Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема В отговор на хахавия мним "хакер".нови  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано16.07.03 12:20



По

негов постинг.

Урод смарангясан, за твоя информация не съм се вманиячавал като теб да следя всеки откъде пише, освен ако не ме е накарал с нещо да се усъмня, че представлява заплаха за клуба със спам или крайна непресторена простотия. Примера съм го дал единствено и само заради теб, защото макар да са други средствата престъплението е от същия вид. Ти си същия перверзен нерез психопат, само дето друго те надървя. Разбра ли ме говедо тъпо?

Изхвърлил бил Гетсби ?! Ха ха ха ! Изхвърлил си на дядо си мухлясалите цървули! Гетсби го отказа овчедушието и неразбирането бе комплексар смотан , щото малцина схващат обратния му словоред и “тънкия” му немски “хумор”. Ама нали все се изживяваш като спасител “ти си го изхвърлил” ... ха ха ха ха , баси смешника дето си. По същата причина си си въобразил преди време , че именно ти си спрял Оро да пише в клуба. А бе малоумник овчеглав, не ти ли мина мисълта, че всеки бан показва причина на баннатия, а на Бат Оро му пишеше “Поради систематичен спам”. Както винаги подценяваш всички останали заради прекомерното си его. Оро може да е цигулар, но това не го прави чак толкова прост и винаги е знаел на кого да “благодари” за бана( Нали така приятелю Оро? Цунки! :-) ). Не съм го коментирал в клуба, както не съм се хвалил колко спам съм изтрил, защото според мен не е съществено за живота, а и не е кой знае каква гордост. Много по-важно е да се остави някаква добра нова идея в главите на хората, ама к'во ти обяснявам на теб, твърде си ограничен за да ме разбереш...
Ама много си тъп значи! Това дали бъркаш или не, няма никакво значение. Самото ти присъствие и претенциите, че шеташ безнаказано в клубовете, които ползват общ ключ с всички останали услуги на дир-а го компрометира пред потребителите във всички аспекти. Но къде толкова ум в малката ти куха гаванка, та да се сетиш :-))?
Аз като съм го трил и банвал Оро съм бил избран и решението ми е било потвърдено от клуба ясно и категорично, а ти бе фий сплескан какво на майка си си търсил, та да се намесваш ?
Като споменах майки, я кажи ти като си толкова отворен и все си казвал какво си трил, я кажи кой премести темата на Тео за майките и не си каза?
Добиче подло, ма много се вживя бе ! И как си вярваш само ! :-))) Бил пуснал спам за доброто на клуба видите ли:-)) . Оправдания ли си търсиш , нещастник скапан ? Аз спам някога пускал ли съм? Сигурно 99% от пишещите в клубовете никога не са пускали смап, но нали ти си върха, за теб е оправдано. Кретен смотан!
Баща ти е педераст бе неудачник, щом майка ти се опряла до магарето на което мязаш да я заплоди! :-)))
Каза “ кога уя ми мо беше опрел о газа “ :-)))) Ха ха ха ха . Бил си си го опрял в мръсната уста, ама нали все гледаш и бъркаш в чуждата паница , а мижаш като минаваш покрай огледала, не можеш да видиш в какъв задник си се превърнал, изрод неден. :-)))

Чудя се дали освен всичките ти “качества” си и подла страхлива свиня, която не и стиска да обере плодовете на прегрешенията си ... Или ще проявиш поне малко смелост и ще застанеш с истинското си лице?
Само с “едно пищималче на предното гъз” си останал, личи ти кой си дори когато пишеш със задника си, поне си признай , а не както обикновено да оставиш някой друг по-смел и честен да сърба попарата дробена от теб.

Не съм чак толкова себичен като теб, за да си помисля , че аз ще те изгоня скапаняко :-). Клубът те отхвърли, ще те отхвърли и целия Дир, защото си ненужен никому, но се изисква време за да се осъзнае ! Сам си си виновен! Неудачник жалък!



Тема Re: В отговор на хахавия мним "хакер".нови [re: lmBlack]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 14:43



Определено вече ме е срам да се нарека част от тоя клуб.
Затова и няма да го направя.

Успех в борбата!

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Не ти ли омръзнанови [re: lmBlack]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано16.07.03 14:59



да предъвкваш едно и също?



Тема Re: Не ти ли омръзнанови [re: Smile]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 15:03



Той не е спамер, не го загатвай дори!

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Re: Не ти ли омръзнанови [re: Smile]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 15:06



А ти май наминаваш към клуба само за да подкрепиш поредния кандидат-модератор?



Тема Както казах....нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Theo (besen)
Публикувано16.07.03 15:07



...клуба не се нарича "Ветеринарна психоанализа и терапия", та да се идентифицираш с него. Освен това, специалисти орнитолози не посещават клуба.

Тео



Тема Re: Не ти ли омръзнанови [re: Ay,ти]  
Автор Theo (besen)
Публикувано16.07.03 15:08



мене не ме беше подкрепила. Голяма тъбарка е тая Смиле.

тео



Тема Re: Както казах....нови [re: Theo]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 15:11



Я дай малко по-завъртени думички, че тия взех та ги разбрах, моля !

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Re: Не ти ли омръзна [re: Theo]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 15:12



Сега като помисля - ами че тя и мене не подкрепи!?!

Абе защо са ни на нас патерици?



Тема Мнеее [re: Ay,ти]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано16.07.03 15:16



доста редовно ви чета. Още не съм много наясно в междуличностните отношения и гледам да не вземам пристрастия. И имам проблем, който искам да подложа на размисъл, обаче май не виждам смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.