Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема анкета относно модерирането:нови  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано27.05.03 19:25



1. да има ли модератор в клуба?

2. ако 'да'- кой?
/ако 'не'- ясно/

мисля, че три дни са достатъчни за провеждането на тази анкета, така че на 30.05. 2003 г. вечерта ще преброя мненията ви.

/темата ще бъде статична до тогава/

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: анкета относно модерирането:нови [re: Ariella]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано27.05.03 22:08



много ми се иска да заема някаква позиция по темата ти, но честно казано ми е много трудно, защото напоследък наистина загубих предстаа каква всъщност е функцията на модератора тук?
Аз лично нямам нищо против някой да се .......хм...."грижи" за ....реда, ама ми се иска предварително да знам как ще го прави.
Честно е , нали?

Лесно се поддавам


Тема Каке,нови [re: Ariella]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 23:00



Здрасти.

Тео



Тема Re: анкета относно модерирането:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.05.03 23:09



Според мене в клуба трябва да има модератор и ти не си достатъчна.
От практична гледна точка.
Ти влизаш само вечер.
Необходимо е да е човек който да може да влиза и през деня, дори само ако се налага.
Т.е. според мене трябва още един модератор.
Обаче не знам кой да е.
Ако измисля, ще напиша пак постинг или ще се присъединя към нечие предложение.

П.П. Ако не се намери подходящ човек с който да споделиш модераторството /аз май наистина не мога да измисля такъв/ трябва да си останеш само ти. Това е моето мнение.

Редактирано от Marina на 27.05.03 23:20.



Тема Мери..нови [re: Marina]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 23:57



..Що бе? На Блек какво му е?

Тео /изумен/



Тема Re: анкета относно модерирането:нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано28.05.03 01:20



1. da
2. Leos



Тема Re: анкета относно модерирането:нови [re: Kpъr]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 03:21



Я да се пръждосват всякакви "моди" от клуба и без това тук е една долна кръчма и няма нищо общо с психоанализата.



Тема Re: Мери..нови [re: Theo]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано28.05.03 07:22



Отказа се от модерирането, мило.
Това ми има на Блек.
От два дена само Ариела е модератора.



Тема Re: анкета относно модерирането:нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано28.05.03 10:58



...има нужда от модератор..., от възпитател няма нужда...
...тъй като виждам, че Марина те е обявила за модератор, длъжна съм да и напомня, а и на теб, че ти беше избрана от Блек(не от клуба) за помощник...и този избор доколкото си спомням беше приветстван единствено от мен..., за което поемам отговорността си пред другите участници, че може и да съм ги подвела
...това, че имаш собствени възгледи за самия клуб и модерирането, и се опитваш да ги налагаш(и успя в известен смисъл) от позицията на "отговорен" фактор, те прави неподходяща за модератор...
...да...клуба може би има нужда от модератор, но модератор - чистач... обективен, с чувство за търпимост, но и с ясна представа, какво трябва да изтрие и какво - не,... без хипертрофирано чувство за власт, непогрешимост и лично отношение...и с достатъчно смелост и аргументираност, да изтрие неподходящото и неприемливото
... и тъй като ЛеоС и Блек единствени според мен отговаряха на тези условия , повечето от участниците напуснаха или идват епизодично в клуба, а други поради заетост не могат да изпълняват тези задължения,... подходяща кандидатура за сега нямам и мнението ми може да бъде тълкувано като отказ от модератор...
...ако пак ти се струва, че нищо конкретно не съм казала, ...мога да дам специално за теб допълнителни разяснения ...
Вярвам в чудеса!

Редактирано от publika на 28.05.03 11:31.



Тема Усещам...нови [re: publika]  
Автор Theo (besen)
Публикувано28.05.03 11:02



...развихрянето на драма. Любимото ми!
Приветствам всяко нещо което води до сблъсък на мнения и размяна на флуиди.

Тео




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.