Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ne znam kakvo da praviaнови  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 21:59



zdraveyte,
imam priatel ot 7god.
dobar e v legloto i dobar chovek.
Obache;
goliam egoist
mnogo nerven(a kogato e iadosan e neponosim)
s dosta goliamo ego (i estestveno mnogo obicha da komandva)
Ta veche dosta mi se sabra(dosta obidi,dosta vikanici i karanici,dosta maka)
A nay-strannoto e,che go obicham- i to mnogo.
Ne iskam da go ostaviam i do sega sam se saobraziavala s nego i sam otstapvala,no veche niamam sili (nervi).
Ne se chustvam dobre,stanah zatvorena i veche ne moga da obstuvam svobodno s horata.
I neznam kakvo da pravia????????



Тема Re: Ne znam kakvo da pravia [re: B]  
Автор lmBlackМодератор (Хладнокръвен)
Публикувано01.03.03 00:39



Щом го обичаш , защо не опиташ да го направиш такъв, какъвто искаш да е(или поне добро приближение) ?



Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: B]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано01.03.03 13:16



ако той си е същият, както преди 7 години, то сигурно ти си се променила..защото този тип хора, какъвто е той, не би могъл да издържи толкова дълго време с човек, който не го допълва- а това означава- пасивна жена, манипулируема, не много уверена в себе си, с не много голямо самочувствие и очаквания..може би си била такава, но явно си се променила..можеш да му намекнеш тактично като за начало, че си израстнала и трябва да се съобрази с това..дали ще го направи зависи от това, дали въобще притежава някаква пластичност и възможност за промяна, или е твърд (ригиден)..защото рискуваш и за него важността на покорната жена да се окаже по- голяма от връзката ви и да се разделите..
можеш да започнеш сега, докато все още си способна да го направиш като игра, без да влагаш много нерви, или да изчакаш още, докато ти прелее чашата и няма друг начин за комуникация, освен хард скандалите..ти избираш..

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: B]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 17:54



postavi chuvstvata mu na izpitanie. razredi sreshtite si s nego, razredi i polovite kontakti. toi vednaga shte useti promianata i sam shte doide pri teb za obiasnenie. ako obache se hvurli v lud skandal i nastoiava na svoeto nezavisimo dali na teb ti se iska ili ne, prosto shte triabva da razberesh che toi niama chuvstva kum tebe, a samo te izpolzva zashtoto taka si go nauchila.
pomisli si dobre dali znaesh kakvo iskash ot nego, ti si protivorechish v opisanieto mu: dobur chovek, goliam egoist, obicha da komandva, obijda, kara se...
Za men egoista, komandajiata i skandaljiata ne e ravno na dobur chovek!
Dosega ne ti li e predlojil brak? Vse pak 7 godini si e mnogo vreme.



Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: B]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.03.03 19:47



намираш разлика между него и другите хора.

това може да помогне срещу затварянето ,но не и като цяло...

защо не искаш да се виждате само по 3-4 часа дневно, или дори по-малко? това с какво притеснява...



Тема Re: Това ми прилича нанови [re: B]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано04.03.03 18:20



тероризъм, така, както го описваш. Определено с твоето "do sega sam se saobraziavala s nego i sam otstapvala,no veche niamam sili (nervi)" не ми се струваш от типа, способен да живее 7 години с подобен звяр. Обратното на това, което твърди Ариела(макар в други случаи да е права), характерът на твоя приятел определено се влошава от отстъпчиви и съобразяващи се с него хора. Не знам как го обичаш, но тия 7 години трябва да са били някакъв ад. Ако си нежна душа, най-добре не се мъчи с такъв костелив орех - да знаеш, че има и други типове мъже. От друга страна, ако толкова го обичаш, ще трябва да приемеш, че той е груб по природа и да не му позволяваш да проявява тая грубост спрямо теб. имам чувството, че няма да можеш. Защото за да го направиш, трябват няколко неща:
1. Абсолютното съзнание, че НИКОЙ няма право да те оскърбява, още по-малко човек с претенции да е твой човек,
2. Абсолютния кураж да му покажеш това ясно и категорично един път завинаги,
3. Абсолютната готовност да си тръгнеш, ако не те разбере напълно, един път завинаги.
Понеже ми се струва, че си много отстъпчива и толерантна, се опасявам, че ти предстои мъчително съжителство с все по-озверяващ от твоята безхарактерност и търпеливост грубиян.
Грубияните са силни характери, те търсят, искат и уважават само съпротивата.
Последно предупреждение: ако нямаш качествата да окажеш качествена съпротива, не се пробвай- най-вероятно е да го предизвикаш да те набие и всичко ще продължи по старому.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: B]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано06.03.03 01:24



убий се, после убий и него, направи го както би направила едно много важно нещо в живота си. Едно - за да не ти става навик, после можеш да решиш че трябва да убиваш и приятелите си (ако имаш такива все още). За момента ако ще го сравнявам с истинско убийство ти си хванала ножа и го оглеждаш. Следващата стъпка е да си премахнеш главата - тя е най-вече просто средище на физически сетива, никаква реално нужна част от теб, както прозорците не са реално нужни на сградата (а понякога на хората вътре).

Да, накрая - всичко това изобщо няма връзка с физическия свят, а само с умствено-психическия. Пиша 'убийство' защото процеса води до качествени промени от същия порядък, както и смъртта.

<..

..>

Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: tia]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:59



Ami az jiveia s nego,
i niaksi ste mi e trudno da razredia kontaktite.
Vinata e moia,che ne sam obesnila kato horata,no steshe da stane mnogo dalgo:))
A dobar e:
vinagi ste pomogne na chovek
ne e skapernik
ne e zloben
i t.n.
No e dosta zle s nervite,kagato e iadosan za nesto- e togava ne se tarpi.
I togava (samo togava),vika i se kara. Prosto e sardit na celia sviat.
Mislia si, che az prekalonno mnogo sam stanala zavisima ot nego.
Vsmisal,kogato toy ima problem seedno e moy problem.
Dosega ne sam bila taka otdadena na ( i blizka s) edin chovek i may tova me pritesniava.



Тема Re: Това ми прилича нанови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 14:22



Mislia,che barkate.
Pak da kaja,che az sam kriva che ne obesnish kakto triabva,no steshe da e mnogo dalgo.
E sega malko za men. Vinagi sam imala prodaljitelni vrazki (poveche ot godina).
Do sega nesam bila tolkova zavisima (izcialo otvorena,otkrovenna) za edin chovek.
V predishnite si vrazki vinagi sam bila silnata,vzemastata reshenia.
Bila sam tolerantna,no ne tolkova mnogo,t.e. prostavala sam edin,dvapati i tretiat pat slagam kray- edinpat zavinagi i kategorichno.
Sachustvala sam im,no problema si e bil tehen- a tuk ne e taka.
Veche go napisah,no pak ste go povtoria; negov problem- moy problem.
Kara se samo kogato e iadosan, a v ostanaloto vreme e edim mil i dobar chovek.
Tova ne go razbiram,kak stava- no e taka.
Saznanieto si go imam i sega i sigurno za tova pisha tuk.
Prosto mnogo dobre vijdam,che ima i drugi maje, dosta po-golemi zverove ot moia i po-mili ot moia.
Vaprosa e tam,che za men ima edno mnogo prosto reshenie:
kazvam edinpat,che taka nemoje i che ne mi haresva i vtori niama da ima,
stavam i si tragvam.
Da ama dosega se taka sam pravila, a ne sam tarsila reshenie.
E sega iskam da go potarsia.
Kak da napravia,che da se opraviat nestata i bez kray.
Priznavam che ste mi e trudno da jiveia bez tozi chovek, no ne i nevazmojno.



Тема Re: Ne znam kakvo da praviaнови [re: screamBoy]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 14:26



Blagodaria za saveta:)
No po-dobre da si otida.
Oste ne mi se umira:)
I vse oste imam piateli.
I tezi koyto sam imala i novi.
No pak ne sam sturiat chovek koyto biah.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.