Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Да ви питам....нови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.01.03 00:06



Добър вечер.
Много ми липсвате, надявам се в скоро време да ви досаждам отново.
Обичам ви и съм жив, не може да не усещате.
Това са подробности.
Темата е , че исках да ви питам пили ли сте кафе с мен.
Готин ли съм?
Ей това исках да ви питам защото само на вас вярвам, жена ми ме лъже постоянно и нещо и нямам доверие!
Готин ли съм?
Моля професионалистите да не ми говорят за Суета, защото съм чел Библията!




Тема Re: Да ви питам....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.01.03 00:09



Да, пила съм кафе с тебе.
Да, много си готин.
И да вярваш на жена си!



Тема Re: Да ви питам....нови [re: ПЪTниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано10.01.03 00:25



...ПЪТнико, радост за очите ми...къде пак по прашните пътища се запиля?...една гугутка даже не прати с блага вест...
...ми всяка сутрин пия кафе с теб и с още няколко готини приятели......посръбваме си и си бъбрим за суетата...и колко тя не ни пречи да установяваме, че сме най-готините...

Вярвам в чудеса!


Тема Re: Да ви питам....нови [re: Marina]  
Автор Beй Xaй Beй (air)
Публикувано10.01.03 00:26



Мисля, че и аз пих кафе веднъж - виртуално. И дума не сме си разменили досега - ПРИВЕТ! Просто ми се стори, че една сутрин докато си пиех кафето и четях и ти трябва да си пил кафе, докато си писал тук. За това готин ли си как за ти отговоря честно, без да ме изревнуват зверски? Вярвай на Марина - тя добре ти казва да вярваш на жена си. Аз вярвам на Марина!

Поздрави:
Вей

"Ситен дъжд вали низ ясно небо,
ситен е, ситен, като маргарит..."


Тема Re: Да ви питам....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Лъчeзapнa (listlessssss)
Публикувано10.01.03 01:46



Цууунк,
без думи съм. Кафета пия никакви, но с теб задължително - когато кажеш :))))))
Двама общи приятели са ми обещали кафе с теб :))))))))))))))))))))))))))))))))))) Как мислиш, дали ще си изпълнят обещанията ;) Те не обещават нищо, което не могат и не изпълняват, нали :о) Знам аз, знам :)

Just do it !


Тема Re: Да ви питам....нови [re: ПЪTниk]  
Автор MУTPA ()
Публикувано10.01.03 02:03



Брато,
Пий още едно за еманципацията на мъжете.
Аз мойта я пратих, да спи с лимон между зъбите

Брррр!

Нямаш проблем брато....... само след още месец, два де.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Да ви питам....нови [re: ПЪTниk]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано11.01.03 22:16



аз не съм пила с теб
едва ли и ще пием кафе
по- скоро нещо твърдо

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Да ви питам....нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.01.03 17:10



Цууууунннннн....моя виртуална обич....
Ти си влюбена в мен, а аз търся безпристрастно мнение-твоето мнение не се взима предвидА, аз толкова те обичам, че ще се заблудя от мнението ти. Много сме трудни с теб....цуууунк...



Тема Re: Да ви питам....нови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.01.03 17:17



Цууууунк...скъпа приятелко, мисля за теб. Ти не можеш да не си най- готината, за мен ти си Богиня. В теб има всичко от Божественото и ти го изразяваш добре за мен. Освен това и си прекрасна жена. Твърдя, че те познавам и че си издържала изпитите и в този клуб.
Обичам те такава каквато си!



Тема Re: Да ви питам....нови [re: Beй Xaй Beй]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.01.03 17:25



Добър ден, привет!
Ти не знаеш, но аз съм ясния ясновидец на клуба и веднага ми си спусна видение отгоре и ясно видях с ясновидството си, ясно видях психологичения ти потенциал.
Слушай сега чичо си ПЪТник...човек се ражда с определено количество енергия, но кой точно сноп от тези енергии ще развие впоследствие със свободния си избор и воля зависи от самия човек. Понякога дори само избора е важен.
Забравих да ти кажа...резултата не е важен за нас хората и не зависи от действията ни.
Да не се объркаш сега с мен
Радвам се, че имам възможност да общувам с теб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.