Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не мога да заспя ...  
Автортpън (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 09:38



здравейте
може да ви се стори банално че повдигам тази тема - предполагам много пъти сте я нищили въпреки че не видях нещо подобно /малко съм скаран с компютрите/
имам следния проблем - на мога да заспя, нервен съм и постоянно наранявам хората с които съм
всичко запона преди повече от половин година когато приятелката ми ме напусна каза че съм бил прекалено добър за нея и ...
опитах се да го преживея - не беше лесно но си мислех че съм успял - завъдих няколко "гаджета" и до едно време всичко беше наред после разбрах нищо не е така както си мислех - опитвах се да заместя празнината с другите но никога не се получаваше лошото е че те винаги се привързваха към мен а когато осъзнеах че не са това което търся ги зарязвах - все пак мисля че никой не заслужава да бъде заместител а трябва да бъде обичан заради самия себеси и заради това което е
вече не мога да спя страх ме е от тямното и от самотата започнах да пия и да пуша трева за да заспивам - до едно време помагаше но вече не - будя се само след няколко часа и пак започвам да се въртя в леглото да си мисля за глупости да се обвинявам и да търся решение на неразрешим /поне за мен/ проблем започнах и да работя по много - мисбех си че товащ ми помогне да спя и да не писля за глупости но НЕ!
много ми се иска да ида на лекар за някакви приспивателни но ме е страх да не стана наркоман а и ме е срам да говоря с някой лице в лице за моя проблем - пред другите съм "железен" всичики си мислят че съм супер пич че всичко ми е наред и че единствената ми грижа е с коя мацка да си легна по-напред ...
кажете какво да правя
МОЛЯ



Тема Re: не мога да заспя ...нови [re: тpън]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано05.01.03 11:11



Съвета който ще ти дам е взаимстван от една моя приятелка, но съм сигурна, че тя няма да ми се сърди. Цепи дърва. По един час на ден поне. Ще спиш след това като бебе.
Шегата настрана, но сериозно физическо натоварване ще ти се отрази добре. Това далеч не е единствения отговор на твоите проблеми, но ще подобри нещата. Поне що се отнася до съня.



Тема Re: не мога да заспя ...нови [re: Marina]  
Автортpън (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 11:15



е с дърва точно не съм опитвал но физическите натоварвания не помагат - работя по много докато се прибирам към вкъщи си мисля че ще заспя, но щом легна и ... най-много да поспя 2-3 часа и се будя



Тема Re: не мога да заспя ...нови [re: тpън]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано05.01.03 11:39



няма да ти дадат приспивателни, а антидепресанти..

на мен ми се е случвало нещо такова и съм се оправяла и без лекарства, ако искаш- регистрирай се и ми напиши бележка, ако искаш да си поговорим..

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: не мога да заспя ...нови [re: Marina]  
АвторMargi (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 15:58



Позволи си едно пътуване , далеч от твоята любима. Времето лекува. Освен това опитай се да намериш "кусури" на непрежалимата. Така ще ти стане по-леко. Успех!



Тема Re: не мога да заспя ...нови [re: тpън]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано09.01.03 22:17



..............lunata mi blestiiiiiiiiiiii.........:)
imah podoben problem predi vreme
mislia, 4e beshe ot preumora:)
pazi se:)

kakvo sega?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.