Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Всъщност сега видях този отговорнови [re: Ay,ти]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано25.02.03 18:21



да, слънчево е..
разходих се- ходих да видя джи пи-то как е, тя като разбра, че не съм пила 2/3 от лекарствата, които ми е изписала, понЕчи да вика, но аз и се усмихнах блажено и...ми се размина..
а сестрата прилича на ангел или русалка...с пухкава руса коса до под кръста и огромни очи с извити мигли, и се облича в прилепнали дрехи, а минава 45 поне- страхотна е :-)) те са работили с деца преди и сега също де, но са идеалните личен лекар и сестра за мен...имам чувството, че след работа само помахват с някакви вълшебни пръчици и се прибират в приказката си..
..после се наградих заради рекордното подобрение (без лекарства!!) с нов панталон..тъмно зелен, от тежък, леко ластичен плат, малко разкроен надолу...много добре ми седи....но на това слънце....не ми се прибираше още...седнах в една сладкарница "Дайски" на тирамису и лаваца...на съседната маса двама мъже убеждаваха млада майка с малко дете, доколкото разбрах- самотна майка, да замине някъде с тях, защото единият много я желаел..тя беше навита..
а аз си седях така, че да ме облива слънцето- облечена в светли дрехи и с новият панталон, естествено ;-)...и се чувствах блажено...докато някакъв младеж не реши да седне на масата ми и леко ме притесни, и се закашлях...а това е кофти, защото ми е трудно спирането..може би и защото не се сдържах да не запаля една цигара, а и той беше симпатяга и пиеше, доколкото видях чай и някаква торта си беше взел..симпатично е да видиш някой така спокойно да си блаженства в слънчевият следобед...безметежно...хората си живеят.....та както и да е, изчезнах бързо, то и слънцето започна да залязва......обаче да, хубаво време днес...

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.02.03 18:46



Добър вечер, скъпа приятелко.
И аз благодаря за доверието...всичко това ме задължава, приятно ме задължава към теб. Никога няма и не мога да си позволя да излъжа или да ни съм искрен с човек който ми вярва и ми се доверява.
Май мога да го правя, когато се наложи с другите видове човеци, но нали е много по- лесно да се обичаме и вярваме отколкото другото.
Прекалено си чувствена ти, прекалено, как издържаш не зная.
Ти ме познаваш вече добре и затова мога да си позволя да говоря всичко с теб, та затова искам да те попитам: Можеш ли да играеш ролята на простачка? Такава роля според мен много ще ти бъде полезна-полезна за теб и за околните които те познават.
Хайде стресни ги малко....тези обстоятелства, не човеците, а обстоятелствата които искат да сме възпитани, културни, изискани и да страдаме...обстоятелствата ли искат това от нас или ние ?
Малейййй пак се размислих, като си помисля как наглостта, вулгарността, простащината притискат чистите, чувствените хора и се питам защо и аз да не ползвам умишлено техните методи за притискане....макар че не съм такъв човек
Кажи, моля те, според теб може ли да се ползват "долни" методи без човек да е долен?
Нещо такова исках да ти предложа, но моля те не срещу мен, аз съм от добрите, защо да ми нанасяш болка?
Цууууунк....
Не се смей, въпросът ми е много важен, значи става дума за това дали човек може да ровичка в мизерията без да се омърси?
Според мен, не може да не може!
Стига съм се пазил от мизерията, дай я тук!



Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: ПЪTниk]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано25.02.03 19:12



дали мога да изиграя ролята на простачка??
в мен има някаква част, която е просташка, както и във всеки..тя не е част, която се ползва ежедневно, защото е предимно като защита срещу простаци..но ако трябва да я извадя само като роля, като игра, предполагам, че бих могла да го направя само в защитена среда и пред хора, които знам, че ме приемат и ще ме приемат и след това, защото ако не ми пука как ме приемат, защо да си правя труда пред тях..
ако искаш, като се видим ме подсети, и ще ти спретна такъв просташки скандал, че ще ти стане супер гот :-))..само не знам какво ще правим с желанието, което ще се породи след това, особено ако и ти се включиш в играта..

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.02.03 19:23



С удоволствие ще се включа в играта, макар, че се страхувам от женските способности. Много отдавна съм прозрял че вие жените ни превъзхождате, не искам да се меря с теб жено, скъпа приятелко.
Нима искаш да ми кажеш, че правиш всичко и живееш за хората, заради хората?
Така, и кога мислиш да живееш за себе си?



Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: ПЪTниk]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано25.02.03 19:29



е как за хората са..ти ме изкара майка Тереза..
аз съм отвратителен егоист..и понеже като живея само заради себе си, живота ми скоро се обезмисля и не ми е гот, аз правя така, че да си изпълвам живота със смисъл и да ми е гот..нали за едното удоволствие живеем..

знам, че за някои неща ме гъбаркаш, но не ме дразни..
връзвам ти се с удоволствие..

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.02.03 20:05



Защо ми каза, че ми вярваш?
Какво означава това твоето "гъбаркаш"?
Ако е това, че те чувствам близка и мога да си позволя известна свобода в общуването си с теб значи се гъбаркам, но ако е друго значи че си ме излъгала преди малко?
Сега ако живея заради теб излиза, че не си струва/ако си ме излъгала де/
Но, ако живея и заради мене си дори и да си ме излъгала аз пак те обичам.
Представяш ли си , обичам те заради себе си?
Аз ще излеза голям егоист? Туй нещо обичта на какво е способна-да ме направи егоист, мен съвършения.
Виж, говоря за себе си и ти казвам, че си същата като мен, това ти казвам.
Радвам се че ти доставям поне мъничко удоволствие.
Караш ме да се чувствам истински мъж.
Сигурно знаеш, че за мъжа е голямо удоволствие когото достави на жена удоволствие.
Благодаря ти че ме правиш истински мъж!
За това си говоря с теб, това е сериозна причина и идеален повод за разговор!



Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: ПЪTниk]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано25.02.03 20:18



доверието няма общо с гъбаркането..то е като любовта- даваш го, или не...обичаш, или не, независимо дали те обичат постоянно, или...дали те лъжат понякога..ти се доверяваш...
но гъбаркането не е и лъжа...при теб гъбаркането е- говориш ми с някакви притчи, които ме карат да се замисля и това е начина след време да се променя, но не защото ти си ми казал, ти не приемаш овациите за моята промяна, въпреки че ти си бил в основата..това е и любовта- не се изтъква...
гъбаркането при теб е израз на приятелство, при друг би била гавра...затова ми доставя удоволствие, когато го правиш ти, по твоят елегантен начин..
моето гъбаркане към теб би било по- грубо- например бих ти казала да внимаваш в разговорите си с дамите от клуба да не се изпотиш, че от ПЪТник ще станеш....юнашка фланелка....но знам, че и ти ще усетиш, че не те гъбаркам с лошо чувство, а се закачам...

.......за какво ще си говорим.......


Тема Ти пък !нови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.02.03 21:42



Какъв компот ? Получих оригинална рецепта барабар с вишните срещу една бутилка ракия, специалитет на мъжа ми.
Но още ми е жал за вишните, по-добре да ги бях хапнала вместо да ги моря в алкохол.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Оставам с впечатлението,нови [re: Ariella]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:54



че си прочела само послеписа.
А жалко.



Тема Re: Връткам ли ги?нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.02.03 17:46



Ето че и с думи се разбрахме-това вече е друго нещо
Този стил и начин на действие научих от извънземните си приятели, чувствам се несъвършен пред това, което те правят с нашия говорим език.
Мисля за точна диагнозата която ми поставяяяш, само си пропуснала, че в същото време това което правя променя и мен самия.
Цууууунк...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.