Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Но аз очаквам...нови [re: Theo]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 18:22



О, милото. Не знаех, че си толкова влюбен, че да си въобразяваш вечери на свещи с мен . Освести се, мило .

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Re: п.с.нови [re: Лъчeзapнa]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 18:37



Но и ти не отговори на въпроса ми за шута и палячото.

Последните събития ме карат да мисля, че т. нар. Краля :) сигурно е глух и доста самовлюбен и няма нужда от шута, даже напротив /то и ПЪТника недвусмислено ме зашлеви с това откровение - недвусмислено, защото съм тъпичка, да не взема да го разбера погрешно/.

Наистина ли не знаеш за какво говоря? И наистина ли не отличаваш ироничния намек от действително ГРУБИЯ тон?


Уморих се да давам примери - отново ще бъда обвинена във всеобхватна злоба, а /както видях от постинга ти към друг/ - и в спам.



Тема Re: п.с.нови [re: Ay,ти]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 18:54



O, da! И в спам!
Е за това не ми се говори и на мен. Защото никой не го е еня кой какво казва и никой с никой не се разбира. В спам ще те обвиня, ако един вид повториш нещо, така ли? Точно защото различавам, виждам когато нещата са различни! На Блек определено си е спам, а твоето би било пример, обяснение, опит да разговаряш (хих, не го приемай като гавра това последното - казвам си, защото веднага може да се хване в такъв аспект, пък аз не го влагам :)

Честно да ти кажа, напоследък виждам само ДЕЙСТВИТЕЛНО груб тон, изразен в иронични намеци бол.

Какво за шута и палячото? За теб имам впечатление, че си интелигентен човек. Но също така си преминала границата на добронамерената истина, т.е. истина, която казваш за да има някакво развитие и полза за отсрещния (демек мотива да правиш нещо е важен, според мен). Забелязвам повече подигравката, пък било то и истина. Защото и на истината може да се подиграеш, а знаеш, че въпрос на възприемане е дали ще уязвяваш отсрещния с някаква истина за него, защото това било "неморално" примерно, или ще си му кажеш истина, без да влагаш обидния подтекст...

Извинявай, че пак ги овъртях , знам че не обичаш като пиша завъртяно, но аз пък така само умея да се изразявам - прекалено много са аспектите, за да ги хвана всичките, пък понеже ми се иска и отпрашвам по един или повече, пък докъдето стигна :)

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Re: п.с.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ()
Публикувано16.07.03 21:10



Слушай кво. Не се самоцензурирай...
Най-добрите неща стават с емоция и няма соъбразяване в тях.
Ама ква била Ау,ти, ама къф бил не знам си кой си - бе, я у лево. Говорим си, но чак пък толкова... Каквото си мисли твоето сърчице и то е преценило, че трябва да си каже и то тук - да си каже... Толкова вече няма значение, че си струва да си по... Даже повече!
Ако искаш нещо си - кажи си. Тръпката е стократна. Кажи й - Ау, ти - леле, колко си зле, леле колко далеч... Леле, как ти се ще... И т. н.
И тя нещо ще ти каже и ти пак по същия начин. И така.

Acropolis adieu


Тема Re: п.с. на п.с.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано16.07.03 22:15



Хич не се залъгвай, че е по-интелигентна или по-добра от тебе. Просто има по-остър език. А в действителност е много по-груба, колкото и да се опитва да списва тук контролни по литература. Уфи е права: ще и се, но няма.



Тема Re: п.с. на п.с.нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 23:19



Има нещо. На мен много ми напомня на някой, който ми правеше (не на мен лично, но достатъчно лично засегнато все пак от друга страна) мръсотиите (заветна борба за идеологии по неправомерно противен начин) в оня клуб, сещаш се кой, дето го закрихме. Защото там ги правеше един човек, чийто един от никовете също така беше много добър литератор, а и по сарказъм много напомня. В прав текст Ау, ти каза, че не е писала никога с въпросния ник. Направих далечна сверка, която нищо не може да ми покаже. За момента не мога да го проверя категорично, така че се налага да й вярвам. Това не означава, че не продължава да ми напомня. Което хич не говори добре в моите очи за нея . Но пък никога не съм била крайна, та дори и същия човек да е - пак нямам нищо против нея, само ще знам какво да очаквам и къде да не се навирам!
Освен това интелигентността понякога е страшен капан. Паяжината на Арахнето... омотава истината.

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !

Редактирано от Лъчeзapнa на 16.07.03 23:34.



Тема Re: п.с.нови [re: yф]  
Автор Лъчeзapнa (!)
Публикувано16.07.03 23:23



Вярно е това за самоцензурата. Може би се опитвам да съм добричка, когато всъщност не съм ;). Хмм.. ще се науча някой ден!

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи !


Тема Re: п.с.нови [re: Pineapple]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано17.07.03 09:12



за коя истина говориме хайде да уточним.. истината на натрупания опит.. истината на аэа.. истината на кой от всички тук.... леле колко много истини хайде подреждай ни в редица.....



Тема Уфи е права :))))нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Theo (besen)
Публикувано17.07.03 10:41



тук стана сплетня от баби и дедовци с претенции. Егати аналитика, нищо общо с действителността. Опасността да отключиш допълнителна симптоматика у твоите горки пациенти е огромна и сигурно често ти се случва. И не е чудно, че бониците се задръстват от занемарени пациенти преминали първо през частните кабинети на полуграмотни, медицински неграмотни люде.

Тео



Тема Re: Уфи е права :))))нови [re: Theo]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано17.07.03 10:59



Ти откога започна да употребяваш думи като "медицински" и "аналитик", бе мамин? След трактатите ти за кенефите и пръдните това звучи чак нечовешки в устата ти.

1/ Аналитикът няма пациенти, а клиенти. Колкото и да не ти се удава мисленето, със стотина пъти повторения можеш да запомниш поне една нова думичка правилно.

2/ Мои клиенти не са попадали в клиника. Напротив: половината ми от клиентите идват от болниците. Което не означава, че лекарите са лоши - не съм безотговорен и глупав като тебе да твърдя подобно нещо.

Но какво ли да обяснявам на човек, за когото жените са или баби, или гъски, или лели, или домакини и който се заканва непрекъснато да налага женския свят с черпак, с метла и пр.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.