Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Точно това не им харесвам на самоубийците...нови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.01.03 22:24



тц, назад си. т.е. не помниш...

ако помнеше , или беше чела и преди година-две форума дир.бг щеше да забележиш че 'уморения клоун Ев.' има желание да пише за желанието си за самоубийство от много повече от две седмици. за години говорим, но все пак процеса е в развитие. не може да се реши такова нещо за ден, защото винаги може да се допусне и грешка. това и във съдебната система го знаят, затова винаги мъчат хората доживот вместо да ги убият, защото може да са ги осъдили по погрешка. "Клоун"ът не иска да направи грешка. да се греши е грешно, не си ли чела библията? той иска да знае дали ако се е осъдил вече , дали продължава да е правилно това което е направил, дали е правилно това че продъжава да осъжда сам себе си и да се мъчи доживот. или е възможно все пак да преразгледа делото си...

търсят се съдебни заседатели. ти Уф имаш ли чисто минало?



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Питамнови [re: Kлoyнът]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.01.03 22:31



мислиш ли че знаеш? или че не знаеш...



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Точно това не им харесвам на самоубийците...нови [re: Kpъr]  
Автор ()
Публикувано08.01.03 22:42



То имало предистория? Ох, не знаех.
Но, следвайки конкретния въпрос - чиста съм. Да се убие. Тъй де, който иска да се гръмне, а не може, поне да пробва. То е като да си девствен. Веднъж и после е лесно.
Тъй си мисля, де. Ако от години се мъчи некой си, да съберем парици за пищов? И да го подарим за рожден ден?
Сега ми се стрелят не само ракии. Стана тръпка. Дай да си менкаме идеи да свалки, кво ше кажеш?)) Ако така не стане с ракии. Ако пак не важи шъ се прежалим за некой фонд "Постолет ми дай и повече не ме лъжи"! ))

Acropolis adieu


Тема Re: Отговарямнови [re: LeoS]  
Автор Лъчeзapнa (listlessssss)
Публикувано09.01.03 08:32



Честно да си призная, огромна вътрешна борба проведох дали да ти пощадя дъртите кокали, но уви - победи безжалието: гуууушшшш, гуш .


__

Taнг Ра вижда ! - стани Танг Ра?!


Тема Re: Питамнови [re: My Eye]  
Автор Лъчeзapнa (listlessssss)
Публикувано09.01.03 08:37



Meн ако питаш има нужда да помълчи. Споделено. (Не че ме питаш.)

Taнг Ра вижда ! - стани Танг Ра?!


Тема Re: Отговарямнови [re: Kлoyнът]  
Автор Лъчeзapнa (listlessssss)
Публикувано09.01.03 15:22



Само пропуснах да си призная нещо :)
Много ми хареса това бягство "не от, а към". Въпреки неизпълнимостта на занятието да е "бягство" в тоя случай - поради липса на необходимост, не за друго. Кога ще бягаме .
А наскоро да си взимал важни решения ? (пу, пу, извинявай за приказливостта ми :)

Taнг Ра вижда ! - стани Танг Ра?!


Тема Re: Питамнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано09.01.03 15:57



Да, не те питам. А колкото до споделеното мълчание...то се случва. Основното не е дали имаш/нямаш нужда от него.



Тема Re: Ако е вярно това, коетонови [re: jungle79]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 16:29



Не знам, все пак човек трябва да е внимателен на кого какво и как говори, така мисля аз...
Твое право си е да стоиш на която искаш страна, а това за свищовската трагедия някакъв лаф ли беше?

П. П. "Посягането" върху себе си звучи малко двусмислено, не смяташ ли? Другият му синоним беше нещо с "М"... не се сещам... и май завършваше на "-ция"?



Тема Re: Ако е вярно това, коетонови [re: Ay,ти]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано09.01.03 21:13



opitah so krotce, so blago, daje i so kutek:)

ne se poluchi:) mai
prostete


P.S. da posegna kum chashata misleh, no sega mi se struva kude-kude po-blagorodno da se izvinia i da posegna kum trizubeca:)
A teb te pogalvam po oreola:)



nali?








kakvo sega?


Тема Re: Точно това не им харесвам на самоубийците...нови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.01.03 21:15



всъщност човека не пита как, палача си е осигурен...

пита се защо, защото сега може да се пита.
смъртта обикновено идва внезапно, и въпроса защо просто го липсва...

ами ти си невинна,да. това не сваля ли? да върши работа имам предвид...



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.