се замисляш за секса с всяка дама, с която общуваш. Хората не са виновни за това какви са се родили, красиви, грозни, слаби или пълни. За всеки влак си има пътници. Решението на този проблем е вътре в теб! УСПЕХ!



Тема vij segaнови [re: Vaia]  
Автор SUPERMEN (Sexmagnit)
Публикувано01.09.03 05:48



az se zanimavam s huabvi jeni samo.ako jenata srshtu men ne e sladka a darechem e pulna ili groznichka nemoga da govora s nea,gnus ma e siakash,otbluskva me i mie protivna,siakash en govora s chovek a s chevekopodobno,izpitvam nenavist kum takiva jeni,mrazia gi neiskam da gi vijdam

gadjeto e za prestij,tupkachkite za udovolstvie


Тема Re: vij segaнови [re: SUPERMEN]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано01.09.03 08:53



Добре. Да речем , че говориш с някоя жена в нета, без да я познаваш лично, не знаеш как изглежда. Тя е интелигента, забавана, разговорът с нея е приятен и разнообразен. Според теб, каква е гаранцията , че тази същата жена е квасавица ?



Тема Re: na kakvo se dulji problemat miнови [re: SUPERMEN]  
Автор Velocity (try everything)
Публикувано01.09.03 10:29



Виждаш жената, не като личност, а САМО като сексуален предмет.

На много жени им е тъпо да говорят с мъже от твоя вид....ограничени са - 'се едно, че пред теб стой един огромен пенис, а не човек ... Та не знам за какъв SUPERMAN се виждаш - тук дето съм по-скоро може да изглеждаш като, WANKER!

Та не се фиксирай тол'ко много на какво мислиш и чустваш за жените - и те мислят и чустват, и твоя сорт не би се нравил на много...

Просто те е страх от жена... по-добре ти да я отблъснеш, или да я желаеш сексуално - отколкото да я виждаш като личност която сама може да РЕШАВА, да има собственни мнения и желания .... Това е защото в такъв случай тя би могла,например, да ти каже че, ни си никакъв 'Супермен' а боклук в леглото.... схващаш ли??? Докато жени са само две категории за теб (привлекателини и отблъскващи) ти си поддържаш комфортната илюзия, 'Superman', че имаш контрол върху тях...



Тема Re: na kakvo se dulji problemat miнови [re: Velocity]  
АвторSeksi (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 05:42



Ti mai ne razbirash myjete mnogo dobre. Nie vsichki priemame jenite za seksualni obekti. Kvo sega kato vidia gotina madama, znachi ne triabva da ia gledam i ne triabva da otida da ia zagovoria li, che sluchaino moga da i narania chuvstvata. Ebasi i glupostite. Sreshtal sym dostatychno jeni, koito nikoga ne biha i poglednali niakoi, koito ne gi privlicha i ne im grabva vnimanieto. Supermena niama problem, az syshto ne govoria s jeni, koito namiram za ne privlekatelni. Za mene vsiaka komunikacia s edna jena triabva da e seksualna (osven s maika mi razbira se) i ako niama shans da e takava, prosto ne govoria.



Тема krastavite se nadushvameнови [re: lmBlack]  
Автор don_Pablo (новак)
Публикувано02.09.03 17:59



az mgoa ti akja koi sa 3te jeni ot dir.bgf koito sa krasivi.drugi nema.ne enmgoa ti kaja ama gi znam.a tuk si govora sus siaka zahsotot ne e vijdam,ama vida li a.........naloi ti akzvam rkasavici te gi rabiram shtoto sa anduti kato men,i dori da gi provokirash viangi sa takvia kvito pzonavam realno,abe znam akks e durji krasavica i obiknovena jena,edna obiknovena jena nikoga enma da se anduva taka akkto enda rkasavica,abe mgno lesno gi razlichjavam i anistina si e taka..AMAA TUK NE GI VIJDAMV LICE,ako gi vida i ne me kefiat v lcie,izbiagvamd a si psiahs tiah tuka

chochko lazi... lazi...v shundata ti shi polazi



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.