Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ?!нови [re: :)))]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано13.03.03 05:54



Може ли да има неизвратена причина да убиеш ?



Тема moje...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 07:35



vsichkite ubiistva po romanite (osven na ujasite) sa porodeni ot takiva prichini. haidutite edno vreme sa ubivali turci, ne shtoto sa izvrateni, a shtoto e bilo voina. tova e samo edin primer... da ubiesh za svobodata si, e syshto takyv. na taia tema moje da si govorim oshte 2 meseca, i pak niama da se izcherpa...



Тема Re: moje...нови [re: :)))]  
Автор Лъчeзapнa (grey)
Публикувано13.03.03 09:52



да, въпросът беше за поставения ти пример и как всички, които ти разискваха по примера и фантазираха се оказаха психопати
те тва имах предвид



Тема Re: moje...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 10:42



da, spored tvoita logika vsichki sa psihopati. i moje bi tova e viarnoto reshenie... no taka ili inache nekoi "umnik", deto go e izmislil toia vypros, schita, che samo pri opredelen otgovor spadash kym kategoriata na psihopatite. osven! osven ako tia ne e ubila ot revnost, kakto povecheto kazaha. spored men, ako ubiesh ot liubov ili ot revnost, pak ne si psihopat. ama znam li...



Тема Re: testche...:)нови [re: lmBlack]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано13.03.03 10:50



Оооо аз съм най-върлата противничка на цигарите, страшно ме дразни цигареният дим, никога не съм пушила и карам всички около мен да не пушат, абе имам си аз една клауза.....ама нещо още никой не съм отказала от цигарите. А и кафе не пия, а диети никога не съм пазила, поради факта, че съм 44кг от 8 клас до сега. Абе късметлийка съм си.
Та така до моята терапия..............секс и обувки.

Ако една жена не може да направи грешките си чаровни, тя не е никаква жена.

Редактирано от Ginger. на 13.03.03 10:53.



Тема Re: testche...:)нови [re: :)))]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано13.03.03 11:05



Даа....хммм........ има логика в отговора ми, ама този откровен отговор прави ли ме леко.....далеко...психопат/ка???!!!


Поздрав

Ако една жена не може да направи грешките си чаровни, тя не е никаква жена.


Тема Re: testche...:)нови [re: pitasht]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано13.03.03 13:29



Благодаря за поздравленията!

да се поставиш на мястото на другия, да видиш нещата от неговата гледна точка и да го разбереш е много важно, не само при разкриването на серийни убийци


нямаш ли други подобни задачки?


The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch


Тема Re: testche...:)нови [re: pitasht]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.03.03 14:15



Защо ли?
В предишния си живот сестрата е била майка на другата сестра, която пък е била етърва на сегашната си сестра и тогавашната етърва на сегашната си сестра тогава е правела редовно секс с мъжа на сестра си и я отровила с развалена извара от козе мляко, която е жънела на нивата всеки ден. Тогавашната зълва, сега мъртвата майка също е одобравяла тези връзки и е помагала за секса. Така кармично са се оплели и си ходят от прераждане в прераждане все заедно и се убиват една друга, освен това сега, не е вече тогава, въпреки че тогава е сега....и аз какво...да седна да рева за тях ли?

Сега вече съм доказал тогава, че ускорената скорост настига времето и когато го изпревари то върви назад, сега доказвам, че физическия принцип е пренесен от духовния, както че едни и същи принципи се ръководят и влияят от различни закони, което означава пък, че всичко което ти виждаш и знаеш не е само такова каквото си го мислиш.
Направо ми кажи какво искаш да си мислиш за мен от това тестче, за да зная какво да правя, какво го усукваш така...казвай направо, какво ти пречи да ме мислиш за готин дори и да не е така, след като шанса ти да знаеш Истината ти е минимален дори и с тестчета?
И така и така ще си в заблуда-поне си я избирай..какво е това с тестчетата...насилствена самозаблуда с цел убедително да си повярваш..това е мазохизъм..какви са тези наклонности

Редактирано от ПЪTниk на 13.03.03 14:28.



Тема mnogo iasno za6toнови [re: pitasht]  
Автор corny (непознат )
Публикувано13.03.03 15:10



tozi test 6te e ne6to interesno mai jenata e ubila sestra si,za6toto q e izprevarila i ne samo 4e e zagovorila maja na pogrebenieto,a dori misli da se omaji za nego.



Тема Re: testche...:)нови [re: pitasht]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано13.03.03 20:07



ХА!! не е най- логичният, а първият отговор, който хрумва на човек..на мен ми хрумна също, обаче като помислих ЛОГИЧНО, реших, че ако го вижда за първи път на погребението на майка си, това не е някой близък роднина- тогава защо да ходи на погребението на сестра и??
ако е някой супер неизвестен 18ти братовчед- едва ли би разбрал за погребението, ако е бил любовник на майка и, защо да ходи И на погребението на сестра и??!
наистина само първосигнално мислене би избрало тази причина...

.......за какво ще си говорим.......

Редактирано от Ariella на 13.03.03 20:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.